Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Nasza-Klasa to kolejny serwis dla Noobów, Dzieci neo, i im podobnych. Wszędzie tylko SPAM, spam, spam. Ale założyłem konto z jednego powodu, dobra funkcja tej strony która odróżniała ją od innych debilizmów typu fotka i inne.(wogóle nie znam nazw bo się takimi głupotami nie interesuję, i się z tego cieszę, jak pomyślę że się w to nie mieszam to mam uczucie jakbym wyszedł na wolność po 20 latach niewoli) Chodzi mi o wyszukiwanie starych znajomych. Gdyby nie to no to pare moich znajomości ległoby w gruzach, a tu prosze jeden mail na miesiąc. Ale tu znowu skok w dół, głupie prezenty które służą tylko do spamu, i najgorsze które weszło niedawno: oceny galerii. No to jest już totalny bezsens, i tak wszyscy wystawiają sobie najwyższe oceny licząc na rewanż, albo gdy komuś chcą zrobić na złość to mu 1 dają. Niech ktoś powie że to nie jest bez sensu to mu łeb urwę. Odkąd wprowadzili oceny prawie woglę się nie loguję. NOOB SPAM DZIECI NEO - to synonimy wszelkich naszych klas i fotek. fotka, neo, spam, nasza klasa, to wszystko znaczy dla mnie dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszwy w większości twego zdania się zgodzę. Teraz nasza-klasa.pl wygląda jak strona dla jakiś noobów, czy "pokemonów", lecz kiedyś tak nie było. Wszystko zaczęło się niedługi czas temu kiedy to moderatorzy tamtej strony zaczeli dodawać jakieś pluginy itp. , żeby bardziej ''podrasować'' stronke. I po co?!
Przecież chyba nasza-klasa miała służyć do tego by odświeżyć stare czasy i stare znajomości a nie stworzyć z tego wielką stronkę dla dzieci, które wstawiają zdjęcia po to by pokazać jak się jest pięknym i pokazaniu, że jest się lepszym od kogoś innego. A jeśli chodzi o oceny to zgodzę się z tobą jeszcze bardziej, ten akurat motyw powalił mnie na łopatki.
No po co komu ocenianie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 07:14, kovalinho napisał:

Nasza-Klasa to kolejny serwis dla Noobów, Dzieci neo, i im podobnych. Wszędzie tylko
SPAM, spam, spam. Ale założyłem konto z jednego powodu, dobra funkcja tej strony która
odróżniała ją od innych debilizmów typu fotka i inne.(wogóle nie znam nazw bo się takimi
głupotami nie interesuję, i się z tego cieszę, jak pomyślę że się w to nie mieszam to
mam uczucie jakbym wyszedł na wolność po 20 latach niewoli) Chodzi mi o wyszukiwanie
starych znajomych. Gdyby nie to no to pare moich znajomości ległoby w gruzach, a tu prosze
jeden mail na miesiąc. Ale tu znowu skok w dół, głupie prezenty które służą tylko do
spamu, i najgorsze które weszło niedawno: oceny galerii. No to jest już totalny bezsens,
i tak wszyscy wystawiają sobie najwyższe oceny licząc na rewanż, albo gdy komuś chcą
zrobić na złość to mu 1 dają. Niech ktoś powie że to nie jest bez sensu to mu łeb urwę.
Odkąd wprowadzili oceny prawie woglę się nie loguję. NOOB SPAM DZIECI NEO - to synonimy
wszelkich naszych klas i fotek. fotka, neo, spam, nasza klasa, to wszystko znaczy dla
mnie dokładnie to samo.

tak, w pełni się z tobą zgadzam to zaczyna działać na tej samej zasadzie jak niesławna fotka.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że po usunięciu konta twoje dane są nadal w bazie danych serwisu xP Trzeba "osobno" to załatwiać. Właśnie z nimi mejluje aby usunęli całkowice moje dane osobowe i wygląda na to że żadnych problemów z tym nie będzie. Chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy istnieje możliwość ustawienia 4 znajomych, którzy są wyświetlani na naszym profilu wedle naszego uznania? Chodzi mi o ramkę "4 ostatnio dodani znajomi''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Moze ktos z was bedzie w stanie mi pomóc. Otóz jako zem malo mlodziezowy dopiero teraz zem postanowil stworzyc profil na NK. Tylko jest maly problem nie dochodzi co mnie zaden mail aktywacyjny, próbowalem juz zalozyc na 3 rózne maile, powylanczalem na nich antyspam, pisanie mailów do NK tez nic nie dalo. Moze ktos ma jakis pomysl.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 07:14, kovalinho napisał:

Nasza-Klasa to kolejny serwis dla Noobów, Dzieci neo, i im podobnych. Wszędzie tylko
SPAM, spam, spam. Ale założyłem konto z jednego powodu, dobra funkcja tej strony która
odróżniała ją od innych debilizmów typu fotka i inne.(wogóle nie znam nazw bo się takimi
głupotami nie interesuję, i się z tego cieszę, jak pomyślę że się w to nie mieszam to
mam uczucie jakbym wyszedł na wolność po 20 latach niewoli) Chodzi mi o wyszukiwanie
starych znajomych. Gdyby nie to no to pare moich znajomości ległoby w gruzach, a tu prosze
jeden mail na miesiąc. Ale tu znowu skok w dół, głupie prezenty które służą tylko do
spamu, i najgorsze które weszło niedawno: oceny galerii. No to jest już totalny bezsens,
i tak wszyscy wystawiają sobie najwyższe oceny licząc na rewanż, albo gdy komuś chcą
zrobić na złość to mu 1 dają. Niech ktoś powie że to nie jest bez sensu to mu łeb urwę.
Odkąd wprowadzili oceny prawie woglę się nie loguję. NOOB SPAM DZIECI NEO - to synonimy
wszelkich naszych klas i fotek. fotka, neo, spam, nasza klasa, to wszystko znaczy dla
mnie dokładnie to samo.

Z ocenianiem sie nie zgodze, wiadomo ze wiekszosc dziala na zasadzie albo 5 jako lizanie d*py albo 1 na zlosc, ale nei wszyscy, np ja daje bardzo czesto 4 albo 3 :P Jak widze jakies nobowskie zdjecie to daje 1, w porywach 2 xd Nie patrze na to czy lubie ta osobe
Zreszta na NK przewazaja debilne zdjecia w dodatku robione przez totalnych amatorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 13:03, TigerXP napisał:

Siema. Moze ktos z was bedzie w stanie mi pomóc. Otóz jako zem malo mlodziezowy dopiero
teraz zem postanowil stworzyc profil na NK. Tylko jest maly problem nie dochodzi co mnie
zaden mail aktywacyjny, próbowalem juz zalozyc na 3 rózne maile, powylanczalem na nich
antyspam, pisanie mailów do NK tez nic nie dalo. Moze ktos ma jakis pomysl.
Pozdrawiam.

Moga byc problmy w tymi wp i onetami, najlepiej sie zarejestruj podając gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy istnieje możliwość ustawienia wyświetlanego znajomego w ramce "Znajomi" na moim profilu wedle mego uznania? A nie według kolejności dodania. (Ramka 4 ostatnio dodani znajomi)
Domyślam się, że nie.

Z góry dziękuje za udzieloną mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 20:21, BoloMaster napisał:

mógłbyś napisać co dokładnie trzeba zrobić?
usunąłem niedawno konto, i myślałem że mam spokój, ale okazuje się że nie:(

http://nasza-klasa.pl/support
Zaznaczamy Profil - Dalej - Chcę usunąć swoje dane osobowe - Dalej - Przejdź do formularza kontaktowego

Podajesz swojego maila i piszesz:
Proszę o usunięcie danych osobowych przypisanych do mojego starego konta.
I Wyślij pytanie.

Dostaniesz na maila wiadomość od nich że:
Twoje zgłoszenie przyjąłem bla bla bla Czas oczekiwania na odpowiedź zazwyczaj nie przekracza 48h roboczych.
Zwrotną wiadomość otrzymasz na adres podany podczas opisywania problemu w formularzu kontaktowym:

bla bla bla.

Teraz czekasz na drugiego maila od nich, w którym:
W celu usunięcia danych z bazy danych serwisu, proszę o przesłanie takiego
żądania z adresu e mail, którego usunięcie ma dotyczyć.

Czyli trzeba pamiętac na jaki adres było zakładane konto na nk.
Dalej jak to oni piszą:
Jeżeli prośba pochodzi
z żądanego adresu e mail to proszę jedynie o potwierdzenie żądania poprzez
odpowiedź na tę wiadomość e-mail.

Czyli piszemy do nich z odpowiedniego maila - Potwierdzam żądanie o usunięcie danych z bazy danych serwisu.
Wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2009 o 14:27, Starscream napisał:

Moga byc problmy w tymi wp i onetami, najlepiej sie zarejestruj podając gmaila


Dobra, z gmaila jakos podolalem, dzieki za rade, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na pierwsze pytanie mi nikt nie odpowiedział ;)
Mam następne.
Czy istnieje jakis program, opcja dzięki której mogę zobaczyć, że ktoś skopiował moje zdjęcie? Bo sama strona chyba nie wyświetli mi, że ktoś skopiował moje zdjęcie.
Pytam się, bo kolega skopiował sobie zdjęcie koleżanki i po paru dniach galeria była zablokowana ;)

PS: Jeżeli galeria jest zablokowana to kto ma możliwość oglądania zdjęć? Mam kolegę, który ustawił sobie zdjęcie główne i tylko ono jest widoczne; a ja jestem jego znajomym i nie widzę całej galerii. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:03, Achilleus napisał:

Czy istnieje jakis program, opcja dzięki której mogę zobaczyć, że ktoś skopiował moje
zdjęcie? Bo sama strona chyba nie wyświetli mi, że ktoś skopiował moje zdjęcie.
Pytam się, bo kolega skopiował sobie zdjęcie koleżanki i po paru dniach galeria była
zablokowana ;)


Nie.

Dnia 31.05.2009 o 18:03, Achilleus napisał:

PS: Jeżeli galeria jest zablokowana to kto ma możliwość oglądania zdjęć? Mam kolegę,
który ustawił sobie zdjęcie główne i tylko ono jest widoczne; a ja jestem jego znajomym
i nie widzę całej galerii. O co tu chodzi?


Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co też mam NK DOŚĆ

Pomimo że mam znajomych to....

-Mają mnie gdzieś, piszę do nich a oni oburzeni ze im zapycham skrzynkę taa jedna wiadomość na 2 miesiące.
-Nic ciekawego, ciągle wszystko stoi w miejscu
-Czepiają byle czego, jeden błąd ortograficzny, złe miejsce umieszczenia tematu
-głupie fikcjne konta i klasy i takie tam, krew mie zalewa kiedy widzę Klub Miłośników gry Metin 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wchodzę na naszą klasę (a robię to niezwykle rzadko), patrzę, a mam tam multum zdjęć (pinezki czy jakoś tak) dodanych przez moich znajomych. Były one odznaczone jako "Zdjęcia na których jestem". Najśmieszniejsze jest to, że wcale mnie na nich nie ma, mało tego, nie ma na nich nikogo tylko coś... jakoś... (damn! jak to nazwać). No jakieś duperele, stopy dziecka... Rzekomo na tym zdjęciu było 100 osób. Pod nim było całkiem sporo komentarzy i każdy to coś w stylu "Dziękuję?". Za co? Nigdy nie zrozumiem tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to, że NK stała się z tego czym miała być (co było założeniem dobrym) czymś w rodzaju... nawet nie wiem jak to nazwać... czymś co ma za zadanie dowartościować ludzi szukających rozgłosu i mozliwości do pokazania się... szkoda, że większość opcji jest całkiem nielogiczna, niepotrzebna a do tego jeszcze częśc (spora) użytkowników jest gotowa za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:31, Gumisiek2 napisał:

Tak już jest.


To po co w takim razie zablokował całą galerię skoro nikt i tak nie może do niej zajrzeć? Nie lepiej byłoby umieścić tylko jedno zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam akurat NK calkiem lubie.
Fajnie se choc na zdjeciach starych znajomych zobaczyc. Zobaczyc jak kumpela z podstawowki w USA zawody w biegach wygrywa, jak niektorzy w Anglii czy Irlandii zyja. Jak studiuja na drugim koncu polski.. Czy czasem ponabijac sie z kolejnego durnego zdjecia tego "debila z drugiej grupy" :P
Nowa galeria to IMHo calkiem udany pomysl. W chwili obecnej mam 2 galerie - dla ludzi, ktorych w znajomych nie mam - powazne zdjecia prezentujace kim jestem. I drugi album ze zdjeciami z przyjaciolmi, wspomnienia z wycieczek, wyjazdow.
Zaproszenia od fikcyjnych kont mam zablokowane. Pinezki blokuje.. Czasem z kims pogadam, ale zadko - nie lubie komunikacji i utrzymywania "przyjazni" przez neta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować