Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - 100 godzin wycięte z życiorysu!

101 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 11:06, Kezuj12345 napisał:

hans olo Jak mi nie wierzysz kup sobie xboxa360 i przerób go sobie zobaczymy ile ci pochodzi
a ps3 to jeszcze wyższa technologia i na pewno jest ciężej i gorsze przerobie niż ps3

Tak jak pisłem konsole przerobione padają tak samo często jak nie przerobione, a i te padają jak muchy, bo są to urządzenia bardzo silnie grzejące się i w końcu każde padnie. I o ile PS3 jeszcze jakoś daje radę, to xkloc jest najgorszym argumentem jaki mogłeś przytoczyć.

Dnia 01.03.2008 o 11:06, Kezuj12345 napisał:

a z tym netem to może i masz racje ale w takich krajach nie ma takiego piractwa co w
Polsce w Anglii wolą iść sobie do sklepu kupić PS3 i oryginalne gryi Filmy Blu-Ray niż
sobie przerobić i ściągać

Tiaaa nie ma yhy. A Polska to największe piractwo taaa. Jak myślisz kto wrzuca torrenty z nowościami - Polak czy Amerykanin/Kanadyjczyk/Anglik? Owszem sprzedaż jest u nich większa, ale wraz ze sprzedażą także i piractwo jest większe. Wydaje się to absurdalne, bo korporacje wciskają kit, że jest odwrotnie, ale prawda jest taka, że gówno wiedzą, albo dobrze o tym wiedzą, ale tak im wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty myślisz że z ps3 przerobioną by tak nie było to jesteś w wielkim błędzie dałem taki argument z xboxem360 ponieważ jest tylko u niej przeróbka na ps3 nie ma jakiś tam koleś niby przerobił i ty myślisz że mu chodzi normalnie to jesteś LOL. A z tym że Anglicy dają na torrenty nowości to po to żeby właśnie taki Polak to ściągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to musi wyjść akurat wtedy kiedy najbardziej się muszę uczyć. Chyba zagram w tą grę dopiero w czerwcu. Wtedy już wystawią oceny a w szkole nic nie robimy to można młócić w GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:47, hans olo napisał:

> Tiaaa nie ma yhy. A Polska to największe piractwo taaa. Jak myślisz kto wrzuca torrenty
z nowościami - Polak czy Amerykanin/Kanadyjczyk/Anglik? Owszem sprzedaż jest u nich większa,
ale wraz ze sprzedażą także i piractwo jest większe. Wydaje się to absurdalne, bo korporacje
wciskają kit, że jest odwrotnie, ale prawda jest taka, że gówno wiedzą, albo dobrze o
tym wiedzą, ale tak im wygodniej.


no wiesz, ale co do ściągnięć to im bardziej na wschód tym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:55, Kezuj12345 napisał:

I ty myślisz że z ps3 przerobioną by tak nie było to jesteś w wielkim błędzie dałem taki
argument z xboxem360 ponieważ jest tylko u niej przeróbka na ps3 nie ma jakiś tam koleś
niby przerobił i ty myślisz że mu chodzi normalnie to jesteś LOL. A z tym że Anglicy

No to sorry, wybacz. Widocznie te dziesiątki spiraconych gier na torrentach są ot tak sobie żeby tysiace piratów się dały nabrać.

Dnia 01.03.2008 o 11:55, Kezuj12345 napisał:

dają na torrenty nowości to po to żeby właśnie taki Polak to ściągną

Ta. A wiesz ilu Angilków/Amerykanów wie gdzie leży Polska? Większość pokaże na mapie Australię lub Holandię, bo podobnie przmi i mają zalegalizowane zielsko (i to jest fakt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:16, deuser napisał:

no wiesz, ale co do ściągnięć to im bardziej na wschód tym więcej

Nie byłbym tego taki pewien. Tylko 30% ma w Polsce dostęp do szerokopasmówek. Średnia szybkość to 3,7 Mbps. W krajach należących do OECD średnia wynosi ponad 13 Mbps (nie znam ilości procentowej, ale nie bez powodu mówi sie chyba, że im dalej na wschód nie licząc Japonii i kilku tygrysów tym gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans olo Pusty jesteś mi nie chodzi o to czy anglik wie gdzie leży Polska czy jakies tam inne państwo chodzi mi o to że 80% ludzi co pobiera tego torrenta to jest Polak

Z tymi piratami na PS3 po pierwsze skąd wiesz że ktoś to ściąga a po drugie jak ktoś ściągnie to to dla szpanu że ma gre z PS3. I nie wkręcaj mi tutaj że jest jakaś normalna przeróbka PS3 może jakieś są ale to jakiś gościu zrobił i tak chodzi że mało kto by przerobił PS3

A tak wogule masz PS3 albo Xboxa360 ?????

deuser Masz racje im bardziej na wschód tym więcej ściągnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, 100 godzin. Dobrze, że więcej jest misji głównych niż pobocznych. Chociaż w wywiadzie mógłby powiedzieć jakie będą nowości. Sto godzin czy pięćdziesiąt, i tak tylko super maniacy przejdą grę w 100% ,czyli 1 człowiek na 100. Z moich znajomych to nie znam osoby co by przeszła GTA w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 100 godzin to jest potrzebne chyba na ukończenie gry w 100% (ci co grali w poprzednie części, wiedzą ile czasu zajmuje chociażby znalezienie paczek w Vice City), ale same misje pewnie też zajmą sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:33, Kezuj12345 napisał:

hans olo Pusty jesteś mi nie chodzi o to czy anglik wie gdzie leży Polska czy jakies
tam inne państwo chodzi mi o to że 80% ludzi co pobiera tego torrenta to jest Polak

Buahahaha w 80% to Ty jesteś pusty. Polska nie ma nawet 40 milionów mieszkańców. Więc powiedz mi na czym się teraz opierasz?

Dnia 01.03.2008 o 12:33, Kezuj12345 napisał:


Z tymi piratami na PS3 po pierwsze skąd wiesz że ktoś to ściąga a po drugie jak ktoś
ściągnie to to dla szpanu że ma gre z PS3. I nie wkręcaj mi tutaj że jest jakaś normalna
przeróbka PS3 może jakieś są ale to jakiś gościu zrobił i tak chodzi że mało kto by przerobił
PS3

Wystarczy spojrzeć na statystyki seed/leech i wszystko widać, a modchip niby jest, ale ja nie jestem konsolowcem, więc dużo o nim nie powiem.

Dnia 01.03.2008 o 12:33, Kezuj12345 napisał:


A tak wogule masz PS3 albo Xboxa360 ?????

deuser Masz racje im bardziej na wschód tym więcej ściągnięć

Dowodziki na te bzdury poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:51, Kezuj12345 napisał:

Dobra ustąpie gupszemu

Tak myślisz? A wiesz, że forum jest moderwane? A wiesz w ogóle z kim gadasz, że pozwalasz sobie na takie słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dyskutował z tobą nawet PS3,Xboxa306 nie masz a udzielasz się jak byś wszystko wiedział ja mam ps3 i wiem że jej przerobić się nie da, masz PCta i myślisz że wszystko wiesz. Śmieszny jesteś na pewno na tego swojego PCta nie masz żadnego orginała tylko same piraty i gadasz że w Polsce nie ma piractwa. Weź się schowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dyskutował z tobą nawet PS3,Xboxa306 nie masz a udzielasz się jak byś wszystko wiedział ja mam ps3 i wiem że jej przerobić się nie da, masz PCta i myślisz że wszystko wiesz. Śmieszny jesteś na pewno na tego swojego PCta nie masz żadnego orginała tylko same piraty i gadasz że w Polsce nie ma piractwa. Weź się schowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:58, Kezuj12345 napisał:

Nie będę dyskutował z tobą nawet PS3,Xboxa306 nie masz a udzielasz się jak byś wszystko
wiedział ja mam ps3 i wiem że jej przerobić się nie da, masz PCta i myślisz że wszystko
wiesz. Śmieszny jesteś na pewno na tego swojego PCta nie masz żadnego orginała tylko
same piraty i gadasz że w Polsce nie ma piractwa. Weź się schowaj

Bo wiesz, tak samo jak konsoli nie mam robota KUKA za 200 tyś zł, ale jestem certyfikowanym programistą KUKA i nie mają one przede mna tajemnic. Jak dorośniesz to będziesz wiedział, że nie trzeba czegoś mieć żeby wiedzieć. A zazwyczaj ci co mają, nie wiedzą co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować