Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Lineage II - Z pamiętnika fanatyka

24 postów w tym temacie

ehehe moja dziewczyna grała ostro w l2 :) najpierw na nieoficialach... ale teraz sobie pogrywa swoim SR na oficialnym (no okej ja bule na abonament ale przynajmniej nawróciłem kolejną duszę z drogi piractwa ^^) heh raz pograłem z ciekawości i nie powiem, nawet fajne sie gra... może i jest spamowanie dosłownie dwoma atakami (lethal i stun, przynajmniej na moonlight sentinel) a potem czekanie na krytyki (chyba że w party jest pp i sws, wtedy są za każdym razem praktycznie) ale i tak z jakiegoś powodu gra ma "to coś". hehe widziałem też to całe oblężenie... o kurna ! ludzi ponad 500+ na oko i NIE MA PRAKTYCZNIE LAGÓW. Sam w to uwierzyć nie mogłem że serv mógł utrzymać tyle ludzi w jednym miejscu i to przy zerowych ścięciach :/

PPS zasady w tym mmo można łatwo pojąć, nawet ja po 20 minutach już wiedziałem co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrące ale co ty masz tam za system rozbudowy? Owszem questy są fajne, ale np SH od drugiego SH się niczym poza gearem i wyglądem nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO w L2 jest za duzo grinderstwa. Czyni to gre dosc monotonna. W WoW ostatnio tez jest coraz wiecej farmienia, ale przynajmniej questy skonstruowane sa tak, zeby bylo to bardziej wciagajace.

Tak czy owak, EVE daje wieksza roznorodnosc i ZDECYDOWANIE wieksza wolnosc przy tworzeniu postaci. Jesli idzie o wyglad praktycznie pelna dowolnosc, w L2 to sa 2-3 facjaty na postac. W WoW z reguly 5-7. Jednak nie wyglad najwazniejszy, lecz statystyki. Tu tez nie jest rozowo, bo z tego co pamietam sa predeterminowane przez klase postaci. I znow w EVE przy tworzeniu postaci mozna to modyfikowac w jakims zakresie. To samo dotyczy umiejetnosci - w wiekszosci MMO sa przypisane do klasy (np tylko rogal w WoW ma Sinister Strike, nie wiem jak jest w L2 bo gralam dawno i nie az tak dlugo zeby testowac wiecej klas postaci) - w EVE wybierasz co chcesz skillowac zaleznie od potrzeb.

Ciekawa sprawa byla tez przy Ultimie Online, ktora miala system rozwoju zalezny od tego, co sie uzywalo. Kopiesz rude - rosnie skill w gornictwie, etc. Mozna rzec, ze WoW ma tak samo - ale w ograniczonym stopniu.

Roznorodnosc sprzetu to jeszcze inna sprawa, tu chyba faktycznie WoW wygrywa iloscia itemow. Ale nawet w nim trafiaja sie ''powtorki'' np item X wyglada jak Y ale ma inne kolory / staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem ponieważ poczytałem troche na necie i chciałbym zagrać w l2 na jakims priv servie i nie wiem jak się za to zabrać ;/ Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować