Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max: Sezon 1 za dwa tygodnie w sklepach!

17 postów w tym temacie

Data Premiery Świat: 01 sierpnia 2007
POLSKA 13 marca 2008
Za taką obsuwę to powinien trafić do TS lub w premierze za 49,90 zł.
Chciałem kupić tą grę ale we wrześniu - teraz to trochę późnawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:01, marcinshinoda napisał:

Dla mnie to gra dla 12 latkówxP nie dałbym za nią 80zł


lol człowieku jak się nie znasz to sie nie wypowiadaj. Mam nadzieje że gra w PL nie będzie dla dzieci, oryginał na pewno nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena zbyt wygórowana - zgadzam się z poprzednikami, choć gra super lepiej poczekać na rychłą (miejmy nadzieję) obniżkę, ewentualnie całość z dodatkowymi epizodami w jakiejś Złotej Edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie treść tego newsa - od kiedy Max jest królikiem? Z tego co wiem, to hiperkinetyczne królicze coś...

No dobra, czepiam się, ale tylko i wyłącznie na polskich stronach spotkałem się z określeniem Maksa mianem królika, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, strasznie się wam to obsunęło. Sporo ponad pół roku? Ja wiem, że polonizacja czasu wymaga, ale chyba nie aż takiego...W każdym razie szkoda, bo na pewno więcej ludzi się przez ten czas do gry zraziło, a nie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tej polonizacji. Dialogi w wykonaniu Manna i Boberka jednak nie powalają. O ile Boberek jeszcze się jako tako spisuje w roli kłapiącego non stop jadaczką królika, to Mann nieco mało wyraźnie się wysławia. Do postaci psa rzeczywiście pasowałby niski tembr głosu, ale wyobrażam sobie go nieco jako kolesia dystyngowanego (garnitur), który z lekką dozą wyższości, dobitnie i wyraźnie wygłasza swoje sarkastyczne kwestie wypowiadane do królika.

Dodam, że nie widziałem oryginalnej wersji gry, a jedynie słyszałem próbki polskich głosów i widziałem filmik prezentujący rodzimą wersję.

Cena też nie jest aż tak atrakcyjna jak się wydaje. Fakt, że 80zł za cały sezon, ale poczekam, aż zejdzie do platyny lub TS''a.

Cieszy, że wreszcie CDP zdecydowali się na wypuszczenie dwóch wersji językowych do wyboru. Oby to nie była jednorazowa akcja. Czy ktoś jednak wie, czy wybierając angielską wersję językową dostaję polskie napisy, czy też wybór jest tylko na zasadzie "całość po angielsku" lub "całość po polsku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 marca... Mam pytanie, czy pre-ordery będą wysłane 6 marca, czy może ich też dotyczy ta tygodniowa obsuwka terminu (wcześniej był to 6 marzec, ta data widnieje też w sklepie gram.pl).
Może ktoś się orientuje? :)
Bo zamówiłe, i już te czekanie mnie denerwuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 10:34, Melchah napisał:

Cieszy, że wreszcie CDP zdecydowali się na wypuszczenie dwóch wersji językowych do wyboru.
Oby to nie była jednorazowa akcja. Czy ktoś jednak wie, czy wybierając angielską wersję
językową dostaję polskie napisy, czy też wybór jest tylko na zasadzie "całość po angielsku"
lub "całość po polsku"?

Zgadzam się z tobą w sprawie manna, grałem i gram w oryginały i jakoś mann nie pasuje. Do wyboru nie bedzie wersji ANG z PL napisami tylko ANG i tylko PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować