Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

4YoU i inni
nie wiem jak wy ale ze względu na logikę, to angielska powinna zostać wydana w terminie a polska w odpowiednim czasie(tzw w terminie xD),
czyt. ze zrozumieniem ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:32, Kuba003 napisał:

Napewno kupię Mass Effect czy polski czy nie. Ale chciałbym by były języki do wyboru.


będą,

a co ma nie być.

gra ma być na DVD - będzie, bo czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:33, rpeg napisał:

4YoU i inni
nie wiem jak wy ale ze względu na logikę, to angielska powinna zostać wydana w terminie
a polska w odpowiednim czasie(tzw w terminie xD),
czyt. ze zrozumieniem ludzie!!!


wszytskie ewentualne dycje beda wydane w jednym terminie uzaleznionym od procesu lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji CDP. Zawsze pojawią się sprzeczne opinie co do profesjonalizmu aktorów (ja akurat nie narzekam na WIII, a Baldur''s Gate do dziś pozostaje niedoścignionym (według mnie) wzorem spolszczenia gry. Jednak nigdy nie mogłem narzekać na jakość tłumaczenia (najbardziej obiektywny aspekt polonizacji), a jeżeli potraficie lepiej przetłumaczyć "Prastarego Drzewca Wojny" to zaprezentujcie swoje zdolności miast używania zwrotów "polonizacje CDP to shit" (szczególnie pomińcie wulgaryzmy - dbajmy o kulturę dyskusji). Poza tym, (do niereformowalnych) będziecie mieć do wyboru wersję z napisami więc nie macie na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@migiem

i wszystko jasne, ale nigdzie nie pisze że premiera zostanie przesunięta, także ludzie wyluzujcie

^to mój ostatni post więcej mi się nie chce pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o zaskoczenie i to wielkie. Byłem pewny że grę wyda EA, a tu taka niespodzianka. Jak dla mnie news miesiąca, nawet sama zapowiedź gry tak mnie nie ucieszyła. No to jest szansa na konkretną EK :).
Dobre też wieści o polonizacji, dubbingowi mówię stanowcze NIE. Napisy jak najbardziej. Drugi tytuł zaraz po AC na który czekam w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:32, SzaacH napisał:

przecież nikt nie powiedział że premiera będzie znacznie odsunięta w czasie..... myślę
ze nie ma co na ten temat na razie rozmawiać tym bardziej ze premiera samej premiery
światowej może sie jeszcze zmienić...

Sorry, ale mówimy o firmie, która jak dotąd pokazywała, że nie zależy jej aby dana gra wychodziła w Polsce w tym samym czasie co na świecie albo przynajmniej tydzień czy dwa po światowej premierze. I wątpie aby w tym przypadku coś się zmieniło. A jak jeszcze polonizacja jest pełna to lepiej faktycznie zacząć się przygotowywać na premiere w wakacje. Albo i jeszcze dalszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@4YoU

Dziś dopiero został oficjalnie ogłoszony dystrybutor w Polsce. Data premiery nie została podana i nie ma co martwić sie na zapas. Nie sądzę że premiera z powodu lokalizacji opóźni grę zaraz o 3 miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, grą zajmuje się dwóch szaleńców, którzy po raz pierwszy przygarnęli XboX360 do domowych pieleszy by poznać XboXową wersję i zakończyło sie to dla nich nieprzespanymi nocami i konfliktami rodzinnymi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak "kinówka", to się cieszę - cenię sobie oryginalny dubbing, a polskie napisy, nawet jak złe przydają się, bo w RPG-ach czasami od ilości tekstu można się pociąć, zwłaszcza jak wszystko jest po angielsku i nawet jak zna się ten język na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Pani Lidia Zalewska, reprezentująca polski oddział Electronic Arts, poinformowała nas, że jej firma nie będzie na razie komentować tej sprawy."
<lol> widać że polski oddział EA nie może tego przeboleć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:57, SzaacH napisał:

@4YoU

Dziś dopiero został oficjalnie ogłoszony dystrybutor w Polsce. Data premiery nie została podana

Wiesz na świecie już została podana - 6 maja. A w Polsce właśnie nie i to mnie martwi. No i jak również różne perypetie gier wydawany przez CDP, o premierach Heroes V i dodatków do niej nie wspominając.

Dnia 29.02.2008 o 16:57, SzaacH napisał:

i nie ma co martwić sie na zapas.

Wychodzę z założenia, że lepiej teraz się martwić a potem się ucieszyć(dał by Bóg), niż teraz być optymistą a później gorzko się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość !
Jedyna zła to że "Premiera gry planowana jest aktualnie przez CDP na drugi kwartał bieżącego roku." Tylko to mnie martwi.
Ciekawe czy będzie EK, i ciekawe jakie będą wymagania sprzetowe. Wstrzymałem sie z wymianą sprzętu jak na razie, czekam na wymagania.

Jak CDP tego nie skopie, to może być bardzo udana lokalizacja i bardzo udana sprzedaż. Mam nadzieję że będzie sukces na miarę BG. Trzymam kciuki i oczekuję dalszych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:11, 4YoU napisał:

> @4YoU
>
> Dziś dopiero został oficjalnie ogłoszony dystrybutor w Polsce. Data premiery nie
została podana
Wiesz na świecie już została podana - 6 maja. A w Polsce właśnie nie i to mnie martwi.
No i jak również różne perypetie gier wydawany przez CDP, o premierach Heroes V i dodatków
do niej nie wspominając.
> i nie ma co martwić sie na zapas.
Wychodzę z założenia, że lepiej teraz się martwić a potem się ucieszyć(dał by Bóg), niż
teraz być optymistą a później gorzko się rozczarować.


podczas pisania postów na gram.pl dostałem kolejną "paczkę" sampli PL ze studia nagrywającego ME :)
Krzyczący komandor Shepard, wydający rozkazy - Bezcenne :))

Miłego weekendu
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:26, Anim napisał:

Jak ktoś lubi polonizację zagra w wersję angielską, jak ktoś nie lubi polonizacji ale
ni wszystko jest jasne po angielsku zagra w kinówkę, jak ktoś uwielbia oryginalne brzmienie
zagra w angielską :D


Ja w UK na pewno bede mial jedyna rozsadna wersje, czyli angielska :-) Takze, nie musze "wybierac" :-P

A z tego co tu wyczytalem to w PL nie bedzie tej oryginalnej angielskiej wersji, tylko kinowa... Takze wspolczuje i tak i tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:26, Kris_bla napisał:

A z tego co tu wyczytalem to w PL nie bedzie tej oryginalnej angielskiej wersji, tylko
kinowa... Takze wspolczuje i tak i tak ;-)


Jakby się jednak okazało, że napisy angielskie też można wybrać, to zawsze możesz jeszcze współczuć polskiego tekstu z tyłu pudełka. ;) Tak podpowiadam, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować