Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 19:13, KuroNeko napisał:

> > > ...
> >
> > Fakt. Ale portal stworzony raczej do czegoś innego. Jak widać da się ludźmi
manipulować.
>
> A wczesniej myslales ze sie nie da:D? Poza tym kogo obchodzi po co byl stwrzony
portal
> skoro mozna nabic kupe kasy powiekszajac grupe docelową. Jak sie nie podoba to usuncie

> konto, niektorzy tutaj sie frustruja jakby byli wspoltworcami tej strony.
Bo zasadniczo to każdy kto ma tam konto jest jej współtwórcą ;) W małym stopniu
ale jednak :D

Jesli przez wspoltrowca rozumiesz zalozenie konta i zwiekszanie w ten sposob ilosci userow, odwiedzin strony i popularnosci to owszem, a jesli robienie czegokolwiek bezposrednio to nie.
Poza tym mialo byc wspolzalozycielem a nie wspoltworca:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:01, Starscream napisał:

Macie problem, nie musicie oceniac zdjec, kupowac prezentow, spamowac na sledziku, nie
musicie tez tego czytac i na to odpisywac, w ogole nie musicie wchodzic na NK jak wam
sie nie podoba, nie rozumiem po co ten bulwers. Gdybym mial sie przejmowac kazdym debilem
na swiecie to juz bym sobie dawno palnal w łeb

Tak, tak. "Ustąp głupszemu".

A potem ten świat wygląda jak.. asz rzYć s!3 oD3HćefA!!1111oneoneeleven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 20:25, Stalker69 napisał:

Tak, tak. "Ustąp głupszemu".

A potem ten świat wygląda jak.. asz rzYć s!3 oD3HćefA!!1111oneoneeleven

To co, masz zamiar sie włamac i zniszczyc cały portal kasujac wszystkim konta? Bo siedzac na dupie i narzekajac na cos co na dobra sprawe mozesz po prostu zignorowac wiele nie zdzialasz. Moze zacznij tez wspierac biedne dzieci w afryce i zaangazuj sie w ochrone przyrody bo w koncu z bieda i zanieczyszczeniem srodowiska tez trzeba walczyc:) Mi wystarczy swiadomosc ze tacy pokemonowi ludzie istnieją, nie mam zamiaru sie w to zagłebiac zeby nie skonczyc w psychiatryku. Aha i jeszcze jedno mam duzo kumpeli ktore rozsylaja lancuszki, pisza na sledziku, rozsylaja prezenty etcetera i da sie z nimi normalnie pogadać. Tym zrąbanym pismem pisza dzieci w 2 gimnazjum moze, albo jakies plastiki na ktorych nawet nie warto zawiesic oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:31, Starscream napisał:

>
> A potem ten świat wygląda jak.. asz rzYć s!3 oD3HćefA!!1111oneoneeleven
To co, masz zamiar sie włamac i zniszczyc cały portal kasujac wszystkim konta? Bo siedzac
na dupie i narzekajac na cos co na dobra sprawe mozesz po prostu zignorowac wiele nie
zdzialasz. Moze zacznij tez wspierac biedne dzieci w afryce i zaangazuj sie w ochrone
przyrody bo w koncu z bieda i zanieczyszczeniem srodowiska tez trzeba walczyc:) Mi wystarczy
swiadomosc ze tacy pokemonowi ludzie istnieją, nie mam zamiaru sie w to zagłebiac zeby
nie skonczyc w psychiatryku. Aha i jeszcze jedno mam duzo kumpeli ktore rozsylaja lancuszki,
pisza na sledziku, rozsylaja prezenty etcetera i da sie z nimi normalnie pogadać. Tym
zrąbanym pismem pisza dzieci w 2 gimnazjum moze, albo jakies plastiki na ktorych nawet
nie warto zawiesic oka


Ale wiesz, z tego wynika że takich "dzieci z drugiej gimnazjum" albo "plastików" jest cała masa...Sam chodzę do I gimnazjum i większość dziewczyn, które znam robi z siebie idiotki, w sposób przedstawiony w postach wyżej. Ja też zasadniczo mam na N-K konto...od nie wiem też chyba od roku. Zdjęć mam...nie wiem jedno co najmniej. Praktycznie nie wchodzę na swoje konto. Ale mam je po to żeby ewentualnie ktoś kto sobie o mnie nagle przypomniał mógł zobaczyć jak wyglądam czy coś w tym stylu. Tak raz na parę miesięcy sprawdzam też skrzynkę odbiorczą. Zasadniczo też nie mam nic do troszczenia się o swoje konto i wizerunek na N-K ale żeby robić to w taki idiotyczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 10:57, Witcher1990 napisał:

Ej wiecie o co chodzi z tym zdejmowaniem loga? Czy to ma być jakaś FaJnIsTa parodia incydentu
z Oświęcimia?

Może zamykają Naszą klasę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te logo zaraz ukradną może trzeba zadzwonić na policję?! xD
Mi się wydaje, że zmienią nazwę z "nasza klasa" na "podwórko" czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 11:35, Gordon92 napisał:

Może zamykają Naszą klasę?:D

Na to bym nie liczył. Wiele dziewczyn szukających sponsora popełniło by samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:15, LESZ3u napisał:

Ja już jakiś czas temu przewidziałem, że nastąpi zmiana w portalu. Ciekawi mnie tylko,
czy spełni się moja wizja?


Będzie więcej pokemonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:15, LESZ3u napisał:

Ja już jakiś czas temu przewidziałem, że nastąpi zmiana w portalu. Ciekawi mnie tylko,
czy spełni się moja wizja?

graaaaaagh! MOJE OCZYYYY! aaaaaaa! O_O

Ciemność, ciemność widzę! o.o


Spoiler

(dla niekumatych: ten obrazek mnie oślepił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 15:45, TBKPredator napisał:

Będzie po prostu płatna i zmienią motto "Portal dla ludzi z kasą". :P

Ja myślałem, że taki tytuł jest od dawna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie tak, ale (przynajmniej póki co) można w miarę normalnie korzystać bezpłatnie. Ciekawie by było gdyby wprowadzili "konta premium". Najwazniejsza funkcja - liczba znajomych x10. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:23, TBKPredator napisał:

Ciekawie by było gdyby wprowadzili "konta premium". Najwazniejsza funkcja - liczba znajomych
x10. :P

Nastolatki by się rzuciły :> Bo wiesz, tutaj liczba znajomych to lvl, a jak by boosta x10 kupiły to w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować