Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - totalna wyprzedaż -50%!

73 postów w tym temacie

CD Projekt

Już od jutra rozpocznie się totalna wyprzedaż gier z serii eXtra Klasyka neXt. Ceny spadają aż o 50% , co oznacza, że teraz każda gra z serii eXtra Klasyka neXt będzie kosztowała tylko 9,99 zł, a eXtra Klasyka Gold jedynie 12,49 zł! To niepowtarzalna okazja by nabyć oryginalne, najlepsze gry komputerowe w super niskiej cenie!

Przeczytaj cały tekst "eXtra Klasyka neXt - totalna wyprzedaż -50%!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Jeżeli coś mi wpadnie w oko w sklepie to czemu by nie. 10 zł za grę to na prawdę mało, szczególnie, że w EKN można znaleźć prawdziwe perełki.
Do komentującego w poście wyżej:
Nie ma to jak twardy argument...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a czy promocja będzie obowiązywała również w sklepie gram.pl? Byłoby o wiele wygodniejsze od biegania po empikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanie nieaktualne, trzeba było jednak najpierw zajrzeć do sklepu (choć z drugiej strony news mógłby o tym wspominać;)). Zamówienie już się szykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:40, Rafal G napisał:

(choć z drugiej strony news mógłby o tym wspominać;))


Ty, ale informacja jest CDP a nie sklepu gram.pl. Z ich punktu widzenia rownie dobrze mogliby pisac o tym, ze promocja obejmuje Media Markt, Saturny, Reale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi się kogoś namówić żeby mi przywiózł z Empiku jakieś tytuły to na pewno się skuszę na sagę Heroes I-III (mimo iż wszystkie te gry już mam :P) i Złotą Edycje Heroes IV. Ten drugi tytuł tylko i wyłącznie dla dodatku Winds of War. Mam tylko nadzieje, że te zapasy nie wyczerpią się w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie wierzyc ze cierpliwosc sie oplaca :) za niecale 30 zł zamowilem Newerwinter i jego wszystkie dodatki... teraz tylko wyczekiwac listonosza... Pozdrowionka dla wszystkich ktorzy uwazaja ze CDP jest najleprzy!!! (tzn dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i najprawdopodobniej to koniec eXtraklasyki neXt. Na Onecie jest reklama informująca o tym, że to ostatnie sztuki i tylko teraz można je nabyć, więc więcej już nei bezie. Panowie i Panie z CDP, jeśli to prawda, to co w zamian? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 gierki zamówiłem:
-Settlers II 10-lecie
-The Settlers IV
-Warhammer 40,000: Dawn of War Winter Assault
-Warhammer 40,000: Dawn of War Dark Crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W salonach EMPIK zasadą wyprzedaży jest zakup 2 gier z serii eXtra Klasyka neXt lub Gold w cenie jednej!"

Fajnie, tylko że mnie interesuje tylko jedna gra. Czyli promocja nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 07:55, Arclight napisał:

"W salonach EMPIK zasadą wyprzedaży jest zakup 2 gier z serii eXtra Klasyka neXt lub
Gold w cenie jednej!"

Fajnie, tylko że mnie interesuje tylko jedna gra. Czyli promocja nie dla mnie.



No to troszkę lipne, widać Empik nie zgodził się na taką promocję bo za mało by zarobili, tak przynajmniej 2 gry opchnął. Pozostało sprawdzić w Media Markcie, bądź innym sklepie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować