Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2009 o 19:18, Justyna0987654 napisał:

Słyszałam, że nk ma być płatna. Czy to prawda?



tak ma byc niedlugo platna niewiadomo kiedy jeszcze;)

na poczatku wszystko za free bylo;] teraz tylko osob na nk siedzi nom-stop ,,foteczki'''' dodaja komentuja i podjareczke maja... te opcje co bylo za free tera juz sa platne... niedlugo wszystko bedzie platne a ludzie bede wysylac sms''y po 2,44zł z vAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:31, Budep napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=wBWwAjfW3FU&feature=dir
>
> No ja nie chciałbym dostać zaproszenia od osoby ,która już nie żyje ,ale nie wiem
jak
> wy. :|

Też by nie chciał, szczerze mówiąc. i zakładać profil takiej osobie...


No niby to jakiś rodzaj żałoby ,ale po co ? Żeby inni ludzie oglądali zmarłą osobę na zdjęciach i ją opłakiwali ,chociaż tak naprawdę jej nie znali i nic o niej nie wiedzą ? Czy nie lepiej byłoby o niej wspominać z najbliższą rodziną ,a nie z zupełnie obcymi osobami ? Tak samo jak dla Dekerinho6 wydaje mi się ta sytuacja bardzo dziwna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:37, NouSia napisał:

> Słyszałam, że nk ma być płatna. Czy to prawda?


tak ma byc niedlugo platna niewiadomo kiedy jeszcze;)

na poczatku wszystko za free bylo;] teraz tylko osob na nk siedzi nom-stop ,,foteczki''''
dodaja komentuja i podjareczke maja... te opcje co bylo za free tera juz sa platne...
niedlugo wszystko bedzie platne a ludzie bede wysylac sms''y po 2,44zł z vAT


Wiesz ludzie chcą zarobić w kocu to Polska
Porównałem własne konto na streetball.com i nasza-klasa.pl i fotka.pl szczerze mówię, ze streetball.com odstaje od pozostałych kont i stron internetowych. Wszystko jest free i przynajmniej transfer i wielkość zdjęć można bez ograniczeń wrzucać nie jak na naszej-klasie. Lub można muzykę wstawiać na własne konto, lecz to jest głównie stronka dla ludzi kochających kosza, modelki i fanów tego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie . Czy ktoś z Was wysyłał kartkę walentynkową na n-k? Jak się odbywał ten cały proces? Bo nie jestem pewien czy wszystko dobrze zrobiłem i czy kartka doszła. Oczywiście wysyłałem w walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu w ostatnio dodanych zdjęciach na nasza-klasa widzę zdjęcie małego dziecka z plastrem na oku. Jest też informacja, że to niby projekt nasza-klasa i im więcej będzie tych zdjęć tym więcej dadzą pieniędzy aby pomóc temu dziecku. Na stronie głównej nie ma żadnej informacji o czymś takim. To na serio czy po prostu ktoś wymyślił taki łańcuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:04, Tomek1120 napisał:

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu w ostatnio dodanych zdjęciach na nasza-klasa widzę zdjęcie
małego dziecka z plastrem na oku. Jest też informacja, że to niby projekt nasza-klasa
i im więcej będzie tych zdjęć tym więcej dadzą pieniędzy aby pomóc temu dziecku. Na stronie
głównej nie ma żadnej informacji o czymś takim. To na serio czy po prostu ktoś wymyślił
taki łańcuszek?



To "żarcik" tak jak 99% łańcuszków, wejdź na jej profil( tej na zdjęciu nie pamiętam jak się nazywa),jest tam napisane że to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, z czego ludzie na n-k mają podnietę. Teraz pewnie czekają na komentarze typu: "Współczuję", itp. Ten portal zszedł na psy...

20090419151809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:19, Yutima napisał:

Zobaczcie, z czego ludzie na n-k mają podnietę. Teraz pewnie czekają na komentarze typu:
"Współczuję", itp. Ten portal zszedł na psy...


oO. Nie minęło chyba tygodnia odkąd skasowałem konto, a tu już pół strony zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinna być możliwość wgrania max 3 zdjęć do swojej galerii. Po co komuś 50 zdjęć 1 osoby ?
To ocenianie jest debilne. Mam konto na nk, tylko dlatego, że ludzie z mojej klasy piszą jakie mam spr. Gdyby nie to usunąłbym konto bardzo dawno ...

Szkoda tylko, że szefostow nk nic sobie z tego nie robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem konto na naszej klasie. w "mojej klasie" gdzie powinno być forum klasy, pojawiał się komunikat o jakimś błędzie... i to przez cały czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad usunięciem konta na n-k.Dlaczego ? Przez te komentarze typu :
Ślicznie ;*** Pięknie ;)) ;*** itp.itd. Na jakie konto bym nie wszedł to tylko takiego typu teksty widzę ;/ Denerwujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy istnieje możliwość ustawienia 4 znajomych, którzy są wyświetlani na naszym profilu wedle naszego uznania? Chodzi mi o ramkę "4 ostatnio dodani znajomi''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu mam spokój z NK, powyzywałem w inteligenty sposób tych wszystkich hipokrytów, zamieściłem linka do wpisu o nich traktującym i już nikt obcy mnie nie zaprasza, co więcej ludzie boją się zostawiać jakiekolwiek komentarze na moim profilu, a wszystko przez zastosowanie techniki pisania długich komentarzy pod zdjęciami takich osób, i zwracanie uwagi na to że jest się lepszym do tych wszystkich hipokrytów którzy nawet nie umieją poprawnie napisać tych dwóch słów (jak zawsze) w komentarzu zdjęcia. Obecnie, NK stała się dla mnie całkiem przyjemnym portalem, bo wszyscy chyba znajomi mają tam konto i jak coś chcą albo ja chce to pisze tam im wiadomość bo tam częściej profil sprawdzają niż własną pocztę a czasem ludziom zależy na czasie. no dobra czasem też coś skomentuje, ale to musi być zdjęcie godne mojego komentarza, a nie kolejne zbliżenie twarzy, chociaż takie mi się najprzyjemniej komentuje, gdyś obrazu czuje się lepiej po takim komentarzu :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować