Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II najlepszą grą Blizzarda?

46 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc tak się może stać :)

Blizzard wydał co prawda nie dużo gier, ale ich jakość była wręcz wyśmienita. Doświadczenie, które nabrali na przestrzeni lat na pewno pomoże im przy tworzeniu najnowszego dzieła, Starcrafta 2. Gra zapowiada się bardzo dobrze, miliony fanów na nią oczekują i jest pewne, że zyska ogromną popularność. Nawet, gdyby nie była tak idealna jak inne gry od Blizzarda, to sam znaczek i nazwa sprawią, że ludzie to kupią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko gdyby to oczywiście byłaby prawda. :)
Trochę może hurra-optymistyczne, ale mając pod uwagę doświadczenie firmy w branży i znając ich stosunek do wydawanych gier, można przypuszczać, że mówią rację. No nic oczekuję StarCrafta II jak żadnej innej gry (no może jeszcze oczekuję bardzo na "Spore"). Jednak najważniejsze by nie spaprali fabuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:27, BukE napisał:

Czekam na Starcrafta oj czekam. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie zamulal mi na laptopie.
:)


Zależy jaki laptop. ;-)
Ale z tego co zrozumiałem, Blizzard stara sę zrobić tę grę tak, aby poszła na każdym sprzęcie. Wielki plus dla twórców! Piękną grafikę możemy sobie oglądać już w innych grach. A i ta jest super. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że temu kolesiowi trzeba zaufać. Wszystkie tytuły Zamieci były genialne i przebijały wszystko na rynku. Już chyba trzeba zacząć kaskę odkładać na SC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika jest ładna ale w zbliżeniach "szału nie ma" to nie jest minusa ale dzięki temu faktowi oczekuje grywalności i nie kosmicznych wymagań sprzętowych oraz dobrze ugruntowanej fabuły żebym wiedział "dla kogo i w imie czego walcze" podczas singla ^_^ a multi byle ograniczyć do minimum oszustwa ... i to na koniec tak niewiele ciekawe za ile "cena produktu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:10, arciu napisał:

Coś czuję że temu kolesiowi trzeba zaufać. Wszystkie tytuły Zamieci były genialne i przebijały
wszystko na rynku. Już chyba trzeba zacząć kaskę odkładać na SC2 :)


Zwłaszcza, że wszystkie ich gry w dniu premiery są cholernie drogie ;p Przypomnę tylko Diablo II, za które z dodatkiem zapłaciłem miesiąc po premierze 200zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż bardzo odwaznie wypowiada sie koleś na temat czegoś, czego jeszcze nie ma, a gusta graczy są naprawde dziwne (Czasem coś jest HITem od tak, a czasem wielki HIT okazuje sie KICZEM). Wątpie, żeby Blizzard spaprał jakąś produkcje i licze, że z SC2 tak sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem StarCrafta i uważam, że grę można polecić każdemu. O dziwo Diablo mi nie zaimponowało... A po za tym jakoś dużo ostatnio o WoW-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...starcraft 2 może i tak zostać zagłuszony przez wowa.Mimo to ze słowem Blizzard dla wielu ludzi istnieje tylko jedno skojarzenie...domyślacie się o co mi chodzi?"WoW"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Blizzarda nie należą do gatunku: kupujesz, instalujesz, grasz, uświadamiasz sobie że gra to chała i odkładasz na półkę, gdzie kurzy się po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem to co mówię zawsze gdy blizzarda zawsze były najlepsze gdy wychodziły! Potwierdza to sam fakt, że np SC/D2 do tej pory na battle.necie gra masa ludzi.

Gry blizzarda moge kupować wciemno nic o niej nie czytając!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Gry Blizzarda można kupować w ciemno. Sam kupiłem StarCrafta w ciemno i jestem bardzo zadowolony. No bo któż nie zna takiej gry jak Diablo czy World of Warcraft ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować