Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź

123 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 12:27, wiktorumpa napisał:

max level to ma być 100. Mam kuplów którzy mnie informują co i jak. Więcej o GW2 mozna
przeczytać na miom gramsajcie

Fajnie mieć kumpli pracujących w ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:40, Bifur napisał:

"Wiadome jest, iż "dwójka" zniesie limit poziomów kończący się na 20 levelu." - Czy to
znaczy, że gra nie będzie miała limitu lvli? o.O Mam nadzieję, że nie zrobią z GW2, Tibii...
Z tego co widzę i słyszę WoW nie będzie zagrożony ;>


Panowie z NC-Softu myślą o 100lvlu jako max, ale się jeszcze nad tym zastanawiają. Na pewno będzie to świetna i najważniejsze INNOWACYJNA gierka, tak jak wcześniejszy Guild Wars. Zauważ jak to jest z całym rynkiem on-line''owych rpgów. Wyszła Ultima, nagle wszytskie następne produkcje zawsze coś miało z tej Ultimy. Potem Everquest stał się takim przewodnim tytułem i to do niego wszystko porównywaliśmy. Do czasu WoWa, który obecnie jest takim wyznacznikiem, bo patrząc na LOTRO, Warhammera (narazie beta), każda ta gra posiada "cząstkę" poprzednika. Pytanie, czy to źle, czy złem jest, umieszczanie dobrych i sprawdzonych rozwiązań z poprzednich gier? Czy każda następna produkcja musi być całkowicie inna od poprzednika. W innych dziedzinach gier, dajmy na to cz każdy FPS jest inny od wcześniejszych, czy każdy RTS jest całkowicie inny? Dziwi mnie to, że właśnie w tych typach gier, nikt nie wytyka tego, może to dlatego, że rybek on-line''owych rpgów jest narazie w fazie rozwijania się, jesteśmy bombardowani tytułami, które są najczęściej robione nie z pasją, tylko po to aby wypchać dziurę w rynku zbytu.:(

Reasumująć Guild Wars, jest dla mnie fenomenem właśnie dlatego, że nie trzeba mieć wielkiego budżetu i opłat miesięcznych, aby stworzyć dobry i Innowacyjny tytuł. Dodam, że nie jestem jakimś fanatykiem, bo w wymienione wyżej tytuły też gra. Pozostaje czekać na to, co wymyślą panowie z NC-Softu. Pewne jest to GW2, będzie godne poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jakies 1,5 roku grałem w GW i niestety mi sie znudziły. generalnie to jest dobra gra ale brakowało mi w niej paru rzeczy jak mni:
1. Bardzo wkurzało mnie to ze kupując lepszą zbroję nie rózniła się ona wygladem - poza tymi mega wypas drogimi - ktore to z koleii mało róznily sie parametrami. W Wowa lub Diablo 2 to jest ciekawiej. I odnosi sie to równiez do broni. Własciwie do 20 lvl to mozna na 2-3 broniach grac kicha. W wyzej wspomnianych grach gra sie nieraz tylko po to zeby cos nowego ciekawego znalezc. w wowa na wyzszych lvl jest duza roznorodnosc broni i zbroii dzieki czemu postacie wygladaja ciekawie i roznia sie od siebie znacznie. Oczywiscie ze sa tez i takie same ale w porownaniu do GW to jes t o niebo lepiej. W GW sa tez mega wypas bronie ktore super wygladaja ale ich zdobycie to jest masakra. A w czasie ich poszukiwan zmienia sie bronie ktore praktycznie nic sie nie rozna wygladem. Wogole w GW zeby cos fajnego wylecialo z mobkow to masakra.
2. Po drugie lvl byl jednak za niski wedlug mnie tak max 50 byloby ok.

Ale tak jak wspomnialem GW i tak sa super jesli chodzi o grafike , grywalnosc tez do pewnego czasu :) i ilosc skili i ich kombinajci rewelka.
Mam nadzieje ze pozmienianja te rzeczy w drugiej czesci to byloby supoer
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG co z tego, że dadzą możliwość nabicia 100 levela bo wy tak chcecie a może będzie się go biło tyle samo czasu co teraz 20? Aż tak was kręci ta cyferka? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie bardzo ciekawie, już sie nie moge doczekać, mam nadzieje że wyjdzie przed wakacjami a w wakacje bedziemy kosić już w GW2. Ciekawe rasy będą, już wymyślam imie dla postaci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiktorumpa pozdro dla kolegow nie wiem skad oni maja info ze max bedzie 100 lvl jak nawet gaile mowila ze sami nie wiedza ;] co do gw to nie wiem czemu ale wiekszosc z was skupia sie na pve -.- jak sama nazwa wskazuje jaki to tryb jest glowna czescia rozgrywki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo maxymalny poziom nie przekroczy 40...
Na moje mógł by zostać lvl 20, ale pod warunkiem, że moc postaci będzie bardziej wyczuwalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to Lvl mogliby zrobić wiekszy ale bez przesady :/ Wiekszosc by tlko farmiła sobie poziom, poziom ,poziom i GW staciłoby urok. W Pierwszej czesci wszyscy jakos radzili sobie na 20 lvl , kiedy mieli okolo 500 zycia. Ile zycia bede mial na 100 lvlu ? 2500 ? Przypominam że GW to Gra Multiplayer , zespołowa. Na Setnym Lvlu to bede mogl wszytko siekac solo i szybko gra sie znudzi :/ Jednak z Drugiej strony moga jakos nas Wzmocnic jakimis naprawde elite itemami , Zbrojami ( zeby ta po 15 k miala chociaz te 10 armora wiecej ) , albo zebysmy mogli wybrac jakis Atrybut w ktorym bedziemy mogli sie szkolic , bez ciaglego zmeiniania profesji albo skilli prot/heal/smite/pvp/pve/farm :/ Nawet teraz wszyscy chca stworzyc uniwersalne buildy na jakies okazje a to bez sensu. A co do świata : chyba zrobili to na odwal.. Wiekoszsc Tyrii Utopilo sie , Elona jest szara i brunatna pod wladza Palawy , a Luxon , Kurzick i Ab nie ma. Moze chca zrobic gre na podstaiwie Walcz Aby Przezyc albo Po prostu Przezyj I Stan Sie Silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehehe, mozliwosc wyboru ras to cos na co czekam od dawna, chociaz i tak pewnie bede gral czlowiekiem xD
Co do wymagan to kolejna dobra rzecz, bo niewysokie wymagania przy jednoczesnej pieknej grafice to od zawsze byla zaleta gw. Martwi mnie za to brak Canthy i mozliwe zmiany w profkach, czyzby mialo nie byc ryta? :/
Za to woj na pewno nie bedzie zagrozony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lerajas
masz bledne info

@Budo
co do woja to pewnie znowu czeka nas plaga wamo na arenach ^^ a rt raczej zostanie ;] skoro ostatnio cos gaile mowila o spirit wayu w gw2xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozostałe kontynenty nie pojawią się w GW2, to na pewno pojawią się w dodatkach i raczej wątpię, aby ritu miał zniknąć, chociaż woj to moja ulubiona klasa, to ritu jest na 2 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Guild Wars najbardziej brakowało domu aukcyjnego żeby w jakiś sensowny sposób można było nabyć jakieś fajne itemki(grałem tylko w podstawkę), mam nadzieję że w nowym coś takiego się pojawi.. no i samych przedmiotów mogłoby być więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy mam jednak nadzieję, że uniwersum gw po wydaniu dwójki stanie się bardziej popularny od blizzardowskiego Warcrafta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować