Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Lineage II - szkoła dla poczatkujacych

18 postów w tym temacie

Curtiss

Lineage II jest, jak przystało na rasowe MMORPG, grą bardzo rozbudowaną. Aby ułatwić Wam nieco jej zrozumienie, poprosiliśmy jednego z doświadczonych graczy, aby wyjaśnił nam, o co w tym wszystkim chodzi. Dzięki temu powstał krótki poradnik wyjaśniający zasady gry i pojęcia z nimi związane. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Lineage II - szkoła dla poczatkujacych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, ale chyba autor zapomniał wspomnieć o profesjach krasnoludzkich:) Ktoś musi klepać te piękne przedmioty dla pozostałych oraz budować golemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage II, jedyna gra, w którą mógłbym grać bez opamiętanie. Cieszę się, że teraz będzie gram.pl głośno o niej. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie grałem ale kiedyś to tym żyłem ;p Tak wciąga ta gra, że w pewnym momencie musiałem przestać bo bym zawalił szkołę ;D Nie grałem w WoWa ale ta gra mi się strasznie spodobała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst fajny, ale chyba autor zapomniał o dwóch rodzajach postaci - Summonerach i klasach posługujących się sztyletami. Do pierwszej należą Phantom i Elemental Summoner, a także można zaliczyć tam Necromancera. Do drugiej - Treasure Huntera, Plainswalkera i Abyss Walkera.

Co nie zmienia faktu, że Bladedancer rządzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać w lineage bo spotkałem się z prześladowcą wielu MMO... z NUDĄ. Cała gra polegała na bieganiu i expieniu na mobkach. No i co jakiś czas zmieniało się szpej. nabiłem kilkadziesiąt leveli i powiedziałem, że mam dość tej monotonii. Później grałem w WoW''a, w którym nie dało się nudzić bo każdy quest polegał na czymś innym i gra była o niebo bardziej przejrzysta... ale ten abonament... eh. Niestety nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł. Ale Lineage''a II nie tknę. MMO jakoś mnie nie kręcą. Za dużo było wypadków z uzależnionymi dziećmi, które robią wszystko by grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minusem tej gry że wszyscy gracze mówią tam skrótami. Każdy itemek, moobek, miejsce ma swój skrót i taki początkujący gracz(jakim ja byłem) nic nie rozumiałem co sie do mnie mówiło. Musiałem sobie wszystkie skróty wydrukowaćxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki sobie tekst.
autor zapomnial przy buferach o prophecie to raz.
party sklada sie z 9 osob (a nie 10 . to przy okazji raid bossow)
ihero zostaje ten kto w swojej klasie ma najwiecej punktow i dodatkowo odbyl minimum 7 walk.
reszta sie mniej wiecej zgada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki tekst...błędów jest dosyć sporo, jak już to wymieniali powyżej. A i proponowane składy na expienie i RB dają sporo do myślenia, czy rzeczywiście pisał to doświadczony gracz.

>>Do pierwszej należą Phantom i Elemental Summoner, a także można zaliczyć tam Necromancera.
No i jeszcze typowy ludzki summoner (a nie hybryda jak Necro) czyli Warlock ;]

>>ale ten abonament... eh. Niestety nie można mieć wszystkiego.
Przeca w L2 też jest abonament...
>>minusem tej gry że wszyscy gracze mówią tam skrótami.
Tak jest chyba w większości MMORPG, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:22, Yaevinn napisał:

Ciekawy artykuł. Ale Lineage''a II nie tknę. MMO jakoś mnie nie kręcą. Za dużo było wypadków
z uzależnionymi dziećmi, które robią wszystko by grać.


Właśnie sęk w tym , ze nad dziećmi mają kontrolę rodzice (nie wspominam o skrajnych przypadkach, czyt. o krzesłach i Tibii), a najwięcej wypadków to przecież np. śmierci w Chinach.

A swoją drogą Lineage 2 to trzeci wg. mnie najlepszy MMORPG. Niestety...taniochą to on może się nie pochwalić...tak samo jak WoW...więc zostanę przy Guild Wars i czekam na GW 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować