Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 21:14, xD ominik napisał:

Od niedawna nasza-klasa została rozleklamowana, teraz kont jest tyle co mrówków. I najbardziej
mnie to denerwuje że dziewczyny uważają naszą-klasę za fotkę.pl . Podobnie też jest na
wrzuta.pl ale to już inna bajka.

A w czym ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:24, AQ22 napisał:

> Od niedawna nasza-klasa została rozleklamowana, teraz kont jest tyle co mrówków.
I najbardziej
> mnie to denerwuje że dziewczyny uważają naszą-klasę za fotkę.pl . Podobnie też jest
na
> wrzuta.pl ale to już inna bajka.
A w czym ci to przeszkadza?

Mi w niczym, ale widzę że dużo osób na to narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej-klasy robi się nowe grono - wszyscy dodają do znajomych wszystkich, których zobaczyli u innych znajomych, chociaż w życiu ich nie widzieli na oczy. Ta cała rywalizacja o liczbę znajomych to wcale nie idea tego portalu była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:11, Lukas Unspoken napisał:

Z naszej-klasy robi się nowe grono - wszyscy dodają do znajomych wszystkich, których
zobaczyli u innych znajomych, chociaż w życiu ich nie widzieli na oczy. Ta cała rywalizacja
o liczbę znajomych to wcale nie idea tego portalu była.

Masz dużą racje.Byle kogo zobaczą i już znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:11, Lukas Unspoken napisał:

Z naszej-klasy robi się nowe grono - wszyscy dodają do znajomych wszystkich, których
zobaczyli u innych znajomych, chociaż w życiu ich nie widzieli na oczy. Ta cała rywalizacja
o liczbę znajomych to wcale nie idea tego portalu była.

Dam taki przykład z życia wzięty. Jakaś osóbka najpierw dodała mnie do znajomych mimo, iż nie wiedziała kim jestem. Dałem jej komentarz "Sweetaśna fotka" będący dokładnie kopią jej słów (taki sarkastyczny żart). Oczywiście tego nie zrozumiała i otrzymałem od niej wiadomość "Cześć! Znamy się?". Zaznaczam, że dużo wcześniej wysłała zaproszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 znajomych tych których znam a są na nataszy to dodaje ;).
Ja wchodze tam głównie na forum mojej byłej klasy bo tam, organizujemy kiedy się spotykamy i sobie gadamy żartujemy itd. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:40, xD ominik napisał:

Mi w niczym, ale widzę że dużo osób na to narzeka.

Narzekanie dla narzekania. Tak samo jak twój post wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:11, Lukas Unspoken napisał:

Z naszej-klasy robi się nowe grono - wszyscy dodają do znajomych wszystkich, których
zobaczyli u innych znajomych, chociaż w życiu ich nie widzieli na oczy. Ta cała rywalizacja
o liczbę znajomych to wcale nie idea tego portalu była.

Na gramsajtach bywa podobnie. Tyle że na gramsajtach wywala sie tych którzy nie komciają noci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja, nk zamienia się w beznadziejną stronę, na której jest coraz więcej ''plebsu'' ...
najbardziej denerwują mnie zaproszenia od osób, których W OGÓLE nie znam :|
taaak- żeby tylko zwiększyć ilość znajomych - żałosne to jest :|

zresztą ... może i nie taka była idea tej strony, ale powiedzcie ...
co teraz robią sami autorzy?
mam płacić za to kto oglądał moje konto? jakieś prezenty płatne, zwiększanie pamięci na zdjęcia - płatne oczywiście... Co to w ogóle ma być? :|
Fotka.pl ?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

najbardziej denerwują mnie zaproszenia od osób, których W OGÓLE nie znam :|
taaak- żeby tylko zwiększyć ilość znajomych - żałosne to jest :|


Na gronie jest dokładnie to samo - ludzie już tacy są, "jak najwięcej znajomych" - nie znasz? To nie akceptuj i tyle.

Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

co teraz robią sami autorzy?


Pewnie czerpią zyski ze swojego pomysłu. Skąd mogli wiedzieć, że serwis pójdzie w tą a nie inną stronę?
Za dużo o nim pisano i stąd taka popularność.

Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

mam płacić za to kto oglądał moje konto?


Za 3 ostatnie osoby się nie płaci. Zresztą, na co komu ta opcja? Tak samo prezenty - nie jest to do szczęścia potrzebne.

Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

zwiększanie pamięci na zdjęcia - płatne oczywiście... Co to w ogóle ma być? :|


Serwery nie są z gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

zresztą ... może i nie taka była idea tej strony, ale powiedzcie ...
co teraz robią sami autorzy?

Z tego co pamiętam sprzedali stronę już jakiś czas temu

Dnia 15.11.2008 o 22:13, lisek93 napisał:

mam płacić za to kto oglądał moje konto? jakieś prezenty płatne, zwiększanie pamięci
na zdjęcia - płatne oczywiście... Co to w ogóle ma być? :|

Wcześniej wcale nie było takiej opcji i wszyscy byli happy, jeśli ktoś chce może sobie za takie głupoty płacić... w końcu opłata nie jest obowiązkowa. Nie ma musu, aby korzystać z płatnych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem konto z tego portalu, ot tak. Ale założyłem nowe konto na którym mam 9 znajomych, z których znam chyba 4-5 ;d, ale jest fikcyjne więc mi zwisa, tylko do szkoły jestem zapisany i klasy.
Ale nieźle posrane we łbach mają ci co się ścigają w liczbie znajomych, albo kilkadziesiąt zdjęć, gdzie większość wygląda tak samo. Ogółem zwisa mi ten portal, ale czasami można się nieźle uśmiać z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:53, Sekret Mnicha napisał:

Usunąłem konto z tego portalu, ot tak. Ale założyłem nowe konto na którym mam 9 znajomych,
z których znam chyba 4-5 ;d, ale jest fikcyjne więc mi zwisa, tylko do szkoły jestem
zapisany i klasy.
Ale nieźle posrane we łbach mają ci co się ścigają w liczbie znajomych, albo kilkadziesiąt
zdjęć, gdzie większość wygląda tak samo. Ogółem zwisa mi ten portal, ale czasami można
się nieźle uśmiać z ludzi.


Rozumiem Twoje sfrustrowanie ale nie zapominaj, że netykieta obowiązuje każdego ;) Jeżeli portal NK Ci zwisa, to nie rozumiem czemu tak wyrażasz się na temat tych, którzy mają X zdjęć i XXX znajomych, przecież na dobrą sprawę nic Ci do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 23:04, 88Bonzo napisał:

> Usunąłem konto z tego portalu, ot tak. Ale założyłem nowe konto na którym mam 9
znajomych,
> z których znam chyba 4-5 ;d, ale jest fikcyjne więc mi zwisa, tylko do szkoły jestem

> zapisany i klasy.
> Ale nieźle posrane we łbach mają ci co się ścigają w liczbie znajomych, albo kilkadziesiąt

> zdjęć, gdzie większość wygląda tak samo. Ogółem zwisa mi ten portal, ale czasami
można
> się nieźle uśmiać z ludzi.

Rozumiem Twoje sfrustrowanie ale nie zapominaj, że netykieta obowiązuje każdego ;) Jeżeli
portal NK Ci zwisa, to nie rozumiem czemu tak wyrażasz się na temat tych, którzy mają
X zdjęć i XXX znajomych, przecież na dobrą sprawę nic Ci do tego ;)


Zwisa mi portal, nie ludzie, bo jak ktoś np. ma profil nazwany .:::~~~JaneQ qUowALski~~::. ;* miŚq:**
czyli jest nazwany jego imieniem i nazwiskiem, to już widać z jakim człowiekiem mamy do czynienia, choć podobno nie ładnie oceniać po pierwszym wrażeniu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 23:59, Sekret Mnicha napisał:

...choć podobno nie ładnie oceniać po pierwszym wrażeniu ;d

Przykro to stwierdzać ale na NK należy po takim nicku czy piśmie oceniać. Najpierw jedna trza sprawdzić czy ktoś nie robi tego dla tzw. "zwały" bo jeśli pisze tak wszędzie - nie ma dla takiego kogoś ratunku. Ale nie zapędzał bym się i po znajomych nie oceniał. Co najwyżej po niektórych fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, ta serwery nie są z gumy - ale po to właśnie są reklamy umieszczane na stronach ;)) ( na pewno małej kasy z tego nie mają ... )
ja sama żadnych opcji dodatkowych nie potrzebuję - bo i po co ?
było OK na początku istnienia NK i powinno tak zostać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 09:43, lisek93 napisał:

ta, ta serwery nie są z gumy - ale po to właśnie są reklamy umieszczane na stronach ;))
( na pewno małej kasy z tego nie mają ... )


Do pojemności serwerów dorzuć jeszcze fakt wykorzystania łącza przez użytkowników do wrzucania owych zdjęć - serwery n-k na pewno mają odpowiednie rezerwy, ale gdyby nagle milion użytkowników chciało wrzucić np. po 20 zdjęć - to mogło by dojść do jednej wielkiej zawiechy.

Dnia 16.11.2008 o 09:43, lisek93 napisał:

było OK na początku istnienia NK i powinno tak zostać ...


Właściciele serwisu po prostu wykorzystują fakt, że można na tym zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a nie pamiętacie jak dawniej serwery chodziły, że nikt się nie mógł wbić. To już wiecie na co w "połowie" wydają te pieniądze.
Ja używam portalu w takim celu jakim go stworzono. Zobaczyć jak żyje się starym znajomym, żeby zobaczyli jak wyglądam na 3 fotach i w razie czego kontakt złapać a inne pokemońskie i kfiatuszkowe dzieci omijam szerokim łukiem. Również jak mówi sama nazwa znajomi czyli tych których znam a nie żeby mieć ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:00, Arclight napisał:

> ta, ta serwery nie są z gumy - ale po to właśnie są reklamy umieszczane na stronach
;))
> ( na pewno małej kasy z tego nie mają ... )

Do pojemności serwerów dorzuć jeszcze fakt wykorzystania łącza przez użytkowników do
wrzucania owych zdjęć - serwery n-k na pewno mają odpowiednie rezerwy, ale gdyby nagle
milion użytkowników chciało wrzucić np. po 20 zdjęć - to mogło by dojść do jednej wielkiej
zawiechy.


w sumie co racja to racja ;)

Dnia 16.11.2008 o 11:00, Arclight napisał:

> było OK na początku istnienia NK i powinno tak zostać ...

Właściciele serwisu po prostu wykorzystują fakt, że można na tym zarabiać.


ta, świat biznesu i te sprawy, każdy chce zarobić... - niemniej jednak niektóre ich ''działania'' mnie denerwują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować