Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź

123 postów w tym temacie

Tak się przyglądam co piszecie i troche śmiać mi sie chce bo jeden pisze 100 lvl drugi max 40 a trzeci 70 lvl ( itd. ), ktoś Wam powie że będzie 50 lvl to rozpowiadacie dalej, puki co nie ma oficjalnej informacji o lvl są to tylko przypuszcz(enia, 100 lvl to troche za dużo ( fanom tibi to i tak pewnie za mało ) jak dla mnie 80 lvl by spokojnie wystaczył ( 80 albo 60 - 70 nie bo by ludzie mówili że ANet ściąga z Blizzardu, ale 60 i 80 to takie sybboliczne liczby ( mi si eto kojarzy z armorem magów i woja ), parę rzeczy z WoWa by się przydało, porównując GW i WoWa to GW ma więcej opcji podstawowych taki jak np. skrzynia ( Xunlai ), a w WoWie są takie wymyślene rzeczy np. poczta, WoW ma trochę lepszą grafikę co prawda to prawda, WoW jest także bardziej kolorowy ale fabuła w GW1 pasuje go grafiki i inaczej być ne może, jak miasto jest zniszczone przez popielców to nie mogą tam chyba rosną kwiatuszi a Gwen nie bedzie grała na połamanym flecie. Odszedłęm od tematu, tak już ^chyba^ jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam pewną garść pewniaków. Większość o nich pewnie wie albo domyśla się ich ale jestem pewien że nowe GW będzie z 2 w tytule, że jedną z ras będą ludzie, że wyjdzie przed 2012(ełro xD), że każdy gracz będzie miał równe szanse na starcie przecież wszyscy zaczną z 1levela. No i to by był koniec gorących NISÓW :P kolejne wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak wyjdzie Guild Wars 2 to czy będzie można dalej grać w Guild Wars ?
Może będzie tak, że w dniu premiery Guild Wars 2 zablokuje serwery Guild Wars ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:46, Misiek690 napisał:

Ciekawe czy jak wyjdzie Guild Wars 2 to czy będzie można dalej grać w Guild Wars ?
Może będzie tak, że w dniu premiery Guild Wars 2 zablokuje serwery Guild Wars ?


Nie wyłączą serwerów w dniu premiery GW 2. Zostało to już dawno oficjalnie zapowiedziane. GW nie wymaga bardzo rozbudowanej struktury serwerów, wiec ich utrzymanie nie kosztuje tyle co w standardowych produkcjach. Na pewno przez jakiś czas po pemierze GW 2 bedzie można grać w GW, choćby dla odblokowania już wtedy wiadomych bonusów dla nowych psotaci poprzez Hall of Monuments w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W guild Wars gracz powinien nabijać lvl gdzieś do 150 a kiedy lvl. byłby wtedy wyższy niż te 150 to powinien być otwarty dostęp do specjalnego serweru dla mistrzuniów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 11:06, Pablo09 napisał:

W guild Wars gracz powinien nabijać lvl gdzieś do 150 a kiedy lvl. byłby wtedy wyższy
niż te 150 to powinien być otwarty dostęp do specjalnego serweru dla mistrzuniów... :D


Czyli serwer dzieci tibi oraz ludzi wywyższających się jacy to oni pro a reszta to nooby o niskich levelach :p.

A tak to chiało by ci się bić do 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 11:14, hammerfall87 napisał:

> W guild Wars gracz powinien nabijać lvl gdzieś do 150 a kiedy lvl. byłby wtedy wyższy

> niż te 150 to powinien być otwarty dostęp do specjalnego serweru dla mistrzuniów...
:D

Czyli serwer dzieci tibi oraz ludzi wywyższających się jacy to oni pro a reszta to nooby
o niskich levelach :p.

A tak to chiało by ci się bić do 150?


No jasne że tak... bo granie do 20 lvl jest nudne... dojdziesz do tego 20lvl i co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 level jest ok czujesz że jesteś ziarenkiem w wielkiej historii a nie jakimś tam bogiem. No kurna co to za frajda nabijać tyle leveli. Chcesz mieć XXXXXXX level to sobie Diablo albo jakiegoś hack&spasha włącz i do tego jakieś kody i jedziesz. Albo (bez obrazy dla fanów) Fallout2 włącz ściągnij sobie save z 99 levelem i przechodź go na gołe pięści albo z pistolem w łapie. Założę się że frajde będziesz miał może z 10-20 min potem grę na półkę odłożysz a chyba nie o to chodzi?? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Nie sądzę, aby GW2 straciło magię poprzedniczki. Teraz czekajmy na większą ilość newsów i screeny przedstawiające wygląd rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie i cudownie, mam tylko obawy do planowanych zmian związanych z klasami postaci, oby w GW2 byla mozliwość pogrania zabójca i elementalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wszystko fajnie i cudownie, mam tylko obawy do planowanych zmian związanych z klasami postaci, oby w GW2 byla mozliwość pogrania zabójca i elementalista"

a ja chce grac jeszcze Dervem bo to najlepsza postac xD... ale i tak jeszczetroche trzeba poczekac na GW2 wiec co tam wymyslac kim sie bedzie grac jak teraz nic tylko rznac i rznac w GW... (sorry ale nie mam polskich liter na laptopie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 11:17, Pablo09 napisał:

wyższy
>
> > niż te 150 to powinien być otwarty dostęp do specjalnego serweru dla mistrzuniów...

> :D
>
> Czyli serwer dzieci tibi oraz ludzi wywyższających się jacy to oni pro a reszta
to nooby
> o niskich levelach :p.
>
> A tak to chiało by ci się bić do 150?

No jasne że tak... bo granie do 20 lvl jest nudne... dojdziesz do tego 20lvl i co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Assasin napisał/a:

"...WoWie są takie wymyślene rzeczy np. poczta, WoW ma trochę lepszą grafikę co prawda to prawda,"

GW ma o wiele lepszą grafikę od WoW u ciebie jest taka słaba bo pewnie mam na minimalnych ustawieniach lol.
Grafika w GW jest najlepsza ze wszystkich MMORG

Miisiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:07, Gizmomochu napisał:

20 level jest ok czujesz że jesteś ziarenkiem w wielkiej historii a nie jakimś tam bogiem.
No kurna co to za frajda nabijać tyle leveli. Chcesz mieć XXXXXXX level to sobie Diablo
albo jakiegoś hack&spasha włącz i do tego jakieś kody i jedziesz. Albo (bez obrazy dla
fanów) Fallout2 włącz ściągnij sobie save z 99 levelem i przechodź go na gołe pięści
albo z pistolem w łapie. Założę się że frajde będziesz miał może z 10-20 min potem grę
na półkę odłożysz a chyba nie o to chodzi?? -.-



Co masz do Diablo II ?? albo do Diablo ?? nie porównuj dwóch zupełnie innych gier bo nie dość że jest różnica w czasie i to duża to i w rodzaju ... grał Ty kiedyś w Diablo II na necie.. Też się wspaniale w Diablo Młóci na necie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80% Osób, wypowiadających się w tym temacie (Komentujących ten news xF) Wogóle nigdy nie grało w GW, wogle nie wie co to jest :). Otóż Informuję was, że wbicie 20 lvl''a, to jest praktycznie przymus. To nie jest tibia, gdzie ma się byc najlepszym, zabijajac kazdego kogo się zobaczy. Tutaj się robi misję, już to widze jak w Outpostach ludzie by stali i krzyczeli "Looking for lvl 150+ For Mission !11111111111111111111111111"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować