Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 22:06, Akoss-94 napisał:

Niewolników xF
równie dobrze można by było dać "Zaawansowany"


Albo po prostu, znany i lubiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tak ma, że musi się logować dwa razy, bo za pierwszym razem jakby się nie da (nie wiem, jak to sformułować, po prostu się nie da - przynjamniej na Operze i u mnie:P) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:38, Gumisiek2 napisał:

Ktoś tak ma, że musi się logować dwa razy, bo za pierwszym razem jakby się nie da


Mam to samo, dopiero po niby błędnie wpisanym haśle, przenosi nas na stronę logowania, gdzie da się normalnie zalogować. Korzystam z Firefoxa, więc to nie problem Twojej przeglądarki :P.
Zauważyłem także, że problem ten występuje logując się jedynie z adresu nk.pl, na nasza-klasa.pl wszystko jest w porządku.
A co do samego portalu to kompletna porażka. Jednak korzystając z niego doszedłem do pewnych ciekawych, jednak jednocześnie, zatrważających wniosków - większość ludzi w moim wieku to kompletni idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten portal już dawno został u mnie przekreślony. Na początku było ok, osoby mogły odnowić znajomości, czy np. zapoznać się ze swoją nową klasą. Ale jak widzę co teraz tam robią, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Z tym ocenianiem fotek to przesadzili, jakby mi było mało na ulicy oceniania mojego ryja :P W tej chwili nie mam wątpliwości - autorzy portalu od początku chcieli zrobić z tego nową fotkę, ale że pomysł był zajęty, to dali przykrywkę. Zastanawiałem się czy nie usunąć konta, ale po prostu zostawiłem tam moje najważniejsze dane i nie wchodzę na to. A maile od nk już dawno oznaczyłem jako spam. Jak chcę pooglądać laski to wolę wejść już na tą śmieszną fotkę, mniej odnośników :D Najbardziej dobijają mnie niunie co chcą być super i dają swoje fotki w kopulacyjnych pozycjach, sfotoszopują sobie twarzyczki i jeszcze na to nałożą sepię. A później dochodzi do gwałtów, "bo sama się prosiła" ;) Jakby nie mogły się pokazać takie jakie są. Może po prostu wstydzą się siebie? No i zbieranie znajomych, bo zbieranie znaczków się znudziło. Jeszcze nigdy nie wysłałem nikomu zaproszenia, a przyjmuję tylko te od znanych mi osób. Nie widzę sensu przyjmowania zaproszeń od dziewuszek, które kilka razy widziałem na korytarzu w szkole. Jak dla mnie ten portal to epic fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:42, SadraX napisał:

Ema Krzysiu, co nowego w Polsacie?

Teraz przyleciałem z urlopu, ale tak to kręcimy nowe odcinki "Jak Oni Śpiewają", bo z tymi powtórkami już idzie oc***eć.

A teraz żeby nie było offtopa - nasza-klasa ciekawie pokazuje ile to idiotów i idiotek się narodziło przez ostatnie kilkanaście lat. Puste nastolatki chcą być "kul" i wypisują głupoty, czy wystawiają zdjęcia z piwem w ręku. Przed chwilą weszedłem na tą stronkę i natknąłem się na profil jednej czternastolatki. Zdjęcie robione przez samą zainteresowaną (dobrze że nie zdjęcie lustra, takowe mnie najbardziej rozśmieszają), na którym wymachuje piersiami. Co śmieszniejsze na zdjęciu są dwie pinezki do jej "psshyjacioolek", które nazywa, cytuję, "jej dupami", "pijokami" i "cipencjami". Nie jestem o lata świetlne od niej starszy, jest tu właściwie różnica 2-3 lat, ale wcale mnie to nie kręci. Jak już wypisuje tu żale na tą stronę, to dodam jeszcze jedno - widziałem kiedyś profil 2-miesięcznego dziecka. To już jest śmieszne, zaraz zrobią profil nienarodzonego dziecka, bo mamuśka ma zdjęcie USG. Szkoda, że przenosi się to już na osoby nieco starsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam pewne pytanie. Czy ktoś wie, gdzie na nk (ale jestem trv''e! Te skróty!one!) można "włączyć" zablokowanie danego usera? :) Sprawdzałem na czarnej liście, ale tam nie odnajduje opcji "dodaj" :<

Ktoś help me? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 06:44, boduczek napisał:

Hmm... mam pewne pytanie. Czy ktoś wie, gdzie na nk (ale jestem trv''e! Te skróty!one!)
można "włączyć" zablokowanie danego usera? :)


Wchodzisz na profil delikwenta i w prawym, górnym rogu strony masz malutki pasek o wszystko mówiącej nazwie "zablokuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 07:55, milten6 napisał:

Wchodzisz na profil delikwenta i w prawym, górnym rogu strony masz malutki pasek o wszystko
mówiącej nazwie "zablokuj".


Dziękuje :) W zasadzie to on mnie pierwszy zablokował i miałem nieco ułatwione zadanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:13, 143872 napisał:

Jakiś frajer zakłada konta wrzucając zdjęcia moich kumpli i pisząc o nich głupie rzeczy.
Da się jakoś go nakryć?

Musisz napisać do Naszej Klasy ;-p albo na policje zgłosić, tak jak to ostatnio w tele było ^^ jak dobrze pamiętam to NK miała odszkodowanie dla gościa wypłacić za to, że ktoś się podszywał pod niego i wyzywał/oszukiwał ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:17, Gumisiek2 napisał:

Możesz dzwonić na policję ;] Ale możesz też zgłosić go administracji.

Już się pisało do administracji, a co do policji to chyba głupi pomysł. Nie ma innego sposobu żeby namierzyć taką osobę? Jest to pewne że to ktoś ze znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Firefoxa mają możliwość zablokowania/usunięcia z widoku śledzia dodając w adblocku gdzie są wszystkie reguły etc. "nasza-klasa.pl#div(sledzik)"
Wtedy znika on z naszych oczu! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci za tą informację. Dobrze że mam Operę i FireFox''a. Już wiem że liska będe wchodzić na NK ^^ Jestem ciekaw kiedy będzie Karp i Wieloryb ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować