Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Śledzik byłby imo spoko, gdyby nie te po***ane osoby, które się na nim wypowiadają, a ich wypowiedzi przybierają postać zrytych łańcuszków i przesądów. A moderatorzy nk nic sobie nie robią z tego spamu, chociaż w regulaminie jest wyraźnie zabroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... o czymś trzeba demotywatory robić, a jakby nie było pokemonów i śledzików, to wtedy ilość dobrych demotów by spadała.

A co do switaśnych dziewczynek, to walą takie komcie, bo hmmm... są głupie ? Bo myślą, że będą fajniejsze ? No bo to są takie blondynki (cecha charakteru). Rzadko się zdarza, by jakaś fajna laska nie używała slangu z naszych fotek i innych badziewi, ale jednak nie zawsze jak jakaś dziewczyna ma fajne cycki to musi taka być.

Edit:
nordownTNT@ Tak jak mikołaj, on też jest obecny raz na rok i tyle. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna krótka rozmowa z dziewczyna z klasy:
- Ej, dlaczego dałeś mi ocenę 4 do zdjęcia na N-K?
- Bo nie było w nim nic szczególnego.
- No ale przez to mam niższą średnią.
- i...?
- ..... <idzie gadać z dziewczynami>

Tak to mniej więcej wyglądało.
Zapewne są to jakieś kompleksy. Pewnie te dziewczyny traktują N-K jako darmową fotkę (bo z tego co pamiętam to tam trzeba wysłać sms czy coś tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne dowartościowywanie się moim zdaniem.
Jeżeli koleżanka ma 12-16 lat to takie zachowanie jest normalne.
A ja dziś zobaczyłem taki komentarz do zdjęcia mojej przyjaciółki, wystawiony przez kogoś z jej rodziny (podejrzewam że jakaś daleka kuzynka, czy cuś, 13 lat). Ja z opcji ocen w ogóle nie korzystam, bo po co?

"sWeEt! cAłÓjĘ i PoZdRaWiAm! nApIsZ mI kOmEnTaSz dO zDjEnCia;*;*;8 <<33"
I to nie pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:59, karolekx23x napisał:

nasza-klasa jest beznadziejna

Nasza klasa nie jest taka zła, pomijając te debilne prezenty i takie tam, tylko te wszystkie pokemony są złe i zniszczyły ten portal, bo sama idea była dobra, nawet bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przygłupie jest wystawianie ocen na naszej-klasie. To nie jest portal randkowy gdzie ocenę się wystawia za wygląd. Nie jest to też portal artystów, gdzie ocenę wystawia się za kompozycje/przedstawienie/ujęcie. Więc za co się wystawia oceny na naszej-klasie? Nie należy za złe mieć dziewczynom, które chcą dobrych ocen (kobiety to lubią ;p), tylko komuś kto wpadł na tak debilny pomysł, żeby oceniać coś, co nie powinno być poddawane ocenie. Nie będę powtarzał kiedy ocenianie miałoby uzasadnienie, ale zdjęcia na nk służą z założenia głównie po to, aby ogarnąć jak ktoś w ogóle wygląda. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te oceny służą do sprawdzenia, która ma więcej "pShYjAcIóŁeCeK" i napisała większej ilości osób, by dały komcia, bo zaspamują mu łącze, że w tibię nie będzie można grać, bo będą takie lagi. Głównie to tak wygląda. Po za tym N-K przydaje się zanim się wyrwie jakąś laskę. Jak nie ma konta na N-K to może być bardzooo fajna, jak ma konto na N-K, ale normalną ilość znajomych, kilka zdjęć, nie wali łańcuszków, komciów i takich tam, to może też być bardzooo fajna, a jak po 50 zdjęć i 1000 znajomych to raczej nie ma co zarywać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:42, KuroNeko napisał:

Zawsze można sobie tam załatwić taką "jednorazówkę" :D

Wczorajszy demot mi się przypomniał. Niom, a niby N-K to nie portal randkowy. xD

Ja osobiście założyłem sobie konto na N-K, by się pośmiać z tych wszystkich pokemonów. Konto to ile mam ? Chyba z rok, jakoś tak, ale mam coś nieco 90 znajomych, trzy zdjęcia, w tym jedno gdzie mnie widać i to wszystko. Nie wiem jak można wysyłać zaproszenia komu popadnie, by mieć więcej "przyjaciół". Ja bym się chyba ze wstydu spalił, bo że tak powiem, ŻAL... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że nk.pl stało się drugą fotką.pl

Dlaczego ?
Dodawanie ocen do zdjęć, jakieś wysyłanie prezentów i innego typu badziewi.
Nie wspomnę o aukcjach allegro.

A najbardziej śmieje, z tych lasek które sobie fotki przerabiają w Photoshopie.
Szkoda, że tego Photoshopa na ryj sobie nie mogą założyć i na miasto wyjść.

Ale to wina przede wszystkim nie tyle co ludzi, którzy z tego korzystają ale idiotycznie i bezmyślne pomysły właścicieli serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widziałem demota o treści następującej:
Aukcja na allegro.
Sprzedam konto na N-K z 17.000 znajomych!

Podpis: Ty też sprzedałbyś 17. tyś znajomych?

xD

@budier
Koleś od N-K robi to dla hajsu bu głupie barbie kupują sobie nawzajem prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:55, KuroNeko napisał:


@buried
Koleś od N-K robi to dla hajsu bu głupie barbie kupują sobie nawzajem prezenty...



To fakt. I nie ma sensu dalej gdybać. Pustaki nie mają co z pieniędzmi robić to się bawią.

Serwis powinien brzmieć Nasza-Szkapa, Nasza-paka, nasze-pustaki, nasz-melanż <- już jest :D

A tak na poważnie to Nasz-fotka.pl

Zresztą tak jak koledzy wyżej pisali. Nie rozumiem języka którym się tam posługują te plastiki i barbie.
Da się zauważyć coraz więcej Kenów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problem, nie musicie oceniac zdjec, kupowac prezentow, spamowac na sledziku, nie musicie tez tego czytac i na to odpisywac, w ogole nie musicie wchodzic na NK jak wam sie nie podoba, nie rozumiem po co ten bulwers. Gdybym mial sie przejmowac kazdym debilem na swiecie to juz bym sobie dawno palnal w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:04, buried napisał:

> ...

Fakt. Ale portal stworzony raczej do czegoś innego. Jak widać da się ludźmi manipulować.

A wczesniej myslales ze sie nie da:D? Poza tym kogo obchodzi po co byl stwrzony portal skoro mozna nabic kupe kasy powiekszajac grupe docelową. Jak sie nie podoba to usuncie konto, niektorzy tutaj sie frustruja jakby byli wspoltworcami tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:06, Starscream napisał:

> > ...
>
> Fakt. Ale portal stworzony raczej do czegoś innego. Jak widać da się ludźmi manipulować.

A wczesniej myslales ze sie nie da:D? Poza tym kogo obchodzi po co byl stwrzony portal
skoro mozna nabic kupe kasy powiekszajac grupe docelową. Jak sie nie podoba to usuncie
konto, niektorzy tutaj sie frustruja jakby byli wspoltworcami tej strony.

Bo zasadniczo to każdy kto ma tam konto jest jej współtwórcą ;) W małym stopniu ale jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z forami, jacy użytkownicy takie forum. Wszystkiemu są winne pokemony.

"Ash złapał 50 pokemonów
fotka.pl zawstydziła Asha, złapała je wszystkie"
To pasuje również do N-K... niestety...

Mnie jedna rzecz dziwi, znam jedną taką laskę, no i tak jakbym miał obstawiać, to była by ona jednym z największych pokemonów na N-K ale tak nie jest. Jeżeli chodzi to jak ona posługuje się serwisem to raczej normalnie... wróć !! tak jak powinno się posługiwać, bo normalnie to po pokemonowo. ^^ No i znam kilka dziewczyn, co mają średnią z 5,5 lub więcej, a to takie pokemony. Dziwne... raczej powinno być odwrotnie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować