Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

!. Lokalizacja Warcrafta 3 jest słaba. Aktor, który gra Arthasa i |llidana jest niezły jak ma czytac głosy postaci pozytywnych, ale negatywne kompletnie mu nie wychodzą. Jego "Jestem Ślepy a nie głuchy" wywołuje u mnie zawsze parsknięcie śmiechu. Najgorsze jest to ze on jest z tej calej ferajny najlepszy. Reszta jest zła albo bardzo zła. To tego terminy które po polsku po prostu brzmia żle- Prastatry Drzewiec Wojny... Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:48, Fang napisał:

Wytłumaczenie polonizacji jest bardzo proste można wydać grę po niższej cenie niż w innych
krajach, bo nikt inny prócz polaków nie będzie w stanie w nią grać i na pewno jej nie
kupi a tak, jeśli u nas by wyszła po angielsku jej cena musiała by być taka sama jak
wszędzie, czyli wyższa.

Tak, już nawet kiedyś ktoś z "niebieskich" (teraz zielonych) tłuaczył jak to działa. I niby ok, wszystko jasne, tylko powiedzcie mi, jakim cudem inni polscy wydacy potrafią zrobić polską (nawet full-polską!) wersję jezykową DO WYBORU i w dalszym ciągu w "polskiej cenie"? Czyli kto chce, wybiera sobie pełną polską, inny kinową, a jeszcze inny w pełni angielską, a wszystko to w cenie satysfakcjonującej graczy. Jak to jest, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skladam zatem na rece polskich graczy serdeczne wyrazy wspolczucia i kondolencje, ze bedziecie kolejny raz zmuszeni grac w najgorsza wersje gry Mass Effect jaka kiedykolwiek powstanie na swiecie - profesjonalna polska wersje jezykowa made by CDP. Wspolczuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:05, Lex napisał:

Przeczytajcie, marudy, najnowszą aktualizację newsa:
"[Aktualizacja 15:51] Kolejne szczegóły na temat wersji językowej gry. Jak zostaliśmy
przed chwilą nieoficjalnie poinformowani przez CD Projekt, gra niemal na pewno będzie
oferowała do wyboru przynajmniej dwie wersje językowe - pełną polską z dubbingiem i kinową,
czyli angielskie głosy i polskie napisy
."
Czyli jednym słowem wilk syty i owca cała. Jeżeli zechcesz grać z polskimi speechami,
to proszę bardzo. Jeśli zaś wolisz polonizacje kinowe też masz wybór. :) Myślę, że to
najrozsądniejsza decyzja w związku z wydaniem Mass Effect PL. :)

ALLELUJA!!!!!!!!!!:-DDDDDD

Jeśli to prawda, to gratuluje podjęcia rozsądnej decyzji i BAAAAARDZO dziękuję! Ach, jak mi się humor poprawił!:D

EDIT: Kiedy będzie można składać zamówienia na EK?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie na temat PL wersji Warcraft''a 3, ale już nie dobijajmy jej tak do końca. Polski Witch Doctor jest niezły, peonek również, a Knight ma bardzo podobną barwę głosu choć tłumaczenie tekstu Monthy Pytona "My favourite color is blue, no! yellowwwwww..." jest już bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję na to że CDP teraz zacznie robić jak Cenega. DO wyboru, polska wersja, i wersja angielska.
Miejmy nadzieję... bo jak na razie to dla CDP chyba i spolszczenie WiC było sukcesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to gre kupuje już teraz na 100%, bo zapewne bedzie kosztować 100zł, poza tym polonizacja kinowa bedie, super! Choć może pełna tez bedzie dobra, bo wiem, że CDP potrafi (np. seria Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja to was nie rozumiem, skoro jest super gra to chyba wersja językowa musi być taka sama (czyt. dubbing pl), w każdym kraju ludziom odpowiadają wersje językowe gier tylko w naszym narodzie musi być że, staracie się być "amerykańscy", cd project robi dobre polonizacje także nie rozumiem was ;)

ps. ale skoro mają być dwie wersje językowe, to ci bardziej "amerykańscy" będą zadowoleni ;)

PL DUBBING yeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:09, Kris_bla napisał:

Skladam zatem na rece polskich graczy serdeczne wyrazy wspolczucia i kondolencje, ze
bedziecie kolejny raz zmuszeni grac w najgorsza wersje gry Mass Effect jaka kiedykolwiek
powstanie na swiecie - profesjonalna polska wersje jezykowa made by CDP. Wspolczuje i
pozdrawiam :-)


Jak ktoś lubi polonizację zagra w wersję angielską, jak ktoś nie lubi polonizacji ale ni wszystko jest jasne po angielsku zagra w kinówkę, jak ktoś uwielbia oryginalne brzmienie zagra w angielską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:09, Kris_bla napisał:

Skladam zatem na rece polskich graczy serdeczne wyrazy wspolczucia i kondolencje, ze
bedziecie kolejny raz zmuszeni grac w najgorsza wersje gry Mass Effect jaka kiedykolwiek
powstanie na swiecie - profesjonalna polska wersje jezykowa made by CDP. Wspolczuje i
pozdrawiam :-)


Zanim zlozysz kondolecje sprawdz czy ktos rzeczywiscie zmarl, i przeczytaj wypowiedzn Anima kilka linijek wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Myślę ze nie powinniście sie obawiać lokalizacji PL, i Mass Effectem mamy zamiar was zaskoczyć jak najbardziej pozytywnie. Tym bardziej ze będzie wybór co do wersji.

Kris_bla: nie wiem czy pamiętasz jak dyskutowaliśmy o obawach dotyczących lokalizacji Wiedźmina tym bardziej, że to polska gra, a przecież wyszło nieźle ;)

Nie mogę Wam zbyt wiele zdradzić ale w polskiej wersji językowej wystąpią aktorzy których do tej pory nie spotkaliście w naszych grach ... choć to sławne nazwiska :)

niedługo będziemy zdradzać kolejne informacje ;) bo na razie większość z nich jest TOP SECRET ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...może to będzie ostatnia gra bio ware wydana przez cdp. a szkoda...w tym wypadku wersja kinowa znajdzie wielu zwolenników (w tym mnie), bo podobno jest na prawdę wysokiej jakości. to trochę, tak jak oglądanie gwiezdnych wojen z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE! NIE! NIE! Tak bardzo się cieszyłem, że pogram w Mass Effect''a już na początku maja, a tu takie coś. Teraz powinienem się cieszyć jak zagram w ME w wakacje. Już widze te wszystkie informacje na gram.pl: "Niestety prace przy lokalizacji przedłużają się i gra nie ukaże się w tym roku, jak to pierwotnie było planowane. Za opóźnienie CD Projekt wszystkich graczy bardzo przeprasza." Szkoda. No ale cóż można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie można także, w sklepie gram.pl, kupić angielską wersję gry. Nie lubię polskich tłumaczeń, bez względu na to, kto zajmuje się lokalizacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi nie wejść w dyskusję po przeczytaniu Twoich słów. Na odpowiedź dam przykład. Chciałbyś obejrzeć film, western z dubbingiem? Owszem. Zdarzają sie perełki PL dubbingu jak Baldur''s Gate czy Shrek, ale są to jednostkowe przykłady, w których zatrudniono perełki polskiego aktorstwa jak Stuhr czy Fronczewski. Cała reszta "prób polonizacji" zasługuje na przemilczenie, a nie komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:28, 4YoU napisał:

NIE! NIE! NIE! Tak bardzo się cieszyłem, że pogram w Mass Effect''a już na początku maja,
a tu takie coś. Teraz powinienem się cieszyć jak zagram w ME w wakacje. Już widze te
wszystkie informacje na gram.pl: "Niestety prace przy lokalizacji przedłużają się i gra
nie ukaże się w tym roku, jak to pierwotnie było planowane. Za opóźnienie CD Projekt
wszystkich graczy bardzo przeprasza." Szkoda. No ale cóż można zrobić.


przecież nikt nie powiedział że premiera będzie znacznie odsunięta w czasie..... myślę ze nie ma co na ten temat na razie rozmawiać tym bardziej ze premiera samej premiery światowej może sie jeszcze zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować