Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!

101 postów w tym temacie

Half-Life 2 też niby na 50 godzin miał być, i co? :)

W GTA IV wyjdzie pewnie, ze 100 godzin to faktycznie będzie - ale jak się wszystkie bonusy postanowi odkryć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 MisioKGB Kupujesz sobie ps3 za 2000zł i przerabiasz po 2-3miesiącach ps3 się psuje i musisz kupić nowy już to widzę jak ktoś tak robi Po 2 MaZZeo masz racje kto by kupował Blu-Ray przypuśmy za 60-80zł i tez ściągał 25-50-100gb eż sobie tego nie wyobrażam Po 3 hans olo 6mb w większych krajach tak dobra to ściągnij mi na 6 mb 50gb zobaczymy ile zajmie ci to czasu i ile komp prądu zeżre. Tak prawdę mówiąc wole sobie kupić oryginalną gre na ps3 za 150-200zł a nawet za 100-150zł niz przerabiać ps3 kupować blu-ray i ściągać na kompie zajmie mi to więcej czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popierając kolegę wyżej, dodam też, że te 50GB skutecznie zniechęcą piratów do ściągania, chyba, że są AŻ TAKIMI napaleńcami, albo mają własne elektrownie. Co do newsa: szykuje się nam diabelnie grywalny tytuł, liczę, że ukaże się też na PC :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to GTA IV musi być grą ogromną. Postanowiłem zajrzeć do moich statystyk i VC na 100% 20:53h, SA na 100% 33:45h... Już się nie mogę doczekać! Tylko, czemu akurat w grudniu? Zawsze GTA na Pc wychodziły w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:35, Mateusz9214 napisał:

PS3 i X0 ;)

Hmmm... czyli kumpel, ktory mowil mi, ze GTA IV na PC zostalo potwierdzone klamal? ;)

BTW: troche wczoraj o tym pomyslalem (czasem mi sie zdarzy) i doszedlem do wniosku, ze na wykonanie absolutnie wszystkiego + jezdzenia po miescie bez celu i strzelania do wrogow to o wiele za malo, ale z drugiej strony- wierzy ktos, ze ukonczenie samego watku fabularnego bedzie wymagalo stu godzin gry? Bo ja jakos nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:30, Kezuj12345 napisał:

Po
3 hans olo 6mb w większych krajach tak dobra to ściągnij mi na 6 mb 50gb zobaczymy ile
zajmie ci to czasu i ile komp prądu zeżre. Tak prawdę mówiąc wole sobie kupić oryginalną
gre na ps3 za 150-200zł a nawet za 100-150zł niz przerabiać ps3 kupować blu-ray i ściągać
na kompie zajmie mi to więcej czasu i pieniędzy.

6 Mb to zwykły standard, to że w Polsce trudno o więcej nie znaczy, że na zachodzie czy wschodzie nie dostaniesz wiecej. W Hong Kongu już jest dostarczany internet gigabitowy. Zamiast sie pluć poprostu wejdź gdzie trzeba i zobacz sobie statystyki. Ilu ściągnęło, ilu jest w trakcie. Tu nie trzeba sie kłócić, wystarczy sprawdzić, a że nie sprawdziłeś to widać, bo ciężko znaleźć grę, która przekracza granicę 15 GB przy czym takich, które przekraczają 10 jest dosłownie kilka i żadna nie próbuje nawet dobić do 20. To, ze PS3 ma bluraya, nie znaczy, że wszystkie gry mają 50 GB. 6 Mb to jakieś 650 kBps rzeczywistego transferu, więc wcale tak długo to nie potrwa. Powiedzmy megabajt w niecałe dwie sekundy daje nam zatem jakieś 3 do 4 godzin przy stałym transferze dla gry ok. 7 GB i do 8 GB dla gry 15 GB. Brak piractwa na konsole to zwyczajna urban legend, a z tym psuciem konsol to z lekka przeginasz. Tak samo psują się niemodyfikowane jak modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:35, Tomek1120 napisał:

Będzie trzeba PS3 kupić i jakiś monitor z 720p bo na TV LCD z HD Ready mnie nie za bardzo
stać.

Ja już mam kase na konsole ale wole poczekac do marca lub kwietnia zeby kupic konsole razem z nowym padem z wibra i procesorem w technologi 45nm a to oznacza 45% mniej zużywanej energi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba :)

Fajnie, że twórcom zależy aby gra była długa. 100 godzin to jest już sporo, jeżeli przyjmiemy, że gramy 4h dziennie w GTA IV, wyjdzie nam, że potrzeba 25 dni na przejście gry. Plus do tego dochodzi granie "na luzie", czyli jeżdżenie sobie po mieście na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"29 kwietnia - rozstania nadszedł już czas... [...] przejście gry zajmie 100 godzin"
To ja nie wiem jak dzieciaki zamierzacie zdać maturę, tudzież inne egzaminy gimnazjalne. Co do GTA, to powiem szczerze, że nigdy nie byłem specjalnym sympatykiem serii (podobnie jak w przypadku Postala czy Carmageddona). Zaraz mi ktoś wyskoczy z „gdzie Carmageddonowi do GTA?” Tak faktycznie każda część gry Stainless Games przewyższała równoległe sobie dzieci Rockstara pod względem technologicznym, a „zabawa” polegała na tym samym. Jedynym tytułem który przekonał mnie do symulacji „ale ze mnie gangsta, zaraz komuś obije ryj - szkoda, że w realu to właśnie mi go klepią:(” była Mafia Illusion Softworks, która biła swojego rówieśnika GTA na głowę i jego kolejne części też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans olo Jak mi nie wierzysz kup sobie xboxa360 i przerób go sobie zobaczymy ile ci pochodzi a ps3 to jeszcze wyższa technologia i na pewno jest ciężej i gorsze przerobie niż ps3 a z tym netem to może i masz racje ale w takich krajach nie ma takiego piractwa co w Polsce w Anglii wolą iść sobie do sklepu kupić PS3 i oryginalne gryi Filmy Blu-Ray niż sobie przerobić i ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Uwielbiam takie gry, dlatego mam odłożone pieniążki na Mass Effect (x360) i powoli odkładam na GTA IV ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak kupuję Xboxa 360 na końcu czerwca to przez całe wakacje mnie nie będzie w świecie żywych? Fajnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega by to przeszedł w 5 dni;P 3 dni nolife, 1 dzień przerwy i potem następny dzień nolife;) Ja akurat nie kupie. Niezbyt lubie takich długich gier-po jakimś czasie stają się monotonne, choćby było nie wiadomo ile nowego żelastwa, przeciwników itp. Zdecydowanie wolę takie gry po 20godz. No może jak się jakaś dobra gra trafi, to 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować