Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

ALIENS: COLONIAL MARINES - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2013 o 23:03, zadymek napisał:

> IMHO naprawdę ciekawy filmik. :)
Tylko obsada jakaś dziwna: Lance OK, Biehn naturalnie, ale co tam robi TA Ash(ley)?

Zawsze musi być jakaś kobitka, prawda? :D IMHO całkiem porządny filmik. :)

P.S. Wysłałem Ci zaproszenie na Steam. Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz zaakceptować. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 23:06, Janek_Izdebski napisał:

Zawsze musi być jakaś kobitka, prawda? :D IMHO całkiem porządny filmik. :)

Wiele osób by się pogniewało za nazwanie Ashly Burch "jakąś kobitką" ;)
BTW W Borderze no. 2 też jest.

Dnia 04.02.2013 o 23:06, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Wysłałem Ci zaproszenie na Steam. Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz zaakceptować.

Na Steam każdy znajomy mile widziany.

Dnia 04.02.2013 o 23:06, Janek_Izdebski napisał:

Pozdro.

I nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera za 7 dni. Już grzeje palce na spuście Pulse Rifle. Z tego co widziałem w grze pojawi się customizacja nie tylko postaci ale też broni. Coop. Multi. I jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 23:47, zadymek napisał:

> Zawsze musi być jakaś kobitka, prawda? :D IMHO całkiem porządny filmik. :)
Wiele osób by się pogniewało za nazwanie Ashly Burch "jakąś kobitką" ;)
BTW W Borderze no. 2 też jest.

Kobitka to kobitka. ;)

Dnia 04.02.2013 o 23:47, zadymek napisał:

> P.S. Wysłałem Ci zaproszenie na Steam. Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz zaakceptować.

Na Steam każdy znajomy mile widziany.

Cała przyjemność po mojej stronie. ;)

@sylwasss
Będziesz grał na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 19:41, Janek_Izdebski napisał:

To możesz wysłać zaproszenie na Steam, jeśli masz ochotę. Nick: ijanek. :)


Poszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Czy gra będzie wymagała oprogramowania zewnętrznego, takiego jak Steam, Orygin czy też Games For Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 13:05, Croowen napisał:

Czy gra będzie wymagała oprogramowania zewnętrznego, takiego jak Steam, Orygin czy też
Games For Windows?

Z tego co wiem, to będzie na steamie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 13:08, Eff3ctiv3 napisał:

> Czy gra będzie wymagała oprogramowania zewnętrznego, takiego jak Steam, Orygin czy
też
> Games For Windows?
Z tego co wiem, to będzie na steamie działać.


W sumie to chyba dobrze. Z dwojga złego to chyba lepiej niż ten Games For Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 13:57, Croowen napisał:

W sumie to chyba dobrze. Z dwojga złego to chyba lepiej niż ten Games For
Windows.

Steam jest chyba teraz najlepszą usługą cyfrowego zarządzania bazą gier, jaka jest dostępna na rynku. Valve cały czas udoskonala swoją usługę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja jestem "nakręcony" na nowego Aliena! Ja cóż... Zamówiłem EL na PC na muve.pl i kupiłem Aliens: Decydujące Starcie za połowę ceny, o dziwo wersju Blu Ray jeszcze nie miałem a szkoda było nie skorzystać :D

EK na PS3 mi anulowano (do 14 dni na zwrot pieniędzy z Empiku), więc zamówię na muve.pl wersję ENG jak już w końcu otrzymam zwrot, Ojciec wielki fan obcego a na pc we dwóch nie da rady :(. To trzeba na split screenie pograć :D

Panowie jeśli ktoś ma ochotę pograć podaję mój steam ID: revvann (wiem mało oryginalne, ale KOTOR zrobił w swoim czasie na mnie ogromne wrażenie!).

Edit: Na PC zamierzam grać Co-op oraz multi. PS3 raczej tylko i wyłącznie split-screen.

Co do season pass... Na jednej platformie kupię na 100%, pewnie będzie to wersja PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę edytować poprzedniego posta, chyba za długo czekałem.

Drobna zmiana, zamiast EK na PS3 kupię EL a akta USMC z Kolekcjonerki spróbuję kupić na rynku wtórnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

If you purchase this Aliens: Colonial Marines Season Pass, all included content should be downloaded in-game and NOT from Steam, or you will be charged twice. Aliens: Colonial Marines game required (sold separately).

Czyli rozumiem, że te przyszłe DLC nie będę ściągać ze steama tylko w grze bo inaczej zapłaciłbym za nie dwa razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewann z dużej czy z małej, bo na steamie widzę dwie osoby o takim nicku i jedna ma z dużej i jest podane imię Bartłomiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 09:21, Eff3ctiv3 napisał:

rewann z dużej czy z małej, bo na steamie widzę dwie osoby o takim nicku i jedna ma z
dużej i jest podane imię Bartłomiej?

Bartłomiej to ja! :)

P.S. r-e-v-v-a-n-n- to nie jest "w" :D

A na awatarze mam tatuaż "tribal" czarny na białym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:05, Revvan napisał:

> rewann z dużej czy z małej, bo na steamie widzę dwie osoby o takim nicku i jedna
ma z
> dużej i jest podane imię Bartłomiej?
Bartłomiej to ja! :)

P.S. r-e-v-v-a-n-n- to nie jest "w" :D

A na awatarze mam tatuaż "tribal" czarny na białym tle.


Rzeczywiście przejrzałem Steama i jest revvann... Mój nick to Revvann, dziwi mnie fakt że Steam dopuszcza takie same nazwy użytkowników z rozróżnieniem wielkości znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery 3 dni. Gram.pl już wysłało moją paczuszkę. Mam nadzieję że będzie w Poniedziałek, ale jak znam platformę Steam uruchomię dopiero tego nieszczęsnego 12. Z tego co widziałem w USA mają także już swoje kopie na Xbox-a ale podobno nie jest za różowo. Chodzi mianowicie o poruszanie się i AI obcych. Mają problemy. Poruszają się głównie po podłodze. Nie używają ścian i sufitów. Można zajść Obcego od tyłu (sic!). Nie wygląda to tak jak nam pokazywali na trailerach i prezentacjach. Grafika też podobno słaba, ale można to przeboleć. Mam nadzieje że wypuszczą w dniu premiery zero day patch który poprawi zachowanie obcych w kampanii. A skoro już mówimy o kampanii podobno na 5 godzin grania na poziomie Soldier. Ja jako fan uniwersum czekam na grę z ostrymi wypiekami na twarzy, ale jak się zawiodę tak jak przy AvP 2010 to już nigdy nie kupie gry z Alieniem lub Predatorem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sylwasss

Ja obejrzałem dwugodzinną prezentację na IGN i mam mieszane uczucia, właśnie dotyczące poruszania się obcych. Alien aby zaatakować ogonem staje w miejscu?! WTF? To już w biegu nie potrafią? Albo Alien który zacina się po wyjściu spod podłogi? Trochę żenujące, mam nadzieję że poprawią takie "smaczki" w patchu.

A tak z innej beczki, co w A:CM można traktować jako easter egg? Szafki z imionami postaci z Alien: Decydujące Starcie raczej easter egg''iem nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować