Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

"Ja pdyle, jak wam kur*a śledź przeszkadza to nie patrzcie na niego, nie czytajcie wyłączcie śledzenia, zwińcie, czy coś. Po za tym te durne łańcuszki gówno co dadzą, tylko żalu narobicie. -.-" I to mnie wnerwia.

Pomyślmy dlaczego ten śledzik jest do dopy. Mi się zdaje, że dlatego, że te dzieci neo co teraz ślą łańcuszki nie potrafią z tego korzystać, spamią, odwalają różne rzeczy, wysyłają łańcuszki itp. Jakby mnie posłuchali i olali go lub po prostu go usunęli, bo są na to sposoby, to by była nawet fajna rzecz, no ale nie ma co zapominać o tym, że wsadzili śledzia na chama... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:21, Albii napisał:

"Ja pdyle, jak wam kur*a śledź przeszkadza to nie patrzcie na niego, nie czytajcie wyłączcie
śledzenia, zwińcie, czy coś. Po za tym te durne łańcuszki gówno co dadzą, tylko żalu
narobicie. -.-" I to mnie wnerwia.

Pomyślmy dlaczego ten śledzik jest do dopy. Mi się zdaje, że dlatego, że te dzieci neo
co teraz ślą łańcuszki nie potrafią z tego korzystać, spamią, odwalają różne rzeczy,
wysyłają łańcuszki itp. Jakby mnie posłuchali i olali go lub po prostu go usunęli, bo
są na to sposoby, to by była nawet fajna rzecz, no ale nie ma co zapominać o tym, że
wsadzili śledzia na chama... :/


Zgadzam się z Tobą;) Żal mi ludzi którzy spamują śledzia łańcuszkami żeby go usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jednego. Na tym forum przebywa glownie, jakby nie bylo mlodziez. Wiec na co wam nasza-klasa?
Straciliscie kontakt ze znajomymi z podstawowki? Ja nigdy sobie nie zalozylem tam konta, moze pomysle nad tym za kilkanascie lat chociaz wtedy i watpie bo na pewno bedzie sporo innych mozliwosci. Poza tym nie wierze ze nie mozecie znalezc kontaktu z ludzmi ktorych nie widzieliscie kilka lat. Kilkanascie - to problem. Kilka - raczej zaden.
Co do tego rozdmuchanego sledzika: Slyszalem ze da sie go w bardzo prosty sposob usunac (korzystalem niejednokrotnie ze stylisha) wiec nie wiem o co takie halo.
Aha, jesli ktos juz pokusi sie o odpowiedz, to prosilbym o taka obiektywna. Gdzies mam wypowiedz osoby ktora spedza tam 1/2 dnia (np).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:42, Chojna_90 napisał:

Zgadzam się z Tobą;) Żal mi ludzi którzy spamują śledzia łańcuszkami żeby go usunęli.

Co najgorsze. Zrobię taki schemat by to przedstawić.

Czemu spamują i ślą łańcuchy --> bo nie podoba się im śledzik --> czemu się im nie podoba --> bo jest chaos i w ogóle --> czemu jest "chaos i w ogóle" --> Bo spamują i ślą łańcuchy --> CZemu ? --> bo nie podoba się im śledzik --> czemu się im nie podoba...

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np; byłem kilka lat temu na tak zwanych koloniach. Poznałem tam wiele ciekawych osób, ale nie zdążyliśmy się adresami powymieniać, albo poprostu nie pomyśleliśmy o tym, bądź te adresy się pozmieniały, to tak przez N-K znalazłem te osoby, albo te osoby mnie. ;0 Po za tym przez N-K poznałem kilka osób z którymi chodziłem do szkoły, a nawet o tym nie wiedziałem, albo ich nie znałem xD Tak to jest jak jest duża skzoła i wiele klas. ;) Po za tym n-k fajna rzecz jak chce się obczaić co było w szkole zadane, albo gg nawali i potrzeba numeru. Sam nawet ostatnio miałem taką sytuację. ;) Co do śledzia to też nie wiem o co takie halo, pomijając, fakt, ze na początku pisałem, "co to za g..." ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:59, Albii napisał:

> Zgadzam się z Tobą;) Żal mi ludzi którzy spamują śledzia łańcuszkami żeby go usunęli.

Co najgorsze. Zrobię taki schemat by to przedstawić.

Czemu spamują i ślą łańcuchy --> bo nie podoba się im śledzik --> czemu się im
nie podoba --> bo jest chaos i w ogóle --> czemu jest "chaos i w ogóle" -->
Bo spamują i ślą łańcuchy --> CZemu ? --> bo nie podoba się im śledzik --> czemu
się im nie podoba...

:/


No właśnie;/ Samo nk jako serwis jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:58, dzeksondzekson napisał:

Nie ogarniam jednego. Na tym forum przebywa glownie, jakby nie bylo mlodziez. Wiec na
co wam nasza-klasa?


W dużym skrócie odpowiem tak - portal ten rozwinął się do tego stopnia, że na chwilę obecną bardzo ułatwia znalezienie kompana/kompanki od kufla z ostatniej imprezy. To tak w dużym skrócie. Oczywiście pierwotne założenia Naszej-Klasy dalej są wykorzystywane przez absolwentów szkół wszelakich, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie żeby w łatwy sposób skontaktować się z osobami które już znamy. Osobiście nie rozumiem po co tworzyć profile fikcyjne, łańcuszki [i przy tym spamować na śledzika ŁAŃCUSZKIEM, że jest zły i dla lamusów], ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to co wstawiłem na swojego śledzia :D
Mojego autorstwa, jak coś:

Uwaga!Masz dość śledzia? [m - Paladynka] się młotkiem, [m - Paladynka] 2 razy głową w umywalkę po czym wyskocz przez okno z 5 piętra a śledzik zniknie po 15 minutach! Uwierz mi to działa D: Nie zapomnij NIE wklejać tego na swój profil! http://pokazywarka.pl/sledzikssie

Apel do wszystkich. Doszedłem do wniosku, choć z trudem przechodzi mi to przez USB, że nie ma sensu propagowania wielkich protestów wobec ''''śledzika''''. Pozostaje wam zdać się na siebie i wyłączyć go samemu, lub nauczyć się z niego korzystać.


No i mam taką zasadę, kto mi będzie spamował łańcuszkami dostanie najpierw ostrzeżenie a potem wywalę ze znajomych, z idiotami nie chcę mieć nic wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę się pośmiałem z śledzia. Później go usunąłem. Bo tak naprawdę strona miała być dla ludzi, którzy mieli odnaleźć się po latach, a zrobiła się z tego fotka czy twitter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 13:26, Sven17 napisał:

a zrobiła się z tego fotka czy twitter.


A prawda jest taka, że jeśli faktycznie wykorzystujesz NK do pierwotnych celów, jakieś śledzie czy inne super zdjęcia krzywdy Ci nie zrobią. Ludzie z wiekiem mądrzeją, a jeśli nastka już na krześle w szkole usiedzieć nie może, bo musi odpisać na forum koleżance z klasy to tylko pogratulować znajomych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 00:12, Chojna_90 napisał:

No właśnie;/ Samo nk jako serwis jest ok:)


Był, bo ludzie zrobili z tego trolownie. Miał niby służyć do odnawiania znajomości ze znajomymi ze szkolnej ławy, a powstało z tego coś na wzór fotki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
początkowa NK byla najlepsza ... i już takiej więcej niestety nie będzie.
wszystkie - za przeproszeniem - gówniane dodatki, typu : widoczność znajomych, którzy widzieli Twój profil, prezenty, o eurogąbkach nie mówiąc ;|
a teraz jeszcze ten śledź, z którego ''trolle'' korzystać nie potrafią.
non stop lańcuszki typu :
wstaw to do swojego profilu: Usunąć śledzia! jeśli {ileśtam}% użytkowników to wstawi, to usuną śledzika!

:|
już to widzę, jak administratorzy swoją " super evul nowość " usuną z serwisu...

dobrze, że ''powstaly'' strony ''antyśledziowe'', na których wszystko pięknie jest opisane jak śledzia usunąć.
już to zrobilam, śledzia usunęlam - nerwów nie tracę, widząc kątem oka te powypisywane pierdoly na samym środku strony.

ogólem to strasznie się portal stoczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miarka się przebrała.

Dzisiaj oficjalnie usunąłem swoje konto z nk. Co prawda z samego serwisu również praktycznie nie korzystałem (tylko od czasu do czasu, bo na forum klasowym sprawy organizacyjne lecą), ale mam już tego komercyjnego burdelu potąd.

Powodów wymieniać nie muszę, ten portal nie ma się czym bronić, ale dobijmy go i wymieńmy największe niedogodności:
- Reklamy. Wszędzie. Pełno ich, wciskają się w każdą możliwą szczelinę. Dzielą ekran na kilka sekcji, w których trudno się połapać. Najgorsze są reklamy imienne - najczęściej dotyczą kredytów bankowych. Otóż po ich pojawieniu się... cała reszta strony nie chce się wczytać. Trzeba wciskać F5 czasami po kilka razy...
- Eurogąbki i prezenty. No parodia jakaś. Dwa pytania - komu ma służyć portal i jaki związek z tymi osobami mają wirtualne zakupy równie wirtualnych prezentów? Sam dobór prezentów niejednokrotnie trafiał do Demotywatorów, przodownikami w udziwnianiu były: emosanka oraz części samochodowe.
- "Osoby, które możesz znać". Kiedy to wprowadzili, było nawet śmiesznie. Tylko że autorzy pomysłu najbardziej przysłużyli się kolekcjonerom znajomych. Że o powolnym wczytywaniu się tej opcji nie wspomnę. Kein Kommentar.
- Śledzik. Tego pana przedstawiać nie muszę. Potrzeba kombinowania z wyłączaniem doprowadziła do śmiesznych sytuacji, o których wspomnę jeszcze.

Ale to wszystko nie miałoby większego znaczenia, gdyby nie:
- Poziom użtkowników portalu! Poniżej wszelkich norm i jakiejkolwiek klasyfikacji zachowań internetowych. Niestety, popularność ma tę wadę, że przyciąga także osoby o najniższym możliwym poziomie wypowiedzi, kultury, powiedziałbym wręcz że inteligencji. Nie mam siły o tym opowiadać. Najgorsze przypadki są znane na całą Polskę (nie podoba mi się umieszczanie tam zdjęć o treści rasistowskiej albo seksualnej, a tym bardziej zadziwiająca bierność adminów), że o akcjach w stylu "Wklej to na sój profil" nie wspomnę, bo to już mnie o quadruple facepalm przyprawia.
O tym, kto ma inteligencję i charakter, świadczy przyjęcie śledzika. Mało komu się on spodobał. Społeczeństwo podzieliło się na tych, którzy bardzo się chcieli go pozbyć (skorzystali oni z różnych porad dot. jego usunięcia) jak i naiwniaków, którzy myślą, że jak wkleją kolejny bzdurny łańcuszek to śledzik zniknie... luuudzie ><.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, spryt niektórych osób nie zna granic. Po fali magicznego kodu usuwającego śledzika przez jego wklejenie (sic!) - 5P13RD4L4J-5L3D21U (czyli w wolnym tłumaczeniu "spi***alaj śledziu"), przyszła kolej na J3273M-D38113M... o dziwo nie brakuje chętnych do jego sprawdzenia :) Wszystko oczywiście made by administracja N-K. Tja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 13:03, TBKPredator napisał:

Najgorsze jest to że są tacy (a nawet bardzo dużo takich) którzy wierzą że takie kody
działają.

Skromnie licząc, ponad 70% użytkowników portalu... I czy tylko ja zacząłem się niepokoić, co z tych ludzi wyrośnie? Jak będzie funkcjonować społeczeństwo, które zderzyło się z tym tworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 13:22, Hellmut napisał:

Skromnie licząc, ponad 70% użytkowników portalu..


Jakieś dowody czy procent ten wyliczyła twoja złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 13:31, Mistic napisał:

Jakieś dowody czy procent ten wyliczyła twoja złośliwość?

Liczyłem, kto z klas do których należałem uprawiał ten cyrk z łańcuszkami... wyszło minimalnie poniżej 3/4 ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować