Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!

101 postów w tym temacie

Zaitsev

Przedstawiciel ekipy studia Rockstar powiedział w wywiadzie udzielonemu videogamerowi, że pełne przejście Grand Theft Auto IV będzie wymagało poświęcenia przez gracza 100 godzin swojego życia. Czas uściskać na do widzenia rodzinę i znajomych.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 godzin + to że każdy przecież będzie sobie łaził po mieście, woził się motorem lub jakąś odjechaną bryką:D
Pamiętam jak odpalałem SA dla samego łażenia po mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, teraz ludzie będą siedzieć non-stop w domu i grać w GTA a Fox News na coś takiego czeka ;] Ciekawe kiedy wyjdzie na PC bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 29.02.2008 o 22:25, Beliar-13 napisał:

Ciekawe kiedy wyjdzie na PC bo już nie mogę się doczekać.


Nie Ty jeden :-) Chetnie bym w to sobie pogral :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "pelne" to ukonczenie glownego watku fabularnego czy absolutne 100%, tj. zbieranie roznorakich paciorkow i unique stunty? ;) Bo jesli to drugie, to to 100 godzin moze nie wystarczyc... Chyba ze ktos sciagnie mapki z Sieci ;P

edit: jeszcze jedno: wiadomo cos o wymaganiach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, nie moge się doczekać. Oczywiście te 100h to tylko część całego czasu, który poświęcimy dla tej gry, bo przecież sama frajda z jazdy i głupkowania po mieście to drugie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, GTA zawsze było grą w miarę długą. Zawsze była rozbudowana i rozciągnięta tak, że zapewniała bardzo długi czas rozrywki. IV część zapowiada się ponownie tak dobrze jak poprzednie, więc i długiego zwiedzania terenu gry zapewne nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:27, Damian14BO napisał:

To "pelne" to ukonczenie glownego watku fabularnego czy absolutne 100%, tj. zbieranie
roznorakich paciorkow i unique stunty? ;) Bo jesli to drugie, to to 100 godzin moze nie
wystarczyc... Chyba ze ktos sciagnie mapki z Sieci ;P

edit: jeszcze jedno: wiadomo cos o wymaganiach? ;)

PS3 i X0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100h? I to ma byc ta szokujaca liczba? Ja osobiscie w dragon quest 8 "porzegralem" ponad 300h swojego zycia, i to wcale nie ogladajac kazde pixsela z kazdej strony xD I choc na ten czas skladaja sie tez bonusowi bossowie (chyba 8 a pozniej "wszyscy na raz" najwiekszy hardcore jaki widzialem :D) Owszem trend jest taki ze gry sa coraz krotsze (i byl juz taki zanim casual gaming stał sie powszechny) ale 100h (mam nadzieje) nie powino jeszcze nikogo szkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im czas gry dłuższy, tym częściej gra jest miodniejsza... Ale znajdą się i takie świry, które będą próbować przejść ją w najkrótszym czasie. Nie mogę się doczekać wyniku czasowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dla fana takich gier jak Baldurs Gate to "tylko nędzne" 100h :)
Zaciekawiło mnie to że nacisk położony został na misje główne (jeśli chodzi o ich ilość nad tymi drugimi), chyba w Vice City nacisk wynosił mniej więcej pól na pół jeśli mnie pamięć nie zawodzi.

@Paddy Lary: zobaczymy za rok:)

@luzac: już przedarcie się przez SA dla SDA było wyczynem - 7h, czyli poza limit. Ja obstawiam że na GTAIV potrzeba będzie ~3h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować