Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2009 o 16:17, RazorBMW napisał:

> Może mi ktoś wyjaśnić o co tu w ogóle chodzi? :>
> Co sie takiego stało ?

śledzik to po prostu nasz-o-klasowa zrzynka z BLIPA[taki internetowy mikroblogging].
Zauważyli, że ludzie mają blipa to i u siebie coś podobnego dali... i to w nieco nachalny
sposób ;s

yhym ... Czyli miałem racje usuwając konto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę. Nk to jedno wielkie dno. Idea śledzika może by była dobra, gdyby zrobili go jako dodatek, a nie jako zapychasz strony głównej Naszego profilu. Ale najbardziej wqrza mnie "Ibisz" - ja nie wiem czy 50 tys Polaków to totalni debile i nie zauważyli tego, że zaproszenia do znajomych są automatycznie akceptowane, a cały ten Ibisz to komputerowe dziadostwo. Poza tym, jakiego śledzia (o kurde...) interesuje mnie, to że Ibisz przymierza właśnie buty... ;/ Żałuje, że założyłem tam konto, bo autorom tej strony wyraźnie odbiło. Jednakże nie usunę konta ze względu na forum klasowe. No chyba, że wprowadzą tam jeszcze jakieś ryby, albo gady, to wtedy najprawdopodobniej nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujący jest ten śledzik. Nagle się okazało, że niektórzy moi znajomi są bardziej łatwowierni niż myślałem. Wklejają w kółko różne łańcuszki mające rzekomo usunąć śledzika, a po 5 minutach zawsze odpisują "ech jakaś ściema z tym!" "czemu nie dostałam eurogąbek :(". Administracja strony by raczej napisała jakiegoś newsa na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:31, Tomek1120 napisał:

Interesujący jest ten śledzik. Nagle się okazało, że niektórzy moi znajomi są bardziej
łatwowierni niż myślałem. Wklejają w kółko różne łańcuszki mające rzekomo usunąć śledzika,
a po 5 minutach zawsze odpisują "ech jakaś ściema z tym!" "czemu nie dostałam eurogąbek
:(". Administracja strony by raczej napisała jakiegoś newsa na ten temat.


To samo jest u mnie,. Najpierw moi (naiwni) znajomi wklejają łańcuszki, żeby usunąć śledzia, później, żeby dostać darmowe eurogąbki i znów żeby usunąć tego śledziucha. Eh, coraz dziwniejszy jest ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:31, Tomek1120 napisał:

Interesujący jest ten śledzik. Nagle się okazało, że niektórzy moi znajomi są bardziej
łatwowierni niż myślałem. Wklejają w kółko różne łańcuszki mające rzekomo usunąć śledzika,
a po 5 minutach zawsze odpisują "ech jakaś ściema z tym!" "czemu nie dostałam eurogąbek
:(". Administracja strony by raczej napisała jakiegoś newsa na ten temat.

No dokładnie mnie też moi znajomi denerwują mnie z tymi łańczuszkami na temat śledzika.
Dla mnie NK-a był spoko serwisem póki nie zaczeli wprowadzać tych wszystkich bajerów, które w ogóle nie są potrzebne, ale na czymś trzeba zarobić co nie?

Ciekawe jaki bajer następny w kolejce? Aż strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już nasza-klasa po mału wkurza. Serwis dodaje jakieś głupoty (Śledzik), albo daje jakieś głupie ocenianie zdjęc albo albumów, upodabniając tym samym NK do serwisu Fotka.pl. Mam nadzieję, że się w końcu opamiętają. To samo z łańcuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może oni chcą poprostu obczaić ile % ludzi korzystających z NK to totalni debile ? Bo co za normalny człowiek się nabierze na taki łańcuszek ? A może poprostu się im nudzi ? Ja np tak sobie dla jaj, by pokazać ludziom jacy są głupi napisałem: "Jeżeli chcesz by polska wygrała z Niemcami w piłkę nożna wklej tą wiadomość do swojego śledzika, a po 15 minutach polska wygra UWAGA!!prosimy o DOKŁADNE skopiowanie tej wiadomości, proszę nie pomijać kodu na jej końcu. kdk49-8zx6g-ww3mn-mwe66-okak8" No i kilka osób to skopiowało. Akurat to te osoby co mają same łańczuszki... -.- Idea stronki mi się podobała, ale teraz to jeden wielki żal. ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:43, laki13 napisał:

Mnie też już nasza-klasa po mału wkurza. Serwis dodaje jakieś głupoty (Śledzik), albo
daje jakieś głupie ocenianie zdjęc albo albumów, upodabniając tym samym NK do serwisu
Fotka.pl. Mam nadzieję, że się w końcu opamiętają. To samo z łańcuszkami.


wszystkie wymienione przez Ciebie ficzery da się wyłączyć*, łańcuszki można bez trudu usunąć - więc w czym problem?

* choć uważam, że Śledzik powinien mieć opcję ''dobrowolnego'' wyłączenia - ot, korzystają Ci, co chcą, nie ma problemów z jakimś bojkotem czy buntem użytkowników.
wrzucenie go ''na siłę'' było IMO strzałem w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt idea strony była ql, ale nieco się popierniczyło i z nk zrobił się śledź. ;<

Co do łańcuszków... Niestety, całkiem spora część moich znajomych w to wierzy, że pomoże...Nie wiem czy dla nich nk to coś tak ważnego, że jęczą o tego śledzia dniami i nocami, ale mnie to zaczyna irytować ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje po prostu, że to NK się taka zrobiła, bo po prostu zaczęła się przystosowywać do pewnej największej grupy użytkowników. Jest naprawdę bardzo dużo ludzi, którzy wydadzą kasę tylko po to aby u kogoś na profilu pojawił się "fajny" obrazek. Pinezki i inne sprawy idealnie nadają się do "Pokemonowania". Dla takich ludzi NK to idealne środowisko. A im więcej wejść tym więcej kasy dla właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Śledzik to jest wielkie G. Tak samo jak fałszywi-prawdziwi Ibisze i inne Dymne Anny. Po kiego ludziom takie coś wciskają? Owszem, 50 letni babeczki i 60 letni babki wierzą, że Ibisz na NK to prawdziwy Ibisz, ale takie 15-20latki tylko urządzają sobie na ich kontach spamiliadę. Może to i dobrze...chociaż nie, przecież administratorzy lecą tylko na kasę, a taki śledz to kolejny niezły przychód.

Na NK coraz więcej profili to profile typu "chcesz zobaczyć moją ci**ę? przelej mi 100 eurogąbek!", "Anna Napalona_Fotki za doładowanie w Playu"...już wolałem falę kont fikcyjnych typu "Fani Kubusia Puchatka". Z NK robi się portal randkowo-czatowy. Syf i jeszcze raz syf.

Dobrze, że jacyś mądrzy ludzi opracowali metodę wyłączenia śledzika. Jeszcze jeden taki numer i na pewno usunę konto, w sumie już teraz nic mnie tam nie trzyma ;) Idea portalu była dobra: stworzyć coś przez co ludzie w wieku powyżej 40 lat a więc po studiach, po wielu szkołach mogą się porozumieć, odświeżyć znajomość itd itd...a co się z tego zrobiło każdy widzi. Komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:49, Baluk25 napisał:

Fakt idea strony była ql, ale nieco się popierniczyło i z nk zrobił się śledź. ;<

Co do łańcuszków... Niestety, całkiem spora część moich znajomych w to wierzy, że pomoże...Nie
wiem czy dla nich nk to coś tak ważnego, że jęczą o tego śledzia dniami i nocami, ale
mnie to zaczyna irytować ;x.

ja tam uczciwe komentuje swoich znajomych na "śledziku" i wyzywam ich od hipokrytów i takich tam i aby zaczęli myśleć, no ale jeden łańcuszek mi się podobał a mianowicie wskrzeszanie Elvisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na śledzia, ale jak codziennie wchodzę na nk to widzę nowe wpisy;p Po co te jakieś głupie łańcuszki po prostu nie używać i w końcu samo upadnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, według mnie nasza-klasa jest "spedalona" i koniec. Każdy się jara ilością znajomych i prezentami, żaden małolat nie może skapować, że strona jest dla osób po 40 roku życia, którzy chcą odnaleźć starych znajomych a nie do pierdzieluchów typu: "mniam moja koffana :* lofciam mniiiaaaam :*:*" - typowy komentarz pod zdjęciem. Oczywiście trzebią z tego hajsu na kilogram, więc pewnie mają to w dupie, mówiąc prosto i na temat. Miałem w tamtym roku do lutego ale usunąłem, bo psuje "związki", jest spedalona i dziecinna a nie powinna tak wyglądać. Pozdrawiam i zachęcam do głębokich przemyśleń czy opłaca się na to wchodzić od razu po włączeniu kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować