Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 4 od 12 czerwca

23 postów w tym temacie

W końcu jakieś konkretne informacje ;] Coraz więcej argumentów, ażeby ostatecznie zainwestować w konsolę Sony - oficjalnie Blu-Ray, biblioteka znakomitych tytułów (vide Tekken 6, Gran Turismo etc.) no i niedługo Home ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie. Nadchodzi tytuł, dla którego warto będzie kupić PS3. Gdyby nie brak funduszy, nabyłbym konsolę specjalnie dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera playstation3 w stanaach 17 listopada 2005......premiera pierwszej gry dla ktorej warto ja kupic 12 czerwca 2008.....lololololol,dbaja chlopaki z sony o graczy zeby za duzo przed telewizorem nie spedzali czasu....;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:06, michal.dymnicki napisał:

premiera playstation3 w stanaach 17 listopada 2005......premiera pierwszej gry dla ktorej
warto ja kupic 12 czerwca 2008.....lololololol,dbaja chlopaki z sony o graczy zeby za
duzo przed telewizorem nie spedzali czasu....;)))

Nie chrzań ;)

No, oprócz podania daty premiery najbardziej kręci mnie demko MGO ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to może być ten tytuł, który zmusi mnie do pracy w kamieniołomach po godzinach i kupna PS3. ;) To i FF XIII, wiadomo, o te rzeczy się całość rozbija...

michal.dymnicki: True. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo09 wiadomo że na PC nie będzie chyba większość pamięta jak się świetnie zapowiadało że wyjdzie 3 na PC a tu co.. klapa ;/ ale gra znaczy się 4 będzie wyrąbista hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:06, michal.dymnicki napisał:

premiera playstation3 w stanaach 17 listopada 2005......premiera pierwszej gry dla ktorej
warto ja kupic 12 czerwca 2008.....lololololol,dbaja chlopaki z sony o graczy zeby za
duzo przed telewizorem nie spedzali czasu....;)))


Premiery PS3:
17 listopada 2006 roku w USA
23 marca 2007 roku w Europie

Zważywszy, że produkcja pewnie zaczęła się 2-3 lata przed premierą PS3 to i tak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News nieco spóźniony (wczoraj już było wiadome), ale lepiej późno niż wcale :)

No cóż, to świetna wiadomość. Fajnie, że w rolę (już mającego swego lata) Snake''a wcielimy się już w czerwcu. Nowa odsłona tej jakże kultowej serii zapowiada się wręcz wyśmienicie - ciekawie napisana fabuła, dość rozbudowany świat, możliwość interakcji z otoczeniem no i niezła grafika. Gdybym miał konsole na pewno bym zaopatrzył się w MGS4 - będąc pięciolatkiem grałem w pierwszą odsłonę serii - to były czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, MGS to wielka seria gier. Obecnie zamierzam kupić PS2 żeby w końcu zagrać w trójeczkę (i dlatego że mam kompa do (_!_) ...). A gdyby forsa spadła mi z nieba brałbym na ślepo PS3 i czwartego Metala bez czytania recenzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować