Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Lineage II - bajeczny (i niebezpieczny) świat fantasy

38 postów w tym temacie

Serwery prywatne legalne nie są, ale NCSoft ma je oficjalnie w dupie... Niektóre są traktowane jako wersja demo chyba.
Chociaż... jest też możliwość ze zalegalizowali serwery na starszych kronikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 to nadal bardzo dobra gra. Posiada nadal najwieksza ilosc aktywnych kont z mmo. Nie wiem czy Pan piszacy ten artykul wie, ale w samej koreii ma 14 milionow aktywnych kont. USA i euro to jakies 2 miliony w tym momencie. Serwery l2 nigdy nie byly legalnie i nie beda. W l2 swiat jest otwarty i tworza ten swiat gracze. PVP jest otwarte. Nigdy nie jestes bezpieczny. Zawsze moze cie ktos utluc bo taka ma ochote. To jest zasadnicza roznica miedzy l2 a np wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:24, CzarnyPan napisał:

> Dlaczego nie grac w L2?
> -abonament
> -najgorsze questy na swiecie... i najglupsze >_<
> -pvp
> -wymagania gry
> -pol graczy biega na bocie
> Czy mi sie zdaje czy priv servery l2 sa juz legalne (niektore)?:-)

Dnia 29.02.2008 o 22:24, CzarnyPan napisał:

2. Tu się muszę zgodzić...
3. Właśnie najlepsze - każda klasa inaczej oddziałowuje na inną ...
4. W miastach na full detalach raczej sobie nie pograsz...
5. Boty fajnie giną :F
6. Legalizowanie piractwa O_o ? - Nie słyszłem...

1. Abonament - Zgadzam się że w L2 nie powinno być abonamentu bo pogra się z tydzień w tą grę i już się nudzić zaczyna :o.
2. Questy jak Questy wątpię że w grach MMORPG są jakieś ciekawe Questy np: w MUonline i Tibia też nie ma ciekawych Questów ;p.
3. PvP hhhmmm... nawet spoko jest ale lepsze jest w MU ;).
4. Wymagania gry są żeczywiście nawet spore a już szczególnie w Mieście gdzie jest tłum graczy :P.
5. Ja jakoś na Globcu nie widziałem jeszcze graczy grających na botach ;p (może dla tego że mam 16 lvl na Globalu i nie chcę mi się dalej grać w tą grę :P).
6. Ja znam 1 priv server legalny, nazywa się on FrienzL2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za L2 nie przepadam... Bezsensowne questy, nudna walka, nieustanny grind itp. Grafika nie jest brzydka, więc to w grze nie przeszkadza :P. A tak zresztą czemu 3/4 ludzi ocenia MMO po szacie graficznej? Rozumiem, że trzeba tępić Tibie albo takiego Runescape, ale dlaczego uczepiliście się WoW''a albo GW? Przecież w tych grach liczy się przede wszystkim grywalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odstrasza mnie ta przesadność grafiki i innych rzeczy, ani te azjatycka fantastyka.Gdybym miał szybszego kompa i kasę na abonament, to chętnie bym w to zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 rządzi,publikuje się w mediach ile to milionów ludzi gra w WOW a nie pisze się że liczba graczy w L2 jest większa niż w WOW.Owszem prawdopodobnie wiekszy % ludzi ma skośne oczęta :).Sam grind może i jest z czasem nudny ale nie jest to problem tylo L2.Lineage jest grą w którą naprawde warto zagrać i niestety jak się zacznie to trudno się od niej oderwać.Co do serverów prv to nie oddają całej zabawy którą mamy na retailu,te czeste downy,lagi na prv brrr....nc,samozwańczy tzw.GM Oo-porażka.
Zapraszam na retail :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 rządzi na całym froncie.

Jestem wdzięczny gram.pl ze wreszcie opisali grę godną miana MMO. Ogolem moge dodać ze fajnie bedzie poczytać, teksty o jeden z lepszych gier mmo przez ten weekend.

Czuje ze znalazłem artykuł na gram.pl, który w całości oddaje to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP w Lineage''u sprowadza sie do klikania jednego przycisku... magiem np. necro rzucasz pierwszo glooma (curse) i walisz death spike ciagle... od kiedy debuffy niektore i of cuz sleep zaczely sie castowac o wiele dluzej. Lucznik np. taki z full prophet buffem uzywa tylko... zwyklego strzalu bo stun shoot? za dlugo sie castuje i maly dmg i rzadko wchodzi. Mozna by wymieniac w nieskonczonosc ;-) ale wszystko sie sprowadza do jednego-malo skilli (praktycznych w uzyciu) no nie jest to gw:-p chcoiaz system pvp czyli siege i teraz te nowe fortece czy jak to tam;-p moga byc fajne... ale jesli Ci na monitorze wyskoczy 100+ osob to sry... jaki to ma sens ;-p a co do serverow prywatnych to sa one legalne w okrojonych wersjach :-p przynajmniej gdzies tam czytalem kiedys... :-p podsumowujac pvp to zadna rewelacja;-p zero frajdy :-) ale gra ma juz swoje lata wiec mozna to wybaczyc i sie przyczepic do nudnych questow:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tekstu to nie wiem jak oni liczyli dodane lokacje w Kamaelu o.O zwiększa o połowę :P:P:P nawet nie o 1/5 :P:P

a co do waszych komentarzy to po pierwsze są bardzo dobre serwery prywatne L2 w szczególności polski zachęcam do zagrania na którymś z l2M do tych serwerów NCSOFT sie nie czepia czepia sie tylko do serwerów na plikach l2off bo są to kradzione pliki z ncsoft z l2c4 :P:P a l2j i jego następca l2m są to pliki pisane przez polaków na l2m przy 1k ludzi online serwer może sie utrzymać 6 dni bez restartów i lagówa do tego na dzień dzisiejszy działa poprawnie prawie wszystko do interlude włącznie teraz pisane są sklie kamaeli

co do questów w l2 to nie są wcale gorsze niż w wowie powiedział bym że są podobne tyle że w l2m trzeba sie więcej nabiegać bo świat jest o wiele większy

co do ścinania sie gry w mieście to wcale nie trzeba mieć jakiegoś świetnego kompa wystarczy mieć 1gb ramu i dobrego neta :P

jeśli chodzi o to że niektórym l2 wydaje sie nudne to jest to spowodowane tym że l2 w przeciwieństwie do wowa itp jest nastawiony przede wszystkim na grani grupą w wowie nie ma różnicy czy jesteś w jakimś klanie czy nie bo to ci nic nie daje jak chcesz iść na insta to piszesz na lfg i zaraz ktoś chętny napisze jak chcesz poprać horde to też sie chętni znajdą a w l2 klan to podstawowa komórka społeczna każdemu kto mówi że l2 jest nudne radze znaleźć sobie dobry klan i pójść na castle siege gdzie przeważnie jest bitwa około 300- 300 osób wtedy zobaczycie co to rzeźnia :]

zarzut że pvp w l2 to tylko klikanie jest świetny podajcie mi jaką kolwiek gre mmo w której tak nie jest wow ?? to samo tyle że skakać można co nic i tak nie daje , mu też tylko klikasz tyle że masz mniej możliwości jedynym mmo z systemem walki jest chyba age of connan zobaczymy co z niego wyjdzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jastrzab6

"co do questów w l2 to nie są wcale gorsze niż w wowie powiedział bym że są podobne tyle że w l2m trzeba sie więcej nabiegać bo świat jest o wiele większy"

widze ze nie skladales legendarki zadnej, wiekszy swiat o_O ?

"co do ścinania sie gry w mieście to wcale nie trzeba mieć jakiegoś świetnego kompa wystarczy mieć 1gb ramu i dobrego neta :P"

przebiegnij sie z np z miasta do miasta ;] kod gry jest lipny i na pewno zlapiesz przycinki jak sie bedzie doczytywac obszar"

"jeśli chodzi o to że niektórym l2 wydaje sie nudne to jest to spowodowane tym że l2 w przeciwieństwie do wowa itp jest nastawiony przede wszystkim na grani grupą"

zrob mi jakiegos porzadnego raida bez gildi w wowie ;] na granie grupa to jest nastawiony gw ;]

" kto mówi że l2 jest nudne radze znaleźć sobie dobry klan i pójść na castle siege gdzie przeważnie jest bitwa około 300- 300 osób wtedy zobaczycie co to rzeźnia :]"
cool rzeznia łał. szkoda ze w tym calym zamieszaniu nie wiadomo co sie dokladnie dzieje i nie liczy sie jednostka, a gra sprowadza sie do klikania jednego skilla ql;]

"zarzut że pvp w l2 to tylko klikanie jest świetny podajcie mi jaką kolwiek gre mmo w której tak nie jest" tez sie zgadzam ze ten zarzut jest swietny bo to prawda ;p btw nawet w wowie trzeba ogarniac w miare skille (nie wiem czy wiesz ale sa tam talenty ;p) drugi przyklad to fury, w Guild Warsie gra sie nie sprowadza do klikania jednego max 2 skilli, po pierwsze musisz odpowiednio dobrac 8 skilli z ponad 1000, i dostosowac je nie tylko do swojej postaci ale i do twojego zespolu, o taktyce nie wspominajac. wiec zanim napiszesz takie bezsensowne stwierdzenie odnosnie innych gier ze wszedzie sie klika 2-3 skille to radze poprzec to wiedza ;p. tylko nie pisz mi tu ze w l2 tez jest masa skilli bo np firebolty od lvl1 do powiedzmy 15 i liczenie tego jako 15 skilli mnie nie przekonuje xD. tryb pvp w l2 przypomina ten w rf komu wejdzie wiecej krytow albo komu pierwszemu skoncza sie poty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - L2 nie każdy musi lubić. Dla mnie osobiście to najlepszy MMO ( grałem i w GW i w Wow-a i żadne mi się tak nie podobało ). Fajnie,że powstał o grze artykuł o L2 ale jeszcze ciekawsze jest to,że są już legalne prywatne serwery co mnie bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja poprosze wycinek z EULA gdzie masz to napisane.

7. OFFICIAL SERVICE

NC Interactive has designed Lineage II for official play only as offered through the Service by NC Interactive at the Web Site and not through any other means. You further agree not to access, create or provide any other means through which Lineage II may be played by others, as through server emulators. You agree not to use any hardware or software, including but not limited to third party tools, or any other method of support which may in any way influence or advantage your use of the Service which is not authorized by NC Interactive, including but not limited to the use of �bots� and/or any other method by which the Service may be played automatically without human input. You acknowledge that you do not have the right to create, publish, distribute, create derivative works from or use any software programs, utilities, applications, emulators or tools derived from or created for Lineage II, except that you may use the Software to the extent expressly permitted by this Agreement. You may not take any action which imposes an unreasonable or disproportionately large load on our infrastructure. You may not sell or auction any Lineage II accounts, characters, items, currency or copyrighted material for real-world money or items or services of any value, nor may you assist others in doing so.

http://www.plaync.com/help/eula_lineage2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NC Interactive has designed Lineage II for official play only as offered through the Service by NC Interactive at the Web Site and not through any other means.

NC Interactive jest jedynym prawnym dostawcą usługi Lineage II. Nie możesz dostarczać usługi Lineage II bez zgody NC.

Więc nie wiem od kiedy privy są legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze wątpie zwarzywszy że nawet FBI dorwało gości któży prowadzili nie legalny serwer. NC soft nie wyraził nigdy zgody działanie prywatnych serwerów to że ich nie usuwa tak jak Blizzard jest dosyć jasne na privach mało rzeczy działa jak trzeba i mają o wiele mniejsze możliwości jeśli chodzi o ilość graczy, NC ogranicza się do odstrzeliwania co większych serwerów.

Sama gra jest warta pieniędzy jakie za nią płacimy, nie stać cię - nie grasz. Ale nie próbuj kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram.....nie stać cię...nie kradnij , szkoda tylko , że polska nie jest jak stany w jednym...za granie na pirackich serverach musisz płacić odszkodowanie albo do więzienia...a w Polsce ?!!!??!!!Nic a NIC...nawet ich nie obchodzi , że ktoś kradnie (że tak powiem) grę grając na pirackich serverach bo duża większość gra na pirackich serversch (w tym mój kolega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.No troszke juz czasu mineło od ostatnie komentarza ale coz ja gram od 2lat na prv serwerach :P nie powiem gdzie co i jak (chyba ze ktos bedzie nalegal :P to gdzies na prv).Lineage 2 to swietna gra ktora niesamowicie wciaga i jest dobrym sposobem na pozbycie sie nudy :D. Mała uwaga do Artykulu o Lineage 2
Wymienione kroniki sa lekko zle ulozone :D POniewaz Pierwsza Kronika nie byllo Interlude Tylko Prelude
Interude to poczatek CT1 (przez niektorych nazywany c6 ) :P ale to taki mały szczegół pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować