Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków

106 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2008 o 22:51, Kris_bla napisał:

A co do "stfu" to o ile nie miales namysli Szanuje Twoje Fajne Umundurowanie "nab''ie"
to chyba jednak cos z Toba nie tak ;-), ale coz... od tego to sa Moderatorzy

A wiec dostane degrada za to ze ze mna jest cos nie tak??
NICE
Poza tym nawet z nap sie mozna spotkac jak jakies francuskie lamy graja w CSa wiec nie gadaj ze przesadzam bo takie sa fakty. wejdz sobie na CoDa albo BFa poprzezywaj ludzi roznymi rodzajami okreslenia ''noob'' i zobaczysz ze wiekszosc bedzie wiedziala co do nich nawijasz
Swoja droga jestes strasznie upierdliwy, napisalem nabs bo wiedzialem ze 60% nie zakmini osochozi a ktos moglby sie przyczepic ze odbieram userom przyjemnosc korzystania z forum bo nazywam ich noobami.
Zreszta zakonczenie tamtego posta mialo charakter bardziej zartobliwy, nawet nie pomyslalem ze zaraz ktos sie do tego przyczepi:) Ale takie jest to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ale news... jak mnie to zaskoczyło...

A tak serio to przecież żaden kankurs z MMO gier chyba Polski nie dotyczył ew. ja o takim nei słyszałem. Dla Amerykańców Europa to - Francja, Hiszpania, Niemcy i Anglia... i może Włochy...

Robienie wielkiego newsa z faktu, ze jesteśmy po RAZ N-TY olani jako nieznaczący rynek oznacza tylko jedno - początek sezonu ogórkowego:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wprowadził embargo na wszelkie Warcrapy. Ale oczywiście nikt tego nie zrobi, co kogo obchodzi konkurs, w którym nie mogą brać udziału obywatele jakiegoś azjatyckiego państewka :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna to nowość, że Polska została pominięta, tak jest w WoWie od samego początku.

Niemniej, CDP jako firma "od graczy dla graczy" mogłaby się zainteresować sprawą nieco bardziej. Bo, o ile się orientuję, Darkstar NIE ma racji z tymi przepisami prawnymi. W końcu w przypadku GW takie cuś jest możliwe, Polacy mogą brać udział i otrzymywać nagrody. Owszem, trzeba zapłacić odpowiedni haracz (od wartości nagród, coś takiego) - ale JEST możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem polska to zbyt mały rynek by w niego inwestować.....pomyślcie ... przecież to im się nie opłaca i nie piszcie tu o swoich zażaleniach na temat tego czegoś :)
A nawet jeśli jesteśmy lepsi w grach to nie jest to powód dla którego Blizz. by nie pozwoliło nam brać udziału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować