Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2008 o 13:07, ..::leŚniak::.. napisał:

W żadnym wypadku nie leserzy. Przecież jakby zwalczali coś takiego, to straciliby 3/4
użytkowników, robiących 7/8 ruchu, przez co większość kasy.

Aaaa też prawda. Zapomniałem że N-k to portal komercyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zapomniałem że N-k to portal komercyjny :P

To akurat jasne. W sumie gdybym to ja miał taki serwis znoszący złote jajka to też bym takie coś tolerował. To przykre, ale w dzisiejszych czasach to serwis musi się dostosować do użytkowników, a nie użytkownicy do serwisu.

Łeber
Przykre są te napisy, ale tego nie da się wyplenić. To tak samo jakby ktoś próbował sprawić, żeby ludzie przestali bluzgać na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie podoba mi się nowy wygląd profili... :/ Poprzedni był o wiele ładniejszy. Bardziej przejrzysty i lepiej komponował się z całością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam poważny problem przez pomyłkę zapisałem się do innej klasy jak moge usunąc te informacje na temat szkoły i klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, tak samo jak się zapisałeś - wypisujesz sie;)
Po lewej stronie .

Tak btw. Co to się z n-k stało ^^.
Można opisy ustawiać, niewidoczność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 21:59, tazix napisał:

Witam wszystkich mam poważny problem przez pomyłkę zapisałem się do innej klasy jak
moge usunąc te informacje na temat szkoły i klasy


Po prostu w głównym menu klikasz na daną klasę, a jak już "w niej" będziesz klikasz w miejsce zaznaczone przeze mnie za załączonym obrazku (:>) i "wypisz się". Enjoy :)

20080702221950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na początku ta strona miała służyć odnajdywaniu znajomych sprzed lat. A teraz prezenciki za 2,44 lista aktywnych użytkowników, opisy, Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 12:41, Igor FCBayern napisał:

Denerwuje mnie jeszcze to, że większość nastolatków, szczególnie dziewczyn, traktuje
N-K jak fotkę.pl... Wstawiają setki tych idiotycznych zdjęć robionych komórką w lustrze,
wywalą pół tyłka na wierzch, złapią się za włosy i myślą, że są sexy... :/ Nienawidzę
takich dziewczyn!

Od groma takich jest i jeszcze trochę. Ale ja się nie spodziewałem, że te które robią tak na tej nieszczęsnej fotce, na nk zrobią się poważne, stateczne i o zgrozo mądre. To wszystko jest kwestia mentalności, która objawia się także na co dzień... Koszmar z takimi cały dzień w szkole.-_- To są narazie zdjęcia, a opisy i komentarze. No kurna trauma jak tak przejrzałem profile koleżanek. Oczwyiście pismo pokemoniase, fale itd. A treść... Uch. Ostatnio jeszcze na dodatek brzydsza płeć postanowiła nie być gorsza, dzięki czemu wiem, jacy są kolesie którzy chodzi do III klasy, kiedy ja chodziłem do I i z nimi się nie poznałem. Teraz widzę, że nie ma co żałować. Macho, który wali po TRZY emoty na końcu KAŻdego zdania. I oczywiście wszystkie te ''''fff'''', ''''hhh''''... No ręce opadają... I teraz na nk są te opisy, prezenty, duperele... Kurde, chyba już się nie będę z tym wszystkim chrznił i profil pójdzie do piachu. A, jeszcze coś. Teraz mi się przypomniało, jak ja z tym bajzlem zacząłem. Zrobiłem profil, bo kumpel zrobił profil klasy i chciał, żeby się każdy zapisał. Nic nie tracę, niech mu będzie. A dużo później zaglądam na poczte i jakieś zaproszenie. Od koleżanki, która się do mnie niewiele odzywa. To się nazywa ''''Kolekcjoner znajomych'''' czy jakoś tak. :P Przyjąłem, bo też sobie myślę, nic mi to nie będzie przeszkadzać przecież. I się wkrótce zaczęło... Ech, założenia strony fajne, ale co się potem porobiło, to wina i userów i twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajc, obaj z Igorem macie straszliwą, cholerną rację. Wolałbym z oczywistych powodów napisac że jej nie macie, ale prawda jest brutalna. :/ Wstawi toto roshoofe zdjęcie, podpisze na kolorofffo, lub pOk3mOn!4StO i myśli że jest cool. A w główce co? Puk puk! I echo... :/ Znam wiele dziewczyn, wiele ładnych, ale z żadną nawet nie zaczynam bliższej znajomości bo takiego czegoś nie cierpie... Gdzie sie podziały normalne "dziouchy" ;]

A na dodatek - robią wyścigi na ilośc znajomych... Jakoś jestem śmiesznie przekonany że 1/3 nie znają, a następne 1/3 to kluby typu "miłośnicy roooshuuuofyhh misqfff' x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:10, Blackbeard napisał:

Wstawi toto roshoofe zdjęcie, podpisze na kolorofffo, lub pOk3mOn!4StO i myśli że jest cool.

No i jest jeszcze jedno zjawisko, o którym zapomnieliśmy - komentarze... nawet jeżeli dziewczyna jest perfidnie brzydka jak noc, ale pod zdjęciem napisze coś po "pokemonowemu" to zaraz sypią się dziesiątki komentarzy typu "śliiiiiicznie!!! :*****"... Znam kilka dziewczyn, które tak sobie komentują wzajemnie każde zdjęcie, mimo że w szkole obgadują siebie równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:19, Igor FCBayern napisał:

> Wstawi toto roshoofe zdjęcie, podpisze na kolorofffo, lub pOk3mOn!4StO i myśli że
jest cool.
No i jest jeszcze jedno zjawisko, o którym zapomnieliśmy - komentarze... nawet jeżeli
dziewczyna jest perfidnie brzydka jak noc, ale pod zdjęciem napisze coś po "pokemonowemu"
to zaraz sypią się dziesiątki komentarzy typu "śliiiiiicznie!!! :*****"... Znam kilka
dziewczyn, które tak sobie komentują wzajemnie każde zdjęcie, mimo że w szkole obgadują
siebie równo...

A kto nie zna ;/
Ogólnie nasza-klasa = fotka.pl
I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też fakt, to jakby stał sobie właściciel Łady i Syrenki i na zmiane "-Piękna!", "-cudowna!", "wygląda zaglebiście!", "txh, Twoja też, pzdr :*" Ale czasem trzeba się jakoś dowartościowywac :P

I apropo, jest jeszcze coś - obojętnie co napiszesz i jak często, najczęściej za każdym razem ta osoba odwdzięczy Ci sie komentem w Twoim profilu. Im bardziej przysłodzisz tej osobie, i ją na koniec muah, buźkka :*:*:**** tym bardziej ona Tobie. Jeśli tak wyglądają moi znajomi to ja wole się do nich nie przyznawac, sory. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze coraz więcej osób narzeka na ten portal... w sumie racja. Ja zacząłem narzekać szmat czau temu. Przede wszystkim nienawidzę, gdy do znajomych zaprasza mnie ktoś kogo W OGÓLE nie znam. Z mojej siostry klasy zaprosiło mnie wiele osób, a w zasadzie tylko jedną znam(moja siora chodziła do innego gim. niż Ja). Oczywiście takich osób nie przyjmuję... osobna sprawa to profile... i tutaj mamy największą żenadę. Jak zobaczyłem profil:"Myszka i klawiatura, dla tych co lubią poklikać i popstrykać", to padłem. Padłem ze śmiechu. Ale to był śmiech z czyjejś żałosności. A przecież takich kont jest znaaaacznie więcej. O samej Dodzie jest pewnie z 20 kont... Dziś zauważyłem opisy(po co?), a także to, że ktoś odwiedził twój profil x godz. temu... jednak konto zostawie, głównie ze względu na szkolne sprawy, które załatwiamy na forum klasowym. W zdjęcia sie na bawie, mam jedynie fotkę ManU ;] I mam szeroko ile osób skomentuje mi profil, ile wejdzie aby zobaczyć fotkę mojego kochanego klubu, ilu zechce zobaczyć mój opis itd... Jednak co by nie pisać - wiedziałem że tak będzie. Że gównożeria dorwie się do netu, i z serwisu, który był głównie tworzony dla ludzi po 40-tcce, będzie opanowany przez ludzi w szkolnym wieku, bez jakiegokolwiek rozumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa popieram w pełni Igora i Blackbeard''a ten portal czasami bywa naprawdę żałosny,jednak ja tam se konto zostawię gdyż niby dopiero do gimnazjum chodzę ale jednak miło czasem pogadać z kumplami z podstawówki którzy się przeprowadzili.Jednak szkoda że przechodzi ta strona transformacje w coś w stylu epulsu nie pytajcie skąd znam w ogóle tą nazwę chcę to zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:50, Xsaw napisał:

Tiaa popieram w pełni Igora i Blackbeard''a ten portal czasami bywa naprawdę żałosny,jednak
ja tam se konto zostawię gdyż niby dopiero do gimnazjum chodzę ale jednak miło czasem
pogadać z kumplami z podstawówki którzy się przeprowadzili. Jednak szkoda że przechodzi
ta strona transformacje w coś w stylu epulsu nie pytajcie skąd znam w ogóle tą nazwę
chcę to zapomnieć.

Podaj mi choć jeden portal który zawsze trzymał poziom i ani razu nie był żałosny. Wszystko ma swoje plusy i minusy, nie ma ideałów.
Strona spełnia prawie że doskonale to co powinna. Dzięki niej o wiele łatwiej można znaleźć swoich starych znajomych ze szkolnych lat. Inne opcje są przeznaczone do innych celów, głownie utrzymania strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:54, AQ22 napisał:

> Tiaa popieram w pełni Igora i Blackbeard''a ten portal czasami bywa naprawdę żałosny,jednak

> ja tam se konto zostawię gdyż niby dopiero do gimnazjum chodzę ale jednak miło
czasem
> pogadać z kumplami z podstawówki którzy się przeprowadzili. Jednak szkoda że przechodzi

> ta strona transformacje w coś w stylu epulsu nie pytajcie skąd znam w ogóle tą nazwę

> chcę to zapomnieć.
Podaj mi choć jeden portal który zawsze trzymał poziom i ani razu nie był żałosny.
Wszystko ma swoje plusy i minusy, nie ma ideałów.
Strona spełnia prawie że doskonale to co powinna. Dzięki niej o wiele łatwiej można znaleźć
swoich starych znajomych ze szkolnych lat. Inne opcje są przeznaczone do innych celów,
głownie utrzymania strony.


Nasza klasa jest dobra ale wysiada przy www.grono.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:19, Blackbeard napisał:

> Witam wszystkich mam poważny problem przez pomyłkę zapisałem się do innej klasy
jak
> moge usunąc te informacje na temat szkoły i klasy

Po prostu w głównym menu klikasz na daną klasę, a jak już "w niej" będziesz klikasz w
miejsce zaznaczone przeze mnie za załączonym obrazku (:>) i "wypisz się". Enjoy :)



Dzięki za pomoc, ale szkoła pozostała wciąż jak mogę jeszcze się usunąć ze szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 00:40, Piwomaniak napisał:

Nasza klasa jest dobra ale wysiada przy www.grono.net

Co masz na myśli bo nie do końca rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właśnie moim zdaniem Nasza Klasa w tej chwili wychodzi na najlepszy serwis tego typu... Fotka stała się zbiorowiskiem dzieci w stylu "świetne fotki, maks dla ciebie, czekam na rewanż" (pomijam fakt, że nawet nie mam fotek, a takie komenty dostaję), z grono jest podobnie, a Nasza Klasa pozwala "spotkać" starych znajomych, pogadać z nimi i przy okazji wprowadza się coraz więcej dodatków jak np. opisy - nie mówię, że to całkiem dobrze, ale z drugiej strony, jak ktoś nie chce to nie korzysta i tyle... Dzięki tej stronce już teraz gadam z moją nową klasą z liceum, "poznajemy się", a jeszcze nawet rok szkolny się nie zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować