Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź

123 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 21:04, Hubert64 napisał:

A czy ktoś wie miej więcej kiedy GW2 ma mieć premiere? Czy w 2008r czy później

W tym roku? Nie ma takiej opcji, co najwyżej pod jego koniec rozpoczną się wstępne zamknięte beta-testy. Gra będzie miała swoją premierę na przełomie 2010/2011 roku, jak nie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW ma lepszą grafikę? Odpal sobie obie gry na maksymalnych parametrach (u mnie przy rozdzielczości 1440x900). WoW jest już za stary aby ładnie wyglądać, a GW ma grafikę piękną nawet jak na dzień dzisiejszy. Już nawet L][ ma ładniejszą grafikę od WoW i to nawet w c4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:10, JackiMode napisał:

/cut/


A co komu po grafice jak gierka nie wciąga (mówię tu o GW)? "Nabija" się ten 20 lvl po czym gierka zbiera kurz na półce - end-game jak i tryb PvE jest tam strasznie nudny i monotonny... Grafika w GW jest porównywalnie "cukierkowa" co ta Warcraft''owa. WoW nadal wygląda ładnie z powodu jego "bajkowości" - wszystkie Warcraft''y były utrzymane w takiej konwencji więc po co zmieniać ją na gorsze? Gra straciłaby klimat jej poprzedników. Poza tym walka po dwóch stronach barykady (Przymierze i Horda) ma większy sens niż bezsensowne bitewki na arenach a''la Guild Wars. WoW ma też o wiele większą swobodę w rozwijaniu postaci jak i swobodzie poruszania się po świecie gry - w sumie wszędzie można dotrzeć. Historia świata Warcraft''a jest też na tyle bogata, że każdy fan tej serii powinien się w niej zakochać - jakież to emocje sprawia ujrzenie Illidan''a Stormrage''a w Black Temple czy Thrall''a w Orgrimmarze albo zwiedzanie zakątków Azeroth (tudzież Outland''ów), które mogliśmy zwiedzić jako odział w poprzednich Warcraft''ach - teraz możemy zobaczyć te tereny jako jednostka. Nie rozumiem Was, współczesnych graczy - grafika w grach komputerowych ma większe znaczenie niż cała jej struktura (mówię tutaj o fabule czy - w przypadku gier MMORPG - społeczność graczy). Zresztą porównywanie GW do WoW''a to kompletne nieporozumienie - jak można porównywać gry tak odmienne (bo co ma CORPG do MMORPG''a)? Co do GW2 - premiera gry pozostanie mi całkowicie obojętna - czekam na jakieś porządne gry typu Age of Conan - w końcu zero "cukierkowości", świat gry będzie brutalny (vide Gothic). To tyle na temat - dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:46, Bartłomiej112 napisał:

czy bedzie mozna byc (grac) rasam czy tylko ludzmi i profami

Troszkę dziwnie sformułowane pytanie, ale odpowiadam: Tak w grze będzie kilka ras: ludzie, Asura, Nornowie, Sylvari, Charr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bifur przyjacielu właśnie oto chodzi, że GW wciąga na maxa. Kumple z klasy też się śmiali, że tylko do 20 lvl jak jednemu z nich dałem próbny klucz do gry następnego dnia byłem z nim w Empiku a dzień po z tym drugim co się śmiał. No i fajnie, że w BT masz Illidana a w Orgimmar Thralla i co, że oni tam są? W GW przynajmniej jest fabuła a w WoWie hymmm?? Możesz sobie poexpić na dzikach w Durotarze albo na Kosmo dzikach w Outlandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ten WoW jest taki wow, ale nie za tę cenę. Kurcze wpierw 100zł za start, 1 mieś. spokój, a potem co miesiąc bulisz 99,99 zeta. A niech se ten WoW będzie super, hiper, mega, ultra, itp. itd. ale nie za taką kasę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm katastrofy, zniszczenia, plagi... Zaczynam mieć wątpiwości czy w GW2 ujrzymy jakieś perły architektury. Co jak co, ale nie chciałbym cały czas latać od jednego obozu uchodźcó do drugiego. Jakieś większe i ładne miasta by się przydały. ;]

P.S. Przestańcie z tymi porównywaniami Gw i WoW. Te gry wydano lata temu. Wszystko już zostało powiedziane. Po co to dalej wałkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ale widzisz... GW jest darmowy, WoW abonamęt... to jeden duzy plus dzięki któremu GW zyskuje tak wielkie juz uznanie. Dwa, gra w cale nie jest taka krótka, w WoWie o ile mi wiadomo chodzi o nabijanie lvl do 70, a fabuła jest jakby na drugim planie. W GW fabuła jest podstawą, a zakończenie jej (z wszystkimi zadaniami pobocznymi) zajmuje kilkanaście razy dłużej niż wbicie 20lvl. Ja tam nie wnikam w gusta, jak ktos lubi WoWa, albo GW to dobra... Lecz moim zdaniem (mój gust) Guild Wars jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG..archeologowie od siedmiu boleści się znaleźli i odkopali stary wątek ;/ A człowiek już się cieszył, że jakieś nowe info o GW2 o.O
Tak btw. to coś właściwie cicho w temacie GW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:11, Bambadil napisał:

OMG..archeologowie od siedmiu boleści się znaleźli i odkopali stary wątek ;/ A człowiek
już się cieszył, że jakieś nowe info o GW2 o.O
Tak btw. to coś właściwie cicho w temacie GW2...

Prosze, tylko na tym forum opedzmy sie od odzywek, typu "co za archeolog", "spojrz na date posta" itd. itp... Topic ciagle aktualny, nie widze przeciwskazan, by poruszyc tu temat zblizajacymi sie wielkimi krokami sequela, na ktorego niezmiernie czekam. Chetnie i ja ujrzalbym jakies nowe info na temat GW2, ale narazie trzeba sie zadowalac tym czym jest. Ale z drugiej strony nie ma za bardzo czym, bo na nic wiecej procz historii z wiki i kilku concept-artow sie nie natknalem. Pewien ogarniety czlonek gildii do ktorej naleze, jezdzacy na rozne imprezy, przeprowadzajacy wywiady przyznal, ze duzym zawodem byloby wypuszczenie open-bety po zakonczeniu wakacji. Wiec mysle, ze za pol roku bedziemy wiedziec juz o wiele wiele wiecej, a byc moze polazimy sobie po nowej-starej Tyrii.

Human, mam nadzieje, ze na krajobraz pokroju Nightfalla sie jednak nie zdecyduja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:10, Budo napisał:

Cholera, przestańcie straszyć ludzi, myślałem, że jakieś nowe wieści o Gw2 ;[


Witaj w klubie, ja również tak pomyślałem, bo co odświeżać komentarze do newsa, które mają prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą, że większość wypowiadających się osób to osoby, które nie grały w GW, ale grały w tibię itp. gry, w których liczy się najwyższy lvl. Zaczynając grę w GW także myślałem, iż gra "skończy" się po nabiciu 20 lvl-u i skończeniu kampanii. Nic podobnego! Gra zaczyna się po skończeniu kampanii i nabiciu 20 lvl-a. Niektórzy wybierają drogę PvP (Walki typu GvG, 1vs1, HA, RA, TA), a niektórzy PvE (czyli maxowanie tytułów [ po 30 maxymalnych zaszpanujemy tytułem: "Bóg Wędrujący Między Zwykłymi Śmiertelnikami]). Wydaje się, że nabicie ich potrwa krótko. Zależy to wyłącznie od tego na co marnujemy czas i jak często gramy... Dodam, że GW ma najlepszą grafikę z MMO! Liczę, że GW2 będzie jeszcze ciekawsze i trudniejsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie do końca rozumieją GW. Znam osobiście przypadek gracza WoWa, który zakupił GW i od razu nie podobało mu się, że jest tylko 20 poziomów i że można mieć tylko 8 umiejętności. A grał w tą grę tydzień. Nie wszyscy pojmują ideę tej gry. Ale wracając do tematu: w GW2 na pewno nie ograniczy się do samych zniszczonych miast i plag z pewnością zobaczymy jakieś perełki architektury. Chwilowo nie wiadomo jeszcze gdzie, chociaż zatopione miasto Orr, mimo że opanowane przez nieumarłych, może pokaże swoje piękne walory w jakiś sposób. Jednak z pewnością jednym z najpiękniejszych miejsc będzie dżungla Maguuma (chyba tak to się pisze).

Ale jak pojawi się GW2 to od razu kupuję edycję kolekcjonerską choćby kosztowała nawet 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:10, Budo napisał:


Cholera, przestańcie straszyć ludzi, myślałem, że jakieś nowe wieści o Gw2 ;[


Hehe, też przez chwilę tak myślałem ;] Niestety, dużo o GW2 nie wiadomo, ale chyba można liczyć na betę pod koniec tego roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 17:32, Outlander-pro napisał:

Hehe, też przez chwilę tak myślałem ;] Niestety, dużo o GW2 nie wiadomo, ale chyba można
liczyć na betę pod koniec tego roku ?


Hehe no i dalej straszycie :P
Co do bety to bardzo możliwe, że pod koniec tego roku się pojawi albo na początku przyszłego :)
W każdym bądź razie kupuje edycję kolekcjonerską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez instancji super :P aoc i gw mnie znudził właśnie ograniczeniami szczególnie - do tego dojdzie mass pvp - normalnie szook :) who ma za duże lagi przez niedopracowany silnik :) więc czekam na aiona, ale po tym newsie zastanowię się także nad gw 2 - jakby jeszcze zajmowanie terenów i keepów doszło to na pewno wtedy stanę się szczęśliwym posiadaczem drugiej części, ciekawe czy wyjdzie także w naszym Pięknym Języku :P bo marzenia o zlokalizowaniu Aiona pewnie pozostaną marzeniami - niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować