Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 18:20, ostry3000 napisał:

U mnie też tak jest. Nie wiem czy to wina nowej Opery, czy też na NK coś namieszali...


Raczej na nk namieszali, bo ja używam Firefoxa i też mi się to przytrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, a właściwie moja siostra... Zmieniła hasło, po czym go zapomniała. Hasła na e-mail na który rejestrowała się też nie pamięta. Wiecie co można zrobić? Da się jakoś włamać czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 21:17, Tokkarian napisał:

Mam taki problem, a właściwie moja siostra... Zmieniła hasło, po czym go zapomniała.
Hasła na e-mail na który rejestrowała się też nie pamięta. Wiecie co można zrobić? Da
się jakoś włamać czy coś?


Jeśli podczas rejestracji na meila podała swój numer, to istnieje opcja wysłania hasła na takowy.
Włamać się nie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, włamać no da się ;]
Lecz to raczej nielegalne (Bo przecież można tą sztukę wykorzystać na innych kontach ^^)
A tak poza tym, zwykły szary człowieczek, niedysponujący umiejętnościami i pewnie potrzebnymi programami nic nie zdziała.
Edit:
Takie miałem marzenie we wcześniejszych latach mojego życia, by umieć się włamywać na wszystko co popadnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moje dane i zdjęcia mogą być wykorzystywane przez NK jeśli zaakceptowałem nowy regulamin i usunę konto? Czy po usunięciu konta regulamin już mnie nie obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:50, dreamer94 napisał:

Orientuje się ktoś, ile się czeka na odpowiedź, za co dostało się Bana ?


Ja otrzymałem po dwóch dniach od wysłania do nich informacji dlaczego otrzymałem takowego BANa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:00, Hartus napisał:

Czy moje dane i zdjęcia mogą być wykorzystywane przez NK jeśli zaakceptowałem nowy regulamin
i usunę konto? Czy po usunięciu konta regulamin już mnie nie obowiązuje?


Twoje zdjęcia nadal będą mieli w bazie dziady xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:00, Hartus napisał:

Czy moje dane i zdjęcia mogą być wykorzystywane przez NK jeśli zaakceptowałem nowy regulamin
i usunę konto? Czy po usunięciu konta regulamin już mnie nie obowiązuje?

Móc, a chcieć to dwie rzeczy. Raczej nie pojawisz się na dość znanym już "koszu z pedałem", twoje dane będą potrzebne do zapobiegania przestępstwom. Zresztą, na facebooku taki regulamin jest od dawna, a jakoś nikt się nim aż tak nie przejął... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:08, Kirabaxior napisał:

> Czy moje dane i zdjęcia mogą być wykorzystywane przez NK jeśli zaakceptowałem nowy
regulamin
> i usunę konto? Czy po usunięciu konta regulamin już mnie nie obowiązuje?
Móc, a chcieć to dwie rzeczy. Raczej nie pojawisz się na dość znanym już "koszu z pedałem",

Nigdy o tym nie słyszałem. Ktoś z nk lub fb trafił na coś takiego?

Dnia 07.09.2010 o 22:08, Kirabaxior napisał:

twoje dane będą potrzebne do zapobiegania przestępstwom.

W jaki sposób moje dane mają zapobiegać przestępstwom? 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2010 o 23:37, Hartus napisał:

Nigdy o tym nie słyszałem. Ktoś z nk lub fb trafił na coś takiego?

http://patrz.pl/zdjecia/kosz-z-pedalem-xd
Nie, to tylko taki żarcik był, twoje zdjęcie nie wyląduje na ów koszu z pedałem.

Dnia 07.09.2010 o 23:37, Hartus napisał:

> twoje dane będą potrzebne do zapobiegania przestępstwom.
W jaki sposób moje dane mają zapobiegać przestępstwom? 0o

Jak to jak? Ktoś ukradł ci plecak z wartościowymi rzeczami. Wiesz, że jest z twego miasta, idziesz na policję. Dajesz rysopis, a policja może zwrócić się do NK. Oni na podstawie danych szukają przestępcy i jego danych osobowych(imię, nazwisko). Policja ma potrzebne informacje, wbija do jego domu i bierze twój plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno po usunięciu konta i wysłaniu im pisma (może być e-mail) usuwają dane z bazy danych.
A kosz z pedałem mnie rozwalił :) Zdjęcie faktycznie wygląda jak z jakiegoś portalu wyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 17:21, Hartus napisał:

A kosz z pedałem mnie rozwalił :) Zdjęcie faktycznie wygląda jak z jakiegoś portalu wyjęte.

Te zdjęcie nie jest wyjęte z portalu :P i raczej nie prędko będzie. Ów regulamin pojawił się po tym, jak jakiś kretyn podał do sądu NK, kiedy zobaczył na jednej z reklam kart kredytowych na stronie NK swoje zdjęcie. Tyle że ta reklama dostosowywała się własnie do naszej profilówki, by zachęcić nas do kupna. Żeby nastepne takie "akcje" nie miały miejsca, zmieniono regulamin. A nasze dane przydadzą im się właśnie do zwalczania przestępstw. Naprawdę nie ma obawy że wykorzystają je na koszu z pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:03, Kardithron napisał:

Jaki jest aktualny mail naszej-klasy? Chodzi mi o adres, na który wysyła się żądania
usunięcia danych osobowych po kasacji konta.


Za pomocą formularza: http://nk.pl/support lub kontakt@nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować