Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Macie rację Nasza-Klasa to głównie spam zdjęć jak np. coś klubowego, ale jedno mi sie podoba, da sie zobaczyć starych znajomych z klas, ale głównie też spamują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ludzie, widzę że niektórzy osiągnęli nierealny dla mnie poziom. Jakieś niezwykle rozwinięte stworzenie zakosiło fotki z mojego profilu i podszywa się pode mnie, a wszyscy się na to nabierają, oczywiście kombinuje już coś z jakimiś lasencjami na odległość itd. Doprawdy, niesamowicie to wyrafinowane, żeby wyrywać na moją mordę. Pustactwo mnie jeszcze zablokowało. Skarga do admina poszła, ciekawe jak to się skończy. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:49, paraGaladh napisał:

Gratuluję ludzie, widzę że niektórzy osiągnęli nierealny dla mnie poziom. Jakieś niezwykle
rozwinięte stworzenie zakosiło fotki z mojego profilu i podszywa się pode mnie, a wszyscy
się na to nabierają, oczywiście kombinuje już coś z jakimiś lasencjami na odległość itd.
Doprawdy, niesamowicie to wyrafinowane, żeby wyrywać na moją mordę. Pustactwo mnie jeszcze
zablokowało. Skarga do admina poszła, ciekawe jak to się skończy. >.<


Hmm to musisz być naprawdę sexi skoro Cię tak rozchwytują :x dodasz mnie do znajomych? :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:53, ArkStorm napisał:

> Gratuluję ludzie, widzę że niektórzy osiągnęli nierealny dla mnie poziom. Jakieś
niezwykle
> rozwinięte stworzenie zakosiło fotki z mojego profilu i podszywa się pode mnie,
a wszyscy
> się na to nabierają, oczywiście kombinuje już coś z jakimiś lasencjami na odległość
itd.
> Doprawdy, niesamowicie to wyrafinowane, żeby wyrywać na moją mordę. Pustactwo mnie
jeszcze
> zablokowało. Skarga do admina poszła, ciekawe jak to się skończy. >.<

Hmm to musisz być naprawdę sexi skoro Cię tak rozchwytują :x dodasz mnie do znajomych?
:D hehe


Nie dobijaj mnie proszę. xD
Jestem tak wściekły, że... omg. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 15:37, Arcizo_7 napisał:

Macie rację Nasza-Klasa to głównie spam zdjęć jak np. coś klubowego, ale jedno mi sie
podoba, da sie zobaczyć starych znajomych z klas, ale głównie też spamują ...


coś jak mixer.pl . Bo pokemony sie przenoszą z fotki na NK ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:45, Arcizo_7 napisał:

To jest temat o nasza-klasa.pl, albo żal.pl xD bo już nie wiem ;D


Wychodzi na to samo, obawiam się.
Napisałem do admina dwukrotnie [ot tak], czekam na odzew w tej sprawie.
Co, jeżeli ta "rezolutna" osóbka ma moje fotki zapisane i po banie dalej będzie kontynuować zabawę? - . - Mam go znaleźć i zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech go zbanują na NK, ale on też może mieć taką obsesje na twoim punkcie, że może też być na innych portalach typu fotka.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:19, Jacobek92 napisał:

> Macie rację Nasza-Klasa to głównie spam zdjęć jak np. coś klubowego, ale jedno mi
sie
> podoba, da sie zobaczyć starych znajomych z klas, ale głównie też spamują ...

coś jak mixer.pl . Bo pokemony sie przenoszą z fotki na NK ;]

Poprawka już się przeniosły, to dla nich została utworzona możliwość oceniania zdjęć ;/. Kurde ja tam od czasu do czasu wrzucę fotkę, ale patrząc jak jest u moich znajomych to po prostu "nogi i ręce opadają".
Comment 1
Milusi
Comment 2
Jaki ty piękny ;*
Itd... Skąd się biorą tacy ludzie??

(Takie komentarze oczywiście nie są i nie będą na moim profilu xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 16:15, Quinti napisał:


(Takie komentarze oczywiście nie są i nie będą na moim profilu xD)



Niedługo jeszcze dojdzie do kupowania gwiazdek do profilu . Że niby jestes gwiazdą .Coś w stylu fotki.pl "_"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:08, Muradin_07 napisał:

Ja mam tylko jedno zdjęcie na NK i więcej nie potrzebuje. Tylko po to aby mnie ktoś rozpoznał...


I masz chłopie racje. Ja nie posiadam naszej klasy ale gdybym ja miał to też jedno konkretne zdjęcie a nie ludzie mają po 100 zdjeć i każde niemal takie same tylko że robione albo z innej strony albo czarno białe. No rzygać sie chce normalnie. A te opisy i komentarze aż żal patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:03, kaczek93 napisał:

> Ja mam tylko jedno zdjęcie na NK i więcej nie potrzebuje. Tylko po to aby mnie ktoś
rozpoznał...

I masz chłopie racje. Ja nie posiadam naszej klasy ale gdybym ja miał to też jedno konkretne
zdjęcie a nie ludzie mają po 100 zdjeć i każde niemal takie same tylko że robione albo
z innej strony albo czarno białe. No rzygać sie chce normalnie. A te opisy i komentarze
aż żal patrzeć.


Albo 500 znajomych, z których 450 nie znają. Albo fikcyjne kluby miłośników "czegoś tam". Moim zdaniem NK staje się powoli E-Pulsem i fotką w jednym. A miała być to możliwość znalezienia swoich dawnych przyjaciół... Po prostu żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Dnia 09.07.2009 o 21:14, Muradin_07 napisał:


Albo 500 znajomych, z których 450 nie znają. Albo fikcyjne kluby miłośników "czegoś tam".
Moim zdaniem NK staje się powoli E-Pulsem i fotką w jednym. A miała być to możliwość
znalezienia swoich dawnych przyjaciół... Po prostu żal...


Racja, to jest portal dla madrych ludzi, którzy jak wspomniałeś chcą znaleźć swoich dawnych przyjaciół. A o czym świadczy 500 znajomych??? O kolmpetnym idioctwie i zeszmaceniu założeń portalu. Znajomy to jest osoba, z którą można porozmawiać na różne tematy i na luzie a nie osoba, do której ktoś sie nawet nie odezwał w życiu a zobaczył ja na korytarzu w szkole no i już znajomy zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:24, kaczek93 napisał:

>/ciach/
>
> Albo 500 znajomych, z których 450 nie znają. Albo fikcyjne kluby miłośników "czegoś
tam".
> Moim zdaniem NK staje się powoli E-Pulsem i fotką w jednym. A miała być to możliwość

> znalezienia swoich dawnych przyjaciół... Po prostu żal...

Racja, to jest portal dla madrych ludzi, którzy jak wspomniałeś chcą znaleźć swoich dawnych
przyjaciół. A o czym świadczy 500 znajomych??? O kolmpetnym idioctwie i zeszmaceniu założeń
portalu. Znajomy to jest osoba, z którą można porozmawiać na różne tematy i na luzie
a nie osoba, do której ktoś sie nawet nie odezwał w życiu a zobaczył ja na korytarzu
w szkole no i już znajomy zapewne.



Szkoda że jeszcze nie wprowadzą rang jak na naszym gramie...

Np: Gwiazda (od 1000 znajomych), Widziany W Gazecie (500 znajomych) czy Gość Brukowca (250 znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo albo
Troll 500+
Dziecko Fotki 1k+
Początkujący 100+
oraz Pracownik hurtowni 2k+

Ja nie mam jeszcze setki. dodaje tych kogo znam, bo na co mi "Marysia kochamy cię" ''Baśka <33'' itd. Kont fikcyjnych mam 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:36, Akoss-94 napisał:

Jo albo
Troll 500+
Dziecko Fotki 1k+
Początkujący 100+
oraz Pracownik hurtowni 2k+

Ja nie mam jeszcze setki. dodaje tych kogo znam, bo na co mi "Marysia kochamy cię" ''Baśka
<33'' itd. Kont fikcyjnych mam 2??


Pracownik hurtowni, ale czego ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować