Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1,3 miliarda dolarów kary dla Microsoftu

83 postów w tym temacie

Może i to nie jest mało nawet dla M$, ale mimo wszystko nie jest to kwota którą w jakikolwiek sposób otczują. Wrzucą to w koszty i jeszcze podatek za to odliczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:49, T4KEDA napisał:

Może i to nie jest mało nawet dla M$, ale mimo wszystko nie jest to kwota którą w jakikolwiek
sposób otczują. Wrzucą to w koszty i jeszcze podatek za to odliczą :P


Przesadzasz, jak faktycznie ten miliard zapłacą, to *z całą pewnością* to "otczują". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka kara to poważna sprawa, ale nie dla M$.. oni mogą sobie pozwolić na praktyki monopolistyczne, mają takie przychody że nic ich nie powstrzyma.. kary musiałyby być naprawde nie do zniesienia a nie 1,3 mld $ które nie robi na M$ większego wrażenia. powiedzmy pomnożyć tą sumę razy 10 a już by sie sytuacja zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monopol jest fajny.
W dzieciństwie cały czas w to grałem.
Rzucasz kostką, przesuwasz pionki, kupujesz działki,budujesz hotele.
Świetna zabawa dla całej rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:45, szypek26 napisał:

$ 1,3 bilion to nie jest tak mało... nawet dla M$... niech płacą!


1,3 BILIONA to w przybliżeniu cała gotówka świata :P microsoft nie jest aż TAK wielki żeby tyle mieć, jeżeli dobrze pamiętam 1 bilion to 1000 miliardów... troszkę dużo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miliard = bilion :) nie pytaj mnie dlaczego ale w usa nie ma takiej liczby jak miliard. jest bilion a w ilosci zer odpowiada naszemu miliardowi wiec wszystkosie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:45, morthi napisał:

miliard = bilion :) nie pytaj mnie dlaczego ale w usa nie ma takiej liczby jak miliard.
jest bilion a w ilosci zer odpowiada naszemu miliardowi wiec wszystkosie zgadza


Mają miliard, po prostu bilion to miliard po angielsku :P... czekaj... teraz to ja już się kompletnie pogubiłem xD

Whatever, Microsoft poczuje ukłucie osy, bolesne i trochę swędzi ale szybko przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:55, MadeinHell napisał:

Mają miliard, po prostu bilion to miliard po angielsku :P... czekaj... teraz to ja już
się kompletnie pogubiłem xD

Whatever, Microsoft poczuje ukłucie osy, bolesne i trochę swędzi ale szybko przechodzi.


Nasz miliard to 1''000''000''000
Ich bilion to 1''000''000''000
Nasz bilion to 1''000''000''000''000
Ich miliard nie istnieje --> to bilion (po milionie)

Czekaj... Teraz ja też się pogubiłem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda? czyzbys nalezal do tych ludzi, ktorzy sie ciesza jak komus ktos dowali? nic tak nie porpawia nastroju jak kradziez dziecku lizaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować