Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2010 o 18:53, Albii napisał:

Btw. Wie ktoś, jak się zmienia zdjęcie główne na N-K. ?

Wchodzisz w wybrane zdjęcie w galerii i po lewej stronie na panelu pokazuje się opcja "Ustaw jako zdjęcie główne".

Trzeba tam kliknąć lewym przyciskiem myszy komputerowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w ogóle nie zauważyłem tego panelu. ;)

Tak nawiasem, to nie można za razem wykasować wszystkim komentarzy do profilu ? ;( Wiesz, chcę trochę odpokemonować swój profil. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 18:53, Albii napisał:

No i są jeszcze świeżo malowane, więc nie całować. :)

A mnie zastanawia jedna rzecz. Ludzie, którzy w "normalnym życiu" tzn. w szkole, pracy
i itd. zachowują normalnie, a nawet zdają się inteligentni itd. to największe pokemony
na N-K, a takie głupie laski, z dużymi cyckami i fajnymi tyłkami, które pierwsze bym
wpisał na listę pokemonów często mają normalne profile. Oczywiście w większości się nie
sprawdza, ale z mojego doświadczenia tak. ;p Dziwny jest ten świat... No, ale to już
mnie zastanawia od bardzo długiego czasu. ;p

Starscream@ Naturalność przede wszystkim, ale każdy chce mieć niezłą laskę. ;>

Piękna dziewczyna jest jak choinka, jak jest sztuczna, to już nie jest choinką. ^^

Btw. Wie ktoś, jak się zmienia zdjęcie główne na N-K. ?

Zeby nie bylo mocny makijaz jest jak najbardziej na miejscu tylko zeby nie chodzila w czerwonej mini bialych kozaczkach tlenionych wlosach i opaleniznie bab po 40stce
Rzygac sie chce jak sie widzi takie swiecace sie babsztyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęscie że nie widziłeś mojej kuznki w malowanej jako Gotka :P, byś po 2s od otwacia zamkną to zdjęcie jakbyś je powiększył :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:07, Starscream napisał:

Zeby nie bylo mocny makijaz jest jak najbardziej na miejscu

Mocny ? http://g.o2.pl/file_cms/2006/05/02/152505.jpg Bleee...

Dnia 07.01.2010 o 19:07, Starscream napisał:

czerwonej mini

Jakaś wiśniowa, bo to też czerwień, to jeszcze ujdzie jako kolor, a mini, to byle, nie mini-mini. xD

>bialych kozaczkach
Eee... do nich ogólnie nic nie mam pomimo, że czasami kojarzy mi się z najstarszym zawodem świata, nie chodzi mi o kamieniarstwo.

>tlenionych wlosach
No raczej tutaj bardziej naturalne rzeczy lepiej się sprawdzają. ;p

>opaleniznie bab po 40stce
Opalenizna to ogólnie spox rzecz, ale nie taka z piekarnika, tylko z aktywnie spędzonych wakacji. ;)

Dnia 07.01.2010 o 19:07, Starscream napisał:

Rzygac sie chce jak sie widzi takie swiecace sie babsztyle :P

No zazwyczaj. ;p Mnie jedynie kilka hamburgerów z tłustymi frytkami oraz wesołe miasteczko mogę mnie pokonać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wstawianiem fotek na nk, Gram.pl, gdy korzystam z komputera, na którym właśnie siedzę(1,6GHz, 512ram). Wyskakuje mi komunikat - "za duży rozmiar", mimo, że na sprzęcie z podpisu mogę wstawiać fotki 5x wieksze. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 22:17, Woo-Cash napisał:

Mam problem z wstawianiem fotek na nk, Gram.pl, gdy korzystam z komputera, na którym
właśnie siedzę(1,6GHz, 512ram). Wyskakuje mi komunikat - "za duży rozmiar", mimo, że
na sprzęcie z podpisu mogę wstawiać fotki 5x wieksze. Da się coś z tym zrobić?


Zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia lub ewentualnie jego "waga" jest za duża. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 18:08, dizzy1942 napisał:

Zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia lub ewentualnie jego "waga" jest za duża. Powinno pomóc.


< piszę z lodem w reku ;P>
Ale pytam się dlaczego slabszy komputer ogranicza rozmiar zdjecia? to powinno zalezec od serwera, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 19:32, Woo-Cash napisał:

> Zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia lub ewentualnie jego "waga" jest za duża. Powinno
pomóc.
>

< piszę z lodem w reku ;P>
Ale pytam się dlaczego slabszy komputer ogranicza rozmiar zdjecia? to powinno zalezec
od serwera, a tak nie jest.

Spróbuj wrzucić z obu komputerów identyczną fotkę.

Albo po prostu skończył ci się na n-k transfer miesięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 19:59, Dared00 napisał:

Spróbuj wrzucić z obu komputerów identyczną fotkę.

Albo po prostu skończył ci się na n-k transfer miesięczny.


Próbuję ci wytłumaczyć, że słabszy komputer ogranicza mi praktycznie wszystko - layuoty na Gramsajcie, fotki na nk, wszystko. Transfer nie wchodzi w grę, mam wszystko zwiększone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z n-k przesiadłem się na facebooka. Dużo ładniejsze, nie przebajerzone, trochę z początku mniej intuicyjne, niż n-k, ale nie ma tych różnych ''$łit profilów <3'' i innych takich. ;) Poza tym są fajne grupy, zabawy i gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takze sie przesiadlem i nie zaluje, ale bylo to jakies dwa lata temu, na n-k duzo nie wytrzymalem, teraz wchodze tam 1-2 razy na miesiac, na facebooka prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 15:42, kuba9876543210 napisał:

Takze sie przesiadlem i nie zaluje, ale bylo to jakies dwa lata temu, na n-k duzo nie
wytrzymalem, teraz wchodze tam 1-2 razy na miesiac, na facebooka prawie codziennie.


Ja mam dosyć wolnego neta, więc każda sekunda się liczy. No i facebook jakoś mnie tam bawi. A nk to tylko tak, żeby popisać z kimś, kto nie ma konta na fb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 19:16, MarchewaSoler napisał:

No i facebook jakoś mnie tam
bawi. A nk to tylko tak, żeby popisać z kimś, kto nie ma konta na fb. :)

Nasza-klasa ma właśnie ta przewagę nad Facebookiem, że jest popularniejsza - zdecydowana większość Polaków ma tam konta. A przecież koncepcja portalu to odnajdywanie starych znajomych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:26, Kardithron napisał:

Nasza-klasa ma właśnie ta przewagę nad Facebookiem, że jest popularniejsza - zdecydowana
większość Polaków ma tam konta. A przecież koncepcja portalu to odnajdywanie starych
znajomych. :P


Taa, mnie jeszcze troszeczkę denerwuje to, że patrzę na stronę podstawówki, a tam 7-letnie dzieci mają już tam konta. :/ Będę i z tego, i z tego korzystał, ale na fb jestem właściwie cały czas dostępny, na n-k to jak jakaś wiadomość przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:37, MarchewaSoler napisał:

Taa, mnie jeszcze troszeczkę denerwuje to, że patrzę na stronę podstawówki, a tam 7-letnie
dzieci mają już tam konta. :/

Standardzik.

Dnia 23.05.2010 o 20:37, MarchewaSoler napisał:

Będę i z tego, i z tego korzystał

Mi się za nic nie chce rozdwajać i pilnować dwóch kont (choć z pewnością ciężar tego wysiłku jest względny). Muszą oszacować, prowadzenie którego profilu będzie korzystniejsze. Generalnie o Facebooku wiadomo mi bardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:26, Kardithron napisał:

Nasza-klasa ma właśnie ta przewagę nad Facebookiem, że jest popularniejsza


nieprawda, nasza-klasa ma ok. 13 milionow uzytkownikow, a facebook... ponad 400 milionow (aktywnych!) uzytkownikow, z czego polowa loguje sie przynajmniej raz dziennie.

http://www.facebook.com/press/info.php?statistics

Dnia 23.05.2010 o 20:26, Kardithron napisał:

- zdecydowana większość Polaków ma tam konta.


prawda

Dnia 23.05.2010 o 20:26, Kardithron napisał:

A przecież koncepcja portalu to odnajdywanie starych znajomych. :P


prawda, ale nie powinno to polegac na zzynaniu sporej ilosci pomyslow z fb, chocby "pinezki", "sledzik" czy czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 18:51, Kardithron napisał:

Mi się za nic nie chce rozdwajać i pilnować dwóch kont (choć z pewnością ciężar tego
wysiłku jest względny). Muszą oszacować, prowadzenie którego profilu będzie korzystniejsze.
Generalnie o Facebooku wiadomo mi bardzo niewiele.


Ee tam, mnie nie przeszkadza to, że mam konta na obu portalach, i co z tego, że teraz siedzę na fb, a na nk zaglądałem dziś jeden raz. ;)

@kuba9876543210

Chodziło raczej o polskich użytkowników. :) A nk z zżynaniem rzeczywiście przesadza, jak dla mnie. Trochę inwencji i już nie ma pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:09, kuba9876543210 napisał:

nieprawda, nasza-klasa ma ok. 13 milionow uzytkownikow, a facebook... ponad 400 milionow
(aktywnych!) uzytkownikow, z czego polowa loguje sie przynajmniej raz dziennie.

I wszyscy to Polacy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować