Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1ad8f2ef286db6ad90cadb88cd1818bdb2077ef354a47127f6e45ed21f1d07d3

Day of Defeat: Source

45 postów w tym temacie

Ostatnio widziałem DoD:s w empiku była 59 zł (chyba) sam DoD:s chciałem kupić, ale jak przyszedłem kilka dni później to nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 17:24, WorldWar3PL napisał:

Nie, wszystko jest podobnie jak w Counter-Strike ( w końcu ten sam producent :) )

Wstyd sie przyznać, ale w CS''a nie grałem i to by była moja pierwsza sieciówka. A wracając do tematu-i kupując gre moge grać, ściągac patche, nowe mapki i ogólnie wszystko za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak :) Po włączeniu platformy steam sam ci zacznie ściągać patche, a nawet możesz ściągnąć z internetu całą grę, jeżeli np. zgubisz płyty ! Genialne, nieprawdaż ? : - ) A ty praktycznie nic nie robisz, poprostu steam robi wszystko za Ciebie :)
Więcej na temat steam ( mój temat ;-) ) - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&u=67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej do szczęścia ;-) Co parę lat zdarza się, że steam się @!#$@#^ i jego updaty również, ale pomiędzy tymi okresami jest świetnie . Gdy włączam komputer to pierwsze, co chcę zobaczyć, to włączonego steama :) Polecam kupno Day of Defeat : Source - słyszałem o tej grze wiele dobrzego, podobno dorównuje CS: SOURCE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś dobre polskie serwery bądź serwery gdzie gra dużo Polaków DoD? Na serwerze strefy gier albo mało osób albo jakies nooby, a przyjemnie by było czasem pograć z doświadczonymi rodakami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu kupiłem Day Of Defeat: Source i musze przyznać, że gra jest świetna. DoD to pierwszy tytuł, który odciągnął mnie od Battlefield''a 2 na dłużzej niż 10 godzin :) Gra jest bardzo dobra, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest super ostatnio gram w nia caly czas tylko na serwerze o IP 84.16.242.27:2734 a moj nick to matysek26:) a wiec zapraszam do grania !! to jest super zabawa:) gdy ktos chetny wejdzie to prosze zagadac jesli akrat bede:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu poszedłem do kafejki internetowej w Zadarze, na Chorwacji. Zapłaciłem 10 kun (około 4,5 zł - drogo za godzinę) i włączyłem sobie Day of Defeat: Source. Lepszej gry sieciowej nie widziałem! Grafika pełna miodu, fizyka i brak klas postaci - po prostu świetna i wielka gra! A gadki niemiaszków przed walką - cud, miód i orzeszki! Doprawdy polecam, szczególnie MP44! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DoD:S jest lepszy od CS:S. Pod względem grywalności, scena klanowa może nie jest potężna ale daje rade jakoś.Co do broni bo m1 k98 wymiatają jak dla mnie tylko trzeba się nauczyć grać tym bo ciężko jest z początku:).Na początek bym poleciał bar albo mp44.Jeżeli chodzi o polskie serwy to gram tylko na 156.17.41.139:27017. Co do stronki to polecam www.day.of.defeat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 01:12, Nufiko napisał:

Mam takie pytanie czy jak zakupię Orange Boxa to będę mógł grać w DOD:S czy nie?


Nie, musisz go zakupić osobno, czy to w wydaniu z Counter-Strike: Source (89 zł), czy też w wydaniu zawierającym tylko samego DoD: Source (49 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, w Moim Steamie pojawiło Day of Defeat Source - Beta, i mam pytanko czy zainstalować tę betę?? Mam już Day of Defeat Source normalnego a tu mi z betą wyskoczyli?? Czy ktoś wie oco tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować