Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC

218 postów w tym temacie

Xander Morhaime..
Napisali: "do wyboru przynajmniej dwie wersje językowe - pełną polską z dubbingiem i kinową, czyli angielskie głosy i polskie napisy."
PRZYNAJMNIEJ dwie, jest szansa że będziesz miał angielską.
Jesli nie, to wyłączysz sobie napisy i będziesz miał angielską.
Jeśli nie da rady wyłączyć napisów, nie będziesz czytał, albo zamkniesz oczy jak bedą się pojawiały :-)
W ostateczności nie kupisz gry, lub kupisz ją na zachodzie.
Zobacz ile masz możliwości wyboru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:24, Zelgadis napisał:

CDP wydaje zawsze gry o wiele lepiej niż jakikolwiek polski dystrybutor.

LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:24, Zelgadis napisał:

> Po prostu K**WA SPOKO !!!!!!!!
Daj sobie na wstrzymanie, co?
CDP wydaje zawsze gry o wiele lepiej niż jakikolwiek polski dystrybutor. Jak ci się to
tak bardzo nie podoba, to sobie zamów wersję angielską. Ale przestań tak wylewnie ukazywać
swoje żale...


BTW: Wersja kinowa i pełna polska do wyboru? Ja się piszę.

@Xander: Ja osobiście mógłbym Fronczewskiego w każdej grze RPG słuchać. Wspaniały głos.


Chodzi mi po prostu oto że różnica między ceną CDP a EA wynosi zaledwie 10zł,
a poślizg w dacie premiery się okaże o wiele większy niż wy to wydawało EA. oto mi tylko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste, NIC JESZCZE NIE WIADOMO O ŻADNYM OPÓŹNIENIU!!! Dotarło?! CHOLERNE NIC!

A nawet jeżeli byłby miesięczny poślizg, to oczywiście tragedie na skalę światową. Boże, jak ja mogę tyle czekać?! Nie skazujcie mnie na te męki Tantala!

Zachowujecie się jak dziecko, któremu ojciec obiecał nową zabawkę i teraz nie daje mu spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:57, dudi mati napisał:

Chodzi mi po prostu oto że różnica między ceną CDP a EA wynosi zaledwie 10zł,
a poślizg w dacie premiery się okaże o wiele większy niż wy to wydawało EA. oto mi tylko
chodzi


Okej a skąd te informacje? Czemu jesteś tego tak bardzo pewien że akurat EA by wydało szybciej? Nie przypominam sobie by polonizowali jakiegoś większego RPG''a:) Tym bardziej że wszystko to co piszesz to spekulacje i takie pseudo argumenty to możesz sobie o kand D... Rozbić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:03, Stwór napisał:

Okej a skąd te informacje? Czemu jesteś tego tak bardzo pewien że akurat EA by wydało
szybciej? Nie przypominam sobie by polonizowali jakiegoś większego RPG''a:) Tym bardziej
że wszystko to co piszesz to spekulacje i takie pseudo argumenty to możesz sobie o kand
D... Rozbić:)


Hellgate London jest to gra z gatunku rpg/gry akcji to tak jak mass effect i spolszczenie i wyszło dobrze a wydawcą światowym/polskim jest właśnie EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:09, dudi mati napisał:

Hellgate London jest to gra z gatunku rpg/gry akcji to tak jak mass effect i spolszczenie
i wyszło dobrze a wydawcą światowym/polskim jest właśnie EA


Co z tego że action/RPG:) Kiedy samej gierce bliżej do Diablo niż pełnoprawnego RPG z rozbudowaną fabuła etc.:) Hellgate London to bardziej naparzanka;P Nie przekonałeś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, na pewno CDP dobrze zlokalizuje grę, no i będą różne języki do wyboru...tylko ciekawe czy będzie trzeba czekać o miesiąc dłużej czy wyjdzie równo z premierą światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:53, Beliar-13 napisał:

Bardzo dobra wiadomość, na pewno CDP dobrze zlokalizuje grę, no i będą różne języki do
wyboru...tylko ciekawe czy będzie trzeba czekać o miesiąc dłużej czy wyjdzie równo z
premierą światową.

Z tą premierą światową to mnie rozbawiłeś.
Ledwo co pisałem, że nie zdziwiłbym się gdyby ME wyszedł w wakacje, a co widze w sklepie.gram.pl przy pre-orderze ME "Dostępność: II/III kwartał 2008". Widzę, że nie tylko ja mam tak pesymistyczne nastawienie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezbyt dobra wiadomość, przez pełne spolszczenie premiera najprawdopodobniej się opóźni a patche będą wychodzić z kilkumiesięcznym poślizgiem. A to co CD Projekt pokazał przy Neverwinter Nights 2 to koszmar, jak tak ma wyglądać "profesjonalna polska wersja językowa" to ja dziękuję, najgorsza w jaką miałem okazję zagrać.
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że pojawi się u nas oryginalna wersja.
A co do EA, to przecież i tak zgarną całą kasę, jako właściciel Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 00:07, michal_w napisał:

To niezbyt dobra wiadomość, przez pełne spolszczenie premiera najprawdopodobniej się
opóźni a patche będą wychodzić z kilkumiesięcznym poślizgiem. A to co CD Projekt pokazał
przy Neverwinter Nights 2 to koszmar, jak tak ma wyglądać "profesjonalna polska wersja
językowa" to ja dziękuję, najgorsza w jaką miałem okazję zagrać.
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że pojawi się u nas oryginalna wersja.


Problemy z czytaniem? Napisane jest wyraźnie, że będzie do wyboru wersja kinowa i pełna polska. Co za ludzie...
A co do lokalizacji NWN2... "Koszmar"? Mocne słowo... Niestety, bardzo, ale to bardzo się mylisz. Miałem okazję grać w angielską wersję i moim zdaniem polski dubbing wcale nie jest gorszy od oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:26, Kris_bla napisał:

A z tego co tu wyczytalem to w PL nie bedzie tej oryginalnej angielskiej wersji, tylko
kinowa... Takze wspolczuje i tak i tak ;-)


Ja współczuję braku rozumienia czytanego tekstu, wyraźnie napisałem:

"jak ktoś uwielbia oryginalne brzmienie zagra w angielską :D"

Nie trzeba kupować w UK by mieć grę po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:29, Xander Morhaime napisał:

Głos i owszem, wspaniały. Ale co za dużo to jednak niezdrowo.

A skoro mają robić wersję z głosami po polsku i wersję tylko z napisami, to czy będzie
to aż takim problemem dorzucić wersję BEZ tłumaczenia?


Fronczewskiego nie będzie, w każdym razie na pewno nie w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:06, Zelgadis napisał:

Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to lepiej nic nie pisz.

LMAO.
Jeśli masz zamiar pisać takie głupoty jak w poprzednim poście to lepiej też nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 06:58, Anim napisał:

Ja współczuję braku rozumienia czytanego tekstu, wyraźnie napisałem:

"jak ktoś uwielbia oryginalne brzmienie zagra w angielską :D"

Nie trzeba kupować w UK by mieć grę po angielsku.


No to Ty tak sobie napisales, a w newsie jest napisane co innego... ja umiem czytac ;-P

Poza tym to zdanie, wcale nie musi oznaczac, ze tak w PL wydanie zostana tez wersja angielska. To zadnie rownie dobrze moglo oznaczac, ze jak sobie ktos lubi to kupi wersje angielska, wiec... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 08:12, Kris_bla napisał:

No to Ty tak sobie napisales, a w newsie jest napisane co innego... ja umiem czytac ;-P

Poza tym to zdanie, wcale nie musi oznaczac, ze tak w PL wydanie zostana tez wersja angielska.
To zadnie rownie dobrze moglo oznaczac, ze jak sobie ktos lubi to kupi wersje angielska,
wiec... ;-P


Może i czytać umiesz, ale pisać to na pewno nie. Powiedział wyraźnie, że nie trzeba kupować gry w UK, by grać po angielsku. I co ci podpowiedział twój spiskowy zmysł? Chryste, jak czytam takie komentarze, to aż mnie w pewnym miejscu swędzi...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 07:05, Anim napisał:

> Głos i owszem, wspaniały. Ale co za dużo to jednak niezdrowo.
>
> A skoro mają robić wersję z głosami po polsku i wersję tylko z napisami, to czy
będzie
> to aż takim problemem dorzucić wersję BEZ tłumaczenia?

Fronczewskiego nie będzie, w każdym razie na pewno nie w roli głównej.


SzaacH mi nie odpowiada, więc może wy to zrobicie:

Czy będzie to spolszczenie, które można w każdej chwili wyłączyć, jak na filmie DVD (tak było w Dreamfallu), czy też może patch? Mam nadzieję, że to pierwsze. Po drugie, skoro już rozpoczęliście sesje nagraniowe (w ogóle szacunek, że tak szybko zaczynacie gromadzić aktorów), to fajnie byłoby dać chociaż jakieś sample. Jeśli są rzeczywiście tak dobre, jak mówicie, to tylko przekona sceptyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 01.03.2008 o 08:21, Jaro7788 napisał:

Chryste, jak
czytam takie komentarze, to aż mnie w pewnym miejscu swędzi...!


LOL I wice wersa, bo Ty to na pewno czytac nie potrafisz ;-P

Zreszta, ja mieszkam w UK to raczej logiczne, ze kupie sobie tam gre co nie? Ale szkoda slow po prostu, bo widac, ze nic nie zrozumiales z tego co napisalem ;-P

P.S. Pisac tez nie potrafisz, bo mozna bylo jednego posta napisac, a nie dwa zeby sobie "nabic posta" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować