Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!

101 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 22:52, Paddy Lary napisał:

A i jescze coś ile razy mają pisać:

Znaczy kto ma pisać? Twórcy? A napisali to choć raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiele gier miało nie zawitać na PC, ale przecież PCtowcy spokojnie stanowią 25% zysków z gry, jestem pewien. :)

Poza tym świetne zdjęcie- ale bardziej by pasowało do trybu MULTIPLAYER, o którym nie napisał Zaitsev- a jestem pewien, że to będzie grubo więcej niż 100 godzin. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Tak tak, wiele gier miało nie zawitać na PC, ale przecież PCtowcy spokojnie stanowią 25% zysków z gry, jestem pewien. :)''''


tak, szczegolnie 90% piractwa, na ps3 maja pewnosc ze gra sie sprzeda bo piratow nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie premiera mogłaby... obsunąć się o jakiś miesiąc... ;) Akurat będę po maturze, będę miał dużo czasu i te 100 godzin mi wtedy minie jak z bicza strzelił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marne 100h, to powinna byc dolna granica dla gier! :)
a tu wielki powod do newsa i ekscytacji!
co to jest dla kogos kto gra w cRPG! nic to przecie
pozdrawiam i zycze pecetowcom samych tylko gier na min. 100h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ps3 piratów nie ? oj nie jestes na bierząca z takimi informacjami ;) Niedawno pewien koleś niestety osobiscie nie znam przerobił ową czarnulke ;) i do tego kilka gierek wiec juz w niedlugim czasie na gieldzie bedziesz widział oprócz gier na Xboxa za 4 dychy także i na PS3 (Nie zebym ja cos tam kupował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB --> przestań chrzanić i robić z siebie kretyna. Nie myl pojęcia rozpowszechnionego piractwa z jednorazowym złamaniem zabezpieczeń. Ręce opadają jak sie czyta takie głupoty. To ze jakis koleś cos tam zrobił w swojej PS3 ze działają na niej piraty to nie znaczy, ze wszyscy nagle sie rzucą na przeróbki. Ja ci tylko powiem ze to nie jest kwestia tylko przeróbki, bo to nie jest DVD, tylko Blu-ray, wyobrażasz sobie ludzi kupujących drogie płyty albo sciagający 25-50gb danych przez torrenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 00:49, MaZZeo napisał:

MisioKGB --> przestań chrzanić i robić z siebie kretyna. Nie myl pojęcia rozpowszechnionego
piractwa z jednorazowym złamaniem zabezpieczeń. Ręce opadają jak sie czyta takie głupoty.
To ze jakis koleś cos tam zrobił w swojej PS3 ze działają na niej piraty to nie znaczy,
ze wszyscy nagle sie rzucą na przeróbki. Ja ci tylko powiem ze to nie jest kwestia tylko
przeróbki, bo to nie jest DVD, tylko Blu-ray, wyobrażasz sobie ludzi kupujących drogie
płyty albo sciagający 25-50gb danych przez torrenta?

Ja sobie wyobrażam. Powiem nawet, że sprawdziłem i piratów łasych na gierki PS3 na torrentach nie brakuje. Samych torrentów też nie brakuje. A płyty są drogie, ale tylko w Polsce drogie oznacza niedostępne. Pusty nośnik w UK czy US jest o minimum 50% tańszy niż w Polsce, co przy 4 do 12 razy wyższych zarobkach stanowi sumy wprost śmieszne, a łącza 6 Mb to w wielu krajach standard bardziej rozpowszechniony niż u nas 1Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam mało interesuje na ile gra będzię godzin, ważne żeby była grywalna (stawiam to na pierwszym miejscu). Poza tym czasem wole krótsze gry, a nie takie które na siłe wymuszają czas rozgrywki (poraz enty idź tam, przynieś to...).
Pozostaje tylko czekac na GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy tak dużo. Ale nie jest źle jeśli chodzi o same misje główne. Jeśli też inne rzeczy jak "paczki" i poboczne misje to malutko. Szkoda, że i tak nie pogram. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 godzin nie jest tak mało może do pozostałych części mało ale jak tam wole pobawić się w mieście i też w multi''player. Ale czekam jak wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phiew... żeby zaliczyć w pełni Wiedźmina trzeba poświęcić 120h (poznać wszystkie zakończenia i opcje po różnych wyborach)!!! ale i tak mam nadzieję że GTA4 wyjdzie na PC dla tych marnych 120h;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że gry na rynku stanieją włącznie ze sprzętem. W końcu według badań mamy najdroższy sprzęt w Europie. A do tego duży VAT. Ale to się zmieni z czasem. W końcu polska gospodarka się bardzo szybko rozwija. Dokonujemy takie rzeczy w ciągu kilku lat, które np. Francja, UK dokonywały 2 razy dłużej. A co do GTA IV to i tak nie zagram. Przy tych cenach z grami trzeba pościć. Wolę kupić inną grę, np. StarCrafta II. Na szczęście mamy gram.pl i gry można kupić znacznie taniej niż w normalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAaaaa... I ile w GTA IV będzie ikonek ostzrgawczych przed np. przemocą i prochami w grze itp. ?? I jaka będzie kategoria wiekowa ?? Ktoś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 08:22, Yaevinn napisał:

AAaaaa... I ile w GTA IV będzie ikonek ostzrgawczych przed np. przemocą i prochami w
grze itp. ?? I jaka będzie kategoria wiekowa ?? Ktoś wie ??


Z pewnością będzie +18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 godzin zabawy to chyba dla tych co wszystko zrobią za pierwszym razem. Ja raczej liczę na 150 godzin + jakieś pół roku na samą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować