Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

Domek

[Uaktualniono 14:11 3 III] Bardzo zaskakujący rozwój wypadków na polskim rynku wydawniczym. Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą, CD Projekt podpisał z firmą Bioware umowę, na mocy której stał się polskim dystrybutorem PeCetowej wersji gry Mass Effect. A przecież Bioware zostało już jakiś czas temu wykupione przez Electronic Arts...

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie, konkurencja musi być !!! EA PL pewnie nie jest zadowolona z tego faktu ale dla graczy to tylko na korzyść, brawo CDP, EA wyda pewnie wersje na konsolę X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wyrażę - "ale jajka" x0

Ja się tam cieszę że CDP wyda Mass Effect - można przynajmniej liczyć na jakąś wypasioną Edycję Kolekcjonerską ;)
Ech... nie umiem się doczekać premiery. A narazie poczekam na wypowiedź EA Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 12:33, Emillo2 napisał:

no to ładnie, konkurencja musi być !!! EA PL pewnie nie jest zadowolona z tego faktu
ale dla graczy to tylko na korzyść, brawo CDP, EA wyda pewnie wersje na konsolę X360


że co proszę??? chyba chciałeś powiedzieć że na nie korzyść, co z tego że cena będzie niższa o 10-20 zł,
jak kraje europy zachodniej będą już w to pykać na kompach, to CDP będzie się dopiero zabierać za polską lokalizację.
Ja wole osobiście dopłacić to 20 zł i mieć to równo z premierą zachodnią niż czekać miesiąc jak nie więcej aż CDP to zlokalizuje. NiEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TYLKO NIE CDP!!! PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajno. Pewnie EA dowaliłoby taką cenę jak zawsze... Koło 140zł. Ze strony CDP możemy liczyć nawet na 70zł :) I pewnie edycja podstawowa w pudełku zawierać będzie jakieś bonusy, a nie skąpe instrukcje i nic więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, obawiam się, że w związku z tym wersję angielską będę musiał sprowadzić z zagranicy.
Choć pozostaje nadzieja, że CDP nie zrobi pełnej polonizacji bez akterantywy, tylko np. kinową, z możliwością wyboru języka napisów. I zrobi to na 6 maja.
Co jak co, ale w grze w kat. 18+, w kosmosie podbijanym przez Aglsosasów (wnioskuję z nazwisk), głosu Boberka chyba bym nie zdzierżył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha wiedzialem ;]

dlatego Anim nie odpowiedzial na mojego posta z "przekretem" z Jade Empire ;]
Postulaty Mistica bardzo dobre tylko ze premiere najpozniej w czerwcu poprosze (w koncu wiekszosc lokalizacji juz Macie zrobionej z ME na xboxa ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z "normalnym" sterowaniem to granie w to jeszcze uszłoby, a nie, jak na PGA, że próbowałem jakoś tą gałeczką machać, by ze snajperki trafić do jakichś ludków (niekoniecznie zielonych) i za nic mi nie wychodziło. Tu ułamek sekundy i już mamy heada ;)
Oby nie było przesadnie chorych wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, czy to takie zaskakujące to nie wiem - ja spodziewałem się, że to CD Projekt wyda Mass Effect :)

Co prawda EA wykupiło Bioware, ale mimo to umowy podpisane właśnie z Bioware nadal są aktualne. I bardzo dobrze, bo na pewno dzięki temu że CDP wydaje Mass Effect dostaniemy w ręce ładne wydanie no i raczej na pewno edycje kolekcjonerską. Gra zapowiada się nieźle, patrząc po sukcesach wersji na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw krzyknąłem "Jupi!!" a zaraz potem, kiedy przypomniałem sobie o Dzikich Hordach "ku**a" .
Z jednej strony cieszę się, bo będzie EK, pełne wsparcie techniczne itd, a z drugiej wolałbym datę premiery zbliżoną do światowej, bez oczekiwania 5 miesięcy na wielką łaskę, a potem kolejnych 3 na patche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 12:38, Mistic napisał:

Poprosimy:
1) EK
2) Co najwyżej kinową polską wersję
3) premiere najpóźniej w lipcu...


Będziemy informować co i jak, mam nadzieję, że będzie sporo zabawy i możliwości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować