Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 15:51, kuba9876543210 napisał:

Nie, ale wole fb, bo tam mam okolo dwa razy wiecej znajomych, niz na n-k (na nk sa sami
Polacy, a na fb moge sie komunikowac ze znajomymi nie tylko z PL).

Zauważ przy tym, że nie wszyscy takowych mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 18:12, Kardithron napisał:

Zauważ przy tym, że nie wszyscy takowych mają.

To mają problem. Jedyne co możemy zrobić to żałować, że jeszcze tylu idiotów siedzi na N-K. A nie... sorka... zapomniało, że teraz powód jest to pewnie dorzucają wirtualne worki z piaskiem, by polski nie zatopiło całkowicie...
Edit: Zrozumiałem, że chodzi Ci o konta, ale chodzi Ci o przyjaciół nie z polski to po to Fejsbuk jest by sobie takich znaleźć. ;D Ja spotkałem wiele ciekawych osób,które mają podobne zainteresowania do moich itd. Tak, czy siak N-K ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 18:55, Albii napisał:

Edit: Zrozumiałem, że chodzi Ci o konta, ale chodzi Ci o przyjaciół nie z polski to po
to Fejsbuk jest by sobie takich znaleźć.

Z tej strony na to nie spojrzałem, ale czy ja wiem, czy kręcą mnie takie znajomości... :P

Dnia 25.05.2010 o 18:55, Albii napisał:

Dopiero się dowiedziałem, że na n-k są jakieś obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na nk około raz na miesiąc i ostatnio zauważyłem, że poznikały nr gg. Niby w profilu wpisuje się swój numer ale nigdzie go nie widać. Jest jakaś możliwość obadana nr znajomej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 18:55, Albii napisał:

> Zauważ przy tym, że nie wszyscy takowych mają.
To mają problem. Jedyne co możemy zrobić to żałować, że jeszcze tylu idiotów siedzi na
N-K.


Sorry, że tak późno odpisuję; wcześniej nie widziałem tego posta.
Masz mnie za idiotę? Jak dla mnie, to idiotami są Ci, którzy "biegają za trendami". Wyszła nasza-klasa? Wszyscy porobili konta na naszej-klasie. Facebook (istniejący znacznie dłużej) zaczął być popularny w Polsce? I znowu biegacie przenosicie się itd. jak banda oszołomów biegających Bóg wie za czym. Nie widzę w tym nic złego, ale nie obrażaj m.in. mnie za to, że siedzę na czymś co jest dobre i sprawdzone (w zupełności wystarcza mi wysyłanie wiadomości na nk a wszelkie pokemony mam gdzieś - nie mam potrzeby przeglądać profili innych użytkowników) bo uważam, że w moim postępowaniu (olewam to co jest teraz modne, nie będę się co rok przenosił na inny portal) nie ma nic idiotycznego. Współczuję (a może zazdroszczę...?) wam, nowoczesnym ludziom "mam-konto-bo-wszyscy-maja-i-jestem-fajny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca sie z Toba zgodze (aczkolwiek znam ludzi, ktorzy postepuja jak napisales). Na FB zalozylem konto, bo malo mam ze znajomych Polakow (mieszkalem troche za granica), jakis czas pozniej zalozylem konto na nk, co bym mogl sobie z kilkoma osobami z PL popisac. Z perspektywy czasu moge powiedziec, ze nasza-klasa sie stoczyla. Jest to wina zarowno uzytkownikow, jak i wlascicieli portalu.
W przeciwienstwie do Albii''ego nie twierdze, ze na n-k sa sami idioci - inaczej bym tam juz w ogole nie wchodzil - ale, ze panuje tam wszechobecny syf, oraz mozna tam nadziac sie na zdecydowanie wiecej debili (debilek takze), niz na innych portalach (albo portalu, mialem do czynienia jedynie z fb i nk). Nawet udalo mi sie namowic czesc znajomych do przerzucenia sie z nk na fb i nie zaluja. Nie chodzi o to co jest modne, ale przede wszystkim kogo mozna spotkac oraz co jest bardziej funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:25, kuba9876543210 napisał:

/ciach/


Moja poprzednia wypowiedź została napisana z powodu nazwania mnie idiotą (jestem użytkownikiem n-k, więc nie wiem jak inaczej mogłem to odebrać).
Nie uważam, żeby jakakolwiek pogoń za nowymi portalami była zła (wręcz przeciwnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...

usunąłem konto dziś na NK i teraz po wpisaniu w browserze nazwy nk.pl wyświetla mi się strona o nazwie:
https://nk.pl/login, ale nigdzie nie widać odnośnika do zalogowania się na inne konto...jak teraz na swoje konto ma się zalogować np. moja mama?

EDIT: ale ja głupi...wystarczyło usunąć pliki cookies.
PS: coś mi wydaje, że po wprowadzeniu nowego regulaminu będzie dużo usuniętych kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:52, Sarturias napisał:

PS: coś mi wydaje, że po wprowadzeniu nowego regulaminu będzie dużo usuniętych kont


Zgadzam się, zresztą sam się zastanawiam z usunięciem konta i nieakceptowaniu tego regulaminu... Ten regulamin nie jest dla użytkownika tylko dla portalu korzystny, a tak nie powinno być. Ja się jeszcze zastanawiam, przeczytam nowy regulamin kilka razy i zdecyduję, ale po zmianach widzę, że moja przygoda z tym portalem dobiegła końca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sorki, że dopiero odpisuję. Wybacz, że odebrałeś treść mojego posta jako obraźliwą, chodzi mi, że na N-K siedzi tylu debili, co dorzucają worki z pisakiem i ratują tak nasz kraj. ;D No, ale tak skonstruowałem swoją wypowiedź, że brzmiała ona jakoby ci którzy korzystają z NK, a nie Fejsbuka to idioci. Moja wina. No, więc jeszcze raz Cię przepraszam, za to, że uraziłem Cię swoim postem. ;)
No ale jak będziesz siedział ciągle w gów... no dobra, w wodzie, to nią przesiąkniesz, tak czy siak, albo wyjdziesz na ląd. ;D

Ja osobiście założyłem konto na N-K gdy minęlo sporo czasu od założenia tego portalu, od czasu kiedy stał sie modny, a akurat założyłem konto gdy kolega u mnie siedział i chcieliśmy się pośmiać ze słit fotek naszych znajomych i tylko do tego przez długi czas służyło mi konto, potem do kontaktowania się ze znajomymi, a potem zrobiłem sobie parę słit fotek dla jaj i jak już mnie wkurzał idiotyzm znacznej części użytkowników i usunąłem konto.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:11, Choinix napisał:

Sorry, że tak późno odpisuję; wcześniej nie widziałem tego posta.
Masz mnie za idiotę? /ciach/ wam, nowoczesnym ludziom "mam-konto-bo-wszyscy-maja-i-jestem-fajny".

Duży plus ode mnie.

Dodam od siebie parę groszy. Sam generalnie bardzo się gubię w tym całym Facebooku. Możliwe, że poświęciłem mu zbyt mało czasu, ale jak na razie sprawia wrażenie wyjątkowo przepchanego zbędnymi duperelami (pokroju irytującego "Lubię to!") i bardzo nieintuicyjnego, w przeciwieństwie do prostego w obsłudze nk.pl. Mistrzowie Grillowania, Dyngus, Oceny zdjęć i Obiady w ogóle mnie nie interesują i zwyczajnie w świecie ignoruję takie badziewia (Śledź i Albumy wbrew nastawieniu sceptyków okazują się czasem przydatne).
Teraz to, o czym wspominałem wcześniej. Z własnego i innych doświadczenia wiem, że na nk.pl można znaleźć o wiele więcej znajomych z Polski (na Facebooku znalazłem ich jakieś 50-60%), co automatycznie staje się powodem, dla którego JA ten portal uważam za przystępniejszy i bardziej pomocny - mam bardzo niewielu znajomych za granicą i nie potrzebuję dodatkowego konta, żeby utrzymywać z nimi kontakt (co to jest w erze telefonów i Gadu-Gadu). I zgadzam się w zupełności z Choinixem a propo ostatniego cytatu w jego poście - wielu młodych ludzi zakłada konta na Facebooku dla zwykłych formalności.
nk.pl sprawdza się doskonale w swojej roli - pozwala bardzo szybko odnaleźć znajomych na bazie paru danych, takich jak szkoła/klasa, nazwisko, miasto, wiek. I przede wszystkim za to tak cenię ten portal.
I jeżeli faktycznie siedzi tam legion debili i debilek (choć co dokładnie mam pod tymi pojęciami rozumieć, to już nie wiem), to interesuje mnie on tyle, co zeszłoroczny śnieg. nk.pl udostępnia użytkownikowi wiele alternatyw w walce ze spamem i upierdliwcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 14:26, Isildur napisał:

Zgadzam się, zresztą sam się zastanawiam z usunięciem konta i nieakceptowaniu tego regulaminu...

Co dokładnie Cię w nim zaniepokoiło? Niestety zignorowałem ten regulamin i nie przeczytałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować