Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

Widziałem na YT zaledwie parę urywków z polskiej wersji ME na XBOXa i to mnie przekonało, że CDP powinien zrobić nowe tłumaczenie od podstaw. No bez przesady, ale brakowi podstawowej znajomości zasad interpunkcji mówimy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 17:53, Jaro7788 napisał:

> Słuchajcie,
>
> Czego by nie mówić CD Projekt kocha RPG, ja kocham RPG i cRPG miłością szczerą i
trwającą
> od ładnych kilkunastu lat. Zespół ludzi pracujących nad Mass Effect jest spory nawet

> jak na nasze standardy.
> Możecie być pewni, że to nasze "oczko w głowie".
>
> Przy tym projekcie znając preferencje części odbiorców pracujemy nad szerokim wyborem

> wersji językowych od oryginalnej po pełną polską.

To jak będzie z tymi samplami?



Cześć

Sample będą ale na razie nie możemy ich udostępnić, trwa praca nad nimi jeszcze sie nie zakończyła (remasterowanie itp).
możecie być pewni że posłuchacie ich długo przed premierą. :)

pozdrowienia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... a mi się wydaje że to nie jest do końca pewne że wydawcą będzie CDP, bo właśnie dzwoniłem do EA POLSKA i mi tam powiedzieli że jednak zrobią wszystko żeby to jednak Electronic Arts Polska wydało a nie CDP w każdym razie w sprawie Mass Effect jeszcze się może dużo wydarzyć, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 10:52, dudi mati napisał:

hehe... a mi się wydaje że to nie jest do końca pewne że wydawcą będzie CDP, bo właśnie
dzwoniłem do EA POLSKA i mi tam powiedzieli że jednak zrobią wszystko żeby to jednak
Electronic Arts Polska wydało a nie CDP w każdym razie w sprawie Mass Effect jeszcze
się może dużo wydarzyć, czas pokaże.


Ucinając spekulację chciałbym poinformować, ze CD Projekt i BioWare podpisały umowy w kwestii wydania gry Mass Effect w Polsce. Umowy są oficjalne i obowiązujące, stanowią niepodważalny dowód w tej sprawie. Nie może być mowy o zmianie polskiego wydawcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 13:23, Anim napisał:

Ucinając spekulację chciałbym poinformować, ze CD Projekt i BioWare podpisały umowy w
kwestii wydania gry Mass Effect w Polsce. Umowy są oficjalne i obowiązujące, stanowią
niepodważalny dowód w tej sprawie. Nie może być mowy o zmianie polskiego wydawcy gry.


No ale właścicielem Bioware jest EA.
Ok skończę już tak najerzdzać na CDP ale prosiłbym o jedno oto żeby premera polska zbytnio nie była odwlekana od premiery zachodnio-europejskiej.
I mam pytanko do CDPROJEKT''u niezwiązane co prawda z Mass Effect a z inną grą, mianowicie na kiedy planujecie polską premierę Devil May Cry 4?? przypomnę że światowa premiera ma być 1 kwietnia, więc was błagam jak byście dali rade wypuścić tą gierkę jeszcze w kwietniu, np: w okolicach 15-25 kwiecień
PLIZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie pozostaje nic innego jak zaimportować sobie wersję oryginalną. RPGi wychodzą tak rzadko, że lepiej nie ryzykować wydawania pieniędzy na produkty średniej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast dla kolekcjonerów zostanie przygotowana specjalna, limitowana edycja." Ach, czekam z niecierpliwością na informacje o składzie edycji kolekcjonerskiej. :) I jeszcze słówko odnośnie tych rzekomych 70. aktorów, podkładających głosy. Liczę, że wykonają dobrą robotę, niech CDP Localisation Centre ich pilnuje. ;) Na powtarzalność głosów chyba nie będziemy mogli ponarzekać. :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:51, Lex napisał:

"Natomiast dla kolekcjonerów zostanie przygotowana specjalna, limitowana edycja." Ach,
czekam z niecierpliwością na informacje o składzie edycji kolekcjonerskiej. :) I jeszcze
słówko odnośnie tych rzekomych 70. aktorów, podkładających głosy. Liczę, że wykonają
dobrą robotę, niech CDP Localisation Centre ich pilnuje. ;) Na powtarzalność głosów chyba
nie będziemy mogli ponarzekać. :) Pozdro



Spokojnie, trzymamy na pulsie, co się da.
A tych 70 aktorów... hm, nie chodzi o rzekomych aktorów - nad tytułem pracuje na tyle duża ekipa, że powtarzalność głosów Mass Effectowi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ;]
Niesamowity RPG, urozmaicony o dodatkowe godziny rozrywki na PC - podobnie jak przy Gears of War. Kolejna dobra rzecz, że dostępne trzy wersje językowe, czyli graczowi pozostaje pełna swoboda wyboru. Co prawda premiera trochę przesunięta w czasie w stosunku do reszty świata, ale to chyba jedyna wada.
Z niecierpliwością czekam na wiadomość o przedsprzedaży Edycji Kolekcjonerskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, trzy wersje językowe gry :) Ja pewnie wybiorę spolszczenie kinowe, ale sprawdzę też, jak wypadną polscy aktorzy. Ciekawe, czy będzie można zmieniać wersję w trakcie rozgrywki, myślę, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, wreszcie można będzie wybrać dowolny język, no i do tego będzie EK...już nie mogę się doczekać tylko szkoda że trzeba tak długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego tytulu widac, ze CDP zaczyna nas przyzwyczajac do nowego standardu cen - 129,90 :(
Co zaskakujace podwyzka nastepuje zaraz po spadku wartosci dolara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Pierwsza gra z pod znaku gamez4winwdowz którą kupię. :?
No bo przecież CDP oczywiście nie omieszka walnąć tego obrzydliwego loga na pudełku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale słyszeć, że będzie też PEŁNA angielska wersja językowa. Gdyby miało być tylko spolszczenie, musiałbym zamówić Mass Effect z zagranicy. Nie zrozumcie mnie źle, polskie wersje wydawane przez CDP są dobre - ale móc grać "w wersji oryginalnej", że tak się wyrażę, jest o wiele lepiej. A od czasu KotOR''a nie mógłbym już chyba grać w kosmiczną grę Bioware''u po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się bardzo cieszę z "oryginalnej" wersji językowej, chciałem jednak zapytać czy będzie to w wersja w 100% zgodna z tymi wydawanymi za granicą, czyli czy patche i mody będą działały czy trzeba będzie czekać na ich przeróbki przez CDP ? A tak BTW gratulacje pozyskania RPG roku i zwinięcia jej EA Polska z przed nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować