Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź

123 postów w tym temacie

Zapowiada się ciekawie, niestety w GW zawsze odrzucało mnie to, że po wyjściu z miasta nie spotyka się innych graczy... Dlatego mimo, że co miesiąc muszę płacić 50zł wolę WOWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie ograniczenia do 20 lvl :(
Kiszka.

Cała reszta brzmi optymistycznie, pozostaje zobaczyć jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie 20 lev limitu to wielki plus. Nareszcie może pojawi się szansa aby grac postacią i poznania historii do końca gry bez tego bezsensownego ograniczenia przez które w połowie pierwszej kampanii miało się już max level i nie było po co gra dalej. Bo niby dla skili? słaba to nagroda.
Z jednej strony dobrze, z drugiej szkoda, że skończy się izolacjonizm miast w GW, osobiście wolałem by na własnej mapie gdzie nikt mi się nie pałętał, nie podbierał matsów, potworków i nie irytował durnym zachowaniem. Pogadac zawsze można w mieście, w sumie poza też nie stało nic na przeszkodzie.
Uważam, że GW2 stanie się drugim WoWem, tylko dużo ładniejszym, aczkolwiek jeśli developerzy będą kłaśc główny nacisk na pvp, to GW2 nie osiągnie wielkiego sukcesu.
Czekam tylko kiedy wpadnie w moje łapska abym mógł osobiście przetestowac co z tego wyjdzie (ale wcześniej pojawi się Aion i to może by wielkim sukcesem, już zacieram łapy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...czekam z niecierpliwościa!! ALe mam mały problem mowią, że 2 cześć bedzie łaczyła fabuły wszystkich cześci, jeśli nie bez pośrednio to bedzie nawiązywac i momętami bede sie gubił :p ''''''o czym oni mówią?'''' A ze ja urodzony Tyryjczyk i z Elona i Kintajem mam mało wspolnego moze byc troche stresu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 04:07, master962 napisał:

zapowiada się świetnie :)


Czyzby? Jak dla mnie to zapowiada sie fatalnie, nie polubilem pierwszego GW i liczylem ze dwojka cos wniesie do serii, a tu nie widze rewolucji. Na cale szczeszcie Age of Conan juz tuz tuz i pokaze jak powinna wygladac gra MMO, ktora moze konkurowac z WoW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wszystkie te informacje można przeczytać na oficjalnej wiki Guild Wars od jakiegoś czasu, ale i tak doceniam starania osoby piszącej ten artykuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać widoku jak po outpostach będą biegały maleńkie Asury ;) Teraz trzeba tylko czkać najpierw na bete, a później na pre-order w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tekstu powinien dokłądniej przeczytać pare topiców na gwguru lub chociażby na gwwiki. Great Destroyer odpowiedzialny za bałagan w GW i GW:F ... bookah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trzebaby troszke odlozyc na nowym sprzet, bo gw2 zbliza sie juz wielkimi krokami, mam nadzieje ze zainteresowanie gw1 nei spadnie, az tak bardzo po wyjsciu gw2 i bedzie mozna spokojnie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałem że Primordus stał za tym wszystkim, ale to i tak bez sensu chyba że Abaddon był kolejnym jego generałem. W tekście nic nowego nie ma, wszystkie te informacje są znane od paru miesięcy. Osobiście mam nadzieje że granica lvl będzie podwyższona do max 40. Czekamy na następne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris_bla dokładnie - bla, bla, bla. LotRO też miało konkurować z WoW. I co? WoW ma 10.000.000 aktywnych kont a LotRO o 1/3 mniej niż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować