Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!

101 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 13:07, Kezuj12345 napisał:

Ta a ja pracuje w NASA i jestem wice dyrektorem Microsoftu :p

chyba musisz dorosnąć do korzystania z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończe ten temat bo gdybyś był troszkę starczy to byś nie pisał bzdur że PS3 można przerobić i wcale się nie będzie psuła właśnie ty musisz dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:16, Kezuj12345 napisał:

Kończe ten temat bo gdybyś był troszkę starczy to byś nie pisał bzdur że PS3 można przerobić
i wcale się nie będzie psuła właśnie ty musisz dorosnąć

Jak już tak bardzo się zawziąłeś
http://www.hardstore.com/default.asp?cmd=getProd&cmdID=9548&idC=623&pT ype=-1
To, że nie ma tego na allegro nie znaczy, że się nie da. Chip jest dosć drogi, więc nikt go nie sprowadza póki co. Ale możliwości ma spore (nie tylko dla piratów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na posta hans olo

> > deuser Masz racje im bardziej na wschód tym więcej ściągnięć
> Dowodziki na te bzdury poproszę.

ja podam jeden.. jak mówiłeś i wszyscy wiemy, to na zachodzie więcej ludzi kupuje gier niż na wschodzie, ale w/g twojego rozumowania więcej również i piraci.. w takim razie jeśli na wschodzie mniej gier sie kupuje to i mniej piraci ;) ..ale to taki żarcik słuszny, a na poważnie, bardzo często można sie spotkać w naszym kraju z piractwem, wystarczy sprawdzić jak sie w 40-milionowym państwie sprzedają tytuły.. jeśli coś sie sprzeda w nakładzie około 100 tys to jest to sukces nie z tej ziemi.. to tylko pokazuje w jakiej skali szerzy sie u nas piractwo bo wiadomo że komputer w domu to już nie gość z kosmosu tylko zwykła codzienność i to w prawie co drugim domu.. może i przesadziłem, ale jeśli nie ma u nas w państwie ok. 2-3 mln komputerów to ja nie wiem ;) a z czego połowa wykorzystywana jest w sumie tylko do gier. no i patrz brachu ;) to tak a propos Polski, a teza że im więcej na wschód to wiecej piractwa to wystarczy przyjżeć sie sytuacji panującej w Rosji, Chinach i innych regionach rozwijających sie w Azji.. przykładowo nasz osławiony "Stadion" w Warszawie, ludzie z całej Polski przejazdem są na nim co tydzień/miesiąc by zakupić towary, a na "Stadionie nie uświatczysz rzeczy orginalnych.. istny koszmar, nawet nie wiesz jak sie ciesze że go zamkną i wybudują na jego miejscu PRAWDZIWY obiekt sportowy.. na terenach jakie wymieniłem istnieją istne fabryki zajmujące sie "kopiowaniem" czego sie da, byle móc zarobić. ten towar trafia w różne miejsca świata, najczęściej do Europy, ale i równiez do USA co by sie mogło wydawać niemożliwe.

i nie pytaj skąd to wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:24, deuser napisał:

> > deuser Masz racje im bardziej na wschód tym więcej ściągnięć
> Dowodziki na te bzdury poproszę.

ja podam jeden.. jak mówiłeś i wszyscy wiemy, to na zachodzie więcej ludzi kupuje gier
niż na wschodzie, ale w/g twojego rozumowania więcej również i piraci.. w takim razie
jeśli na wschodzie mniej gier sie kupuje to i mniej piraci ;) ..ale to taki żarcik słuszny,

Tak. Bo i mniej ludzi ma komputery i mniej ludzi ma internet nie mówiąc o jego szybkości. Tego nie da się udowodnić logicznie. Tu już rządzi ekonomia. Moze i procentowo jest więcej piratów, ale ilościowo stopień piractwa w takiej Rosji nie dorasta USA do pięt.

Dnia 01.03.2008 o 13:24, deuser napisał:

a na poważnie, bardzo często można sie spotkać w naszym kraju z piractwem, wystarczy
sprawdzić jak sie w 40-milionowym państwie sprzedają tytuły.. jeśli coś sie sprzeda w
nakładzie około 100 tys to jest to sukces nie z tej ziemi.. to tylko pokazuje w jakiej
skali szerzy sie u nas piractwo bo wiadomo że komputer w domu to już nie gość z kosmosu
tylko zwykła codzienność i to w prawie co drugim domu.. może i przesadziłem, ale jeśli
nie ma u nas w państwie ok. 2-3 mln komputerów to ja nie wiem ;) a z czego połowa wykorzystywana
jest w sumie tylko do gier. no i patrz brachu ;) to tak a propos Polski, a teza że im
więcej na wschód to wiecej piractwa to wystarczy przyjżeć sie sytuacji panującej w Rosji,
Chinach i innych regionach rozwijających sie w Azji.. przykładowo nasz osławiony "Stadion"
w Warszawie, ludzie z całej Polski przejazdem są na nim co tydzień/miesiąc by zakupić
towary, a na "Stadionie nie uświatczysz rzeczy orginalnych.. istny koszmar, nawet nie
wiesz jak sie ciesze że go zamkną i wybudują na jego miejscu PRAWDZIWY obiekt sportowy..
na terenach jakie wymieniłem istnieją istne fabryki zajmujące sie "kopiowaniem" czego
sie da, byle móc zarobić. ten towar trafia w różne miejsca świata, najczęściej do Europy,
ale i równiez do USA co by sie mogło wydawać niemożliwe.

Piractwo w Europie Wschodniej to zabytek. W USA bazarów nie uświadczysz, bo to zbyt mało efektywne. Teraz są serwery shell za pare dolców miesięcznie. Duże pojemności kont, ogromne transfery, obsługa p2p.

Dnia 01.03.2008 o 13:24, deuser napisał:

i nie pytaj skąd to wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:30, hans olo napisał:

> Piractwo w Europie Wschodniej to zabytek. W USA bazarów nie uświadczysz, bo to zbyt mało
efektywne. Teraz są serwery shell za pare dolców miesięcznie. Duże pojemności kont, ogromne
transfery, obsługa p2p.


tak ale to tylko internet, ja miałem na myśli wszystko, coraz lepiej podrobiony soft, cd z muzyką, ubrania, papierosy, spirytus, perfumy.. myślisz że po co do nas przyjeżdzają wszyscy ci ormianie, rosjanie, afrykanie.. robią u nas interesy, niestety nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:41, deuser napisał:

tak ale to tylko internet, ja miałem na myśli wszystko, coraz lepiej podrobiony soft,
cd z muzyką, ubrania, papierosy, spirytus, perfumy.. myślisz że po co do nas przyjeżdzają
wszyscy ci ormianie, rosjanie, afrykanie.. robią u nas interesy, niestety nielegalne

No dobra, ale nie jesteśmy na forum o ciuszkach fatałaszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:42, hans olo napisał:

>
No dobra, ale nie jesteśmy na forum o ciuszkach fatałaszkach.


napisałem również: nielegalny soft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy widzicie w tym GTA? Jak dla mnie GTA od części nr 3 (pierwsze dwie uważam za całkiem dobre) jest zwyczajnie w świecie nudne. Jeździsz po mieście nie wiadomo po co i wykonujesz totalne idiotyczne misje. Jak byłem nastolatkiem to takie gierki jeszcze mnie bawiły, ale teraz gdy jestem już dorosły takie gry zwyczajnie w świecie są dla mnie nudne. Gram już bardzo mało i wolę strategie turowe, lub gry typu Hack&Slash, albo gry typu LocoRoco. Może jeszcze zagram w "Mafia 2" i to tyle. Może z wiekiem wyrasta się z gier, których jedynym walorem jest przemoc? Kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 godzin?

Ja tam zamiast robić misji to bym miasto zwiedzał.

A w tej grze będzie co zwiedzać.

Na 100% w tą grę będzie się grało dłużej, chyba że ktoś przechodzi na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:48, Tomek1120 napisał:

No niewiele trochę.

To żeś wytoczył argument, że aż ręce opadają....
Wystarczy, że będzie stałe 30klatek to nie będzie to miało żadnego wpływu na przyjemność z rozgrywki. Wolałbyś mieć 100klatek i dropy do 15? GTAIV od samego początku nigdy nie miało konkurować o miano najlepszej grafiki, czy animacji. Nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:12, nievil napisał:

> No niewiele trochę.
To żeś wytoczył argument, że aż ręce opadają....
Wystarczy, że będzie stałe 30klatek to nie będzie to miało żadnego wpływu na przyjemność
z rozgrywki. Wolałbyś mieć 100klatek i dropy do 15? GTAIV od samego początku nigdy nie
miało konkurować o miano najlepszej grafiki, czy animacji. Nie pisz o rzeczach, o których
nie masz pojęcia.

No np. twórcy Orange Box powiedzieli że 30fps na ps3 w ich grze jest porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:21, Tomek1120 napisał:

No np. twórcy Orange Box powiedzieli że 30fps na ps3 w ich grze jest porażką.

A co to ma do GTA? To, że Valve nie potrafiło sobie poradzić z PS3 świadczy tylko o ich umiejętnościach.. Unreal Tournament 3 chodzi w stałych 30klatkach i nikt nie narzeka, CoD4 chodzi w 60klatkach i też nie ma problemu. Zresztą co mają mimo wszystko "liniowe" fps''y do gry freeroamingowej. Kompletnie nic. Póki co Saints row i Crackdown można by porównać do nowego GTA i nie przypominam sobie, żeby te tytuły zachwycały jakąś maślaną płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:38, nievil napisał:

> No np. twórcy Orange Box powiedzieli że 30fps na ps3 w ich grze jest porażką.
A co to ma do GTA? To, że Valve nie potrafiło sobie poradzić z PS3 świadczy tylko o ich
umiejętnościach.. Unreal Tournament 3 chodzi w stałych 30klatkach i nikt nie narzeka,
CoD4 chodzi w 60klatkach i też nie ma problemu. Zresztą co mają mimo wszystko "liniowe"
fps''y do gry freeroamingowej. Kompletnie nic. Póki co Saints row i Crackdown można by
porównać do nowego GTA i nie przypominam sobie, żeby te tytuły zachwycały jakąś maślaną
płynnością.

Jezu człowieku nie chodzi mi o gatunek tylko o to że gra jest w 30fps a nie w 60 np. a ten już się czepia. Napisałem tylko że gra jest w 30fps może ktoś by się chciał tu dowiedzieć w ilu fps jest ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:43, Tomek1120 napisał:

Jezu człowieku nie chodzi mi o gatunek tylko o to że gra jest w 30fps a nie w 60 np.
a ten już się czepia. Napisałem tylko że gra jest w 30fps może ktoś by się chciał tu
dowiedzieć w ilu fps jest ta gra.


Niech ci będzie, ale mogłeś od razu to napisać, że masz zamiar tylko poinformować osoby czytające to forum w ilu klatkach chodzi GTAIV. Chociaż ton tej wypowiedzi sugeruje, że robisz jakąś straszną sensację, że chodzi w 30fps''ach. A niby w ilu ma chodzić tak rozbudowany tytuł? Wszystkie poprzednie odsłony GTA w 3D też miały framerate ustawiony na 30klatek, więc każdy mógł się domyślić, że będzie podobnie z IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować