Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

nasza-klasa.pl – polski portal społecznościowy, którego celem jest odnawianie szkolnych kontaktów użytkowników. Pod koniec stycznia 2008 serwis liczył 7,5 miliona kont. Miesiąc wcześniej liczba ta wynosiła 3 miliony

Możliwości

Serwis umożliwia użytkownikom odnalezienie swoich dawnych szkół oraz przyłączenie się do wybranych klas. Oprócz szkół nasza-klasa.pl prowadzi rejestr uczelni, jednostek wojskowych, organizacji harcerskich oraz klubów zainteresowań. Użytkownicy mogą również wyszukiwać w bazie danych poszczególnych znajomych. Wyszukiwanie następuje według imion, nazwisk, pseudonimów szkolnych lub lokalizacji. Odnalezieni znajomi mogą zostać dodani do osobistej listy kontaktów.

Możliwe jest także tworzenie galerii zdjęć, wymiana wiadomości pomiędzy znajomymi oraz blokowanie niepożądanych kontaktów. Każda zarejestrowana szkoła oraz klasa posiada odrębne forum dyskusyjne. Możliwe jest zakładanie forów tematycznych oraz komentowanie zdjęć i użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:35, Malakhir napisał:

Rada:nie mów rodzicom o nasz-klasa
Rada2;nie rób dwóch tych samych tematów


z tą 1 radą zgadzam się w 100procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:37, Smuggler416 napisał:

czemu?? uzasadnisz??


bo twoi starzy będą przesiadywać godzinami przed kompem, oglądając zdjecia kolegów i rozmawiając z nimixP nawet gg sobie załozą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:35, Malakhir napisał:

Rada:nie mów rodzicom o nasz-klasa
Rada2;nie rób dwóch tych samych tematów

Pod obiema radami podpisuję się lewą i prawą ręką ;)

Do Smuggler416

Ja tam nienawidzę naszej-klasy, po prostu dla mnie to strata czasu, ot co. A tak w ogóle to temat można uznać za taką kryptoreklamę, co na forum jest zabronione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:38, marcinshinoda napisał:

> czemu?? uzasadnisz??

bo twoi starzy będą przesiadywać godzinami przed kompem, oglądając zdjecia kolegów i
rozmawiając z nimixP nawet gg sobie załozą:/

Masz racje stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:38, marcinshinoda napisał:

twoi starzy

Twoi Rodzice, trochę szacunku ;/.
Mnie mama poprosiła żebym jej założył konto, ale jakoś nie korzysta z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:41, loytartoreto napisał:

> twoi starzy
Twoi Rodzice, trochę szacunku ;/.
Mnie mama poprosiła żebym jej założył konto, ale jakoś nie korzysta z tego.

Fajnie masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:40, Clicker napisał:


Ja tam nienawidzę naszej-klasy, po prostu dla mnie to strata czasu, ot co. A tak w ogóle
to temat można uznać za taką kryptoreklamę, co na forum jest zabronione...


No nie przesadzaj.. To samo można było by powiedzieć o innych tematach, bo tematy o jakimkolwiek sprzęcie (choćby aparatach, ) to też jakaś krypto reklama... No i są chyba tematy o innych serwisach internetowych..
Dodatkowo nasza-klasa ma taką popularność, spowodowaną nagłośnieniem o tym w mediach, oraz inspekcją GIODO, że po co to reklamować?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:43, Malakhir napisał:

Fajnie masz!

No mama na szczęście jest zapracowana i nie ma czasu na takie duperele ;P. Ja osobiście nie mam konta na naszej klasie i w najbliższym czasie nie zamierzam go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam swoje konto na Naszej-Klasie, mimo że wcale tak często tam nie przesiaduję. Odnowiłem kilka znajomości jeszcze z czasów przedszkola, a i znalazłem kilku pracowników CDP (łącznie z Sol) ^^
Jedyne co mnie wkurza w tym portalu to tamtejsze fora, a dokładniej rzecz ujmując ich użytkownicy. Przez te dwa lata bardzo mocno przyzwyczaiłem się do gramowego forum i panujących tutaj zasad i z tymi doświadczeniami wypowiedziałem sie na forum NK... Od razu zostałem zjechany przez SwEeTaSnE DzIeFfcZyNkI, dzieci neo oraz spamerów, których posty wyglądają tak: "Nom hehehehehehehehe xD:P:* zgadzam siem!!!1". Od tamtego czasu dałem sobie spokój z tamtejszym forum i zacząłem jeszcze bardziej doceniać naszych modków. Za to, że są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl powinno się bardziej reklamować. Czy mają jakiegoś speca od marketingu??? Jak to nie trafia na listę potrzebnych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeżeli o mnie chodzi to konta na NK nie miałem, nie mam i mieć nie zamierzam. Nie widzę nic ciekawego w tym portalu, w ogóle nie wiem z jakiego powodu powstała ta cała wrzawa o NK. Przecież to zwykły portal. Niby nic a ludzie się na to rzucili jak na jakikolwiek towar w czasach PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również posiadam konto na naszej klasie, moi rodzice wiedzą o tym portalu ale go nie oblegają, nawet nie wiem czy choć raz na nim byli, a styczność z internetem mają. choć przyznam, że paru członków rodziny ta znalazłem ; )
oprócz tego parę osób z podstawówki, miło pogadać z nimi po tylu latach, szczególnie, że nawet w moim mieście już nie mieszkają.
do tego pooglądałem sobie zdjęcia moich nauczycieli z młodości, na forach o szkołach można się ciekawego info o belfrach dowiedzieć.
cóż jeszcze siedzi ciekawego w naszej klasie...? nie wiem, ale za kilkanaście lat to docenię.
no i dzięki ciekawej opcji importowania listy z gg znalazłem tam buda, cinusa i parę innych osób [userów gramu] :D
i nie uświadczyłem tego co Igor, nie zauważyłem żadnych SłitTaśnyh osóbek piszących na tamtejszych forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować