Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

UEFA Euro 2008

33 postów w tym temacie

słaba gra. Wogóle nie ma klimatu. Ehhh pamiętam FIFA world cup 2002 tam były piekne klimatyczne efekty stadionowe ehhh zobaczcie na YT filmiki z WC 2002;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:43, simian raticus napisał:

Da się grać online 2 vs 2?

nie tylko 1 v1 a ty wiesz moze czy wersji na pc sa ustawienia piłkarzy na dowolone miejsce oraz nastawienie siłyb defensywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to gra jest słaba. Lepsza była 2004 bo tam był jakiś klimat a tu nie go nie ma :/ Że klon FIFY to wiadomo bo w końcu ta sama firma ale chłopcy się nie postarali tym razem.
Jedyne fajne rzeczy w tej grze to album na naklejki i możliwość rozegrania kampanii dowolnym krajem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:45, Ecko09 napisał:

Jak sie robi tricki na padzie?


Nie działa ci prawy analog? Typowy problem EA wybrało sobie do wspierania w FIFE tylko kilka padów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w Saturnie w EURO 2008 na XBOX360. To zupełnie inna gra!!! Gra mnie tak wciągneła że zagrałem 3 mecze z rządu i każda bramka strzelona Niemcom dawała straszną satysfakcje. Kierowanie zawodnikiem po strzelonej bramce jest super, troche nawala system podań, ale gra jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nawiązując do pytania ecko, na jakich padach jakich firm działają zwody ?

2. Mi się tutaj podoba sposób strzelania karnych i wolnych używając drążka zwodów lub shifta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Da się skasować niepotrzebne zapisy (obrazek 1)

2. Za pomocą Shifta mogę strzelać systemem drążka kopnięć, ale padem nie, jak biorę prawą gałkę do tyłu, to zamiast zacząć tryb drążka, mój zawodnik zwyczajnie podaje

20080814205930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę kupiłem w Media Markt za 24 zł, i naprawdę nie żałuję.. co prawda, tak jak mówicie brakuje ''tego czegoś'' na stadionach, tego klimatu, tam jest po prostu pusto. Najbardziej Klimatyczna jest FIFA World Cup 2006, naprawdę świetna gra. Ale co do Euro, naprawdę fajnie gra sie przez sieć, tylko jak cholera wkurzają mnie ci którzy uciekają w 91 minucie jak przegrywają 0:3 -_-. Może ktoś byłby chętny na jakiś meczyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktos napisc po naszemu co sie czym robi w wersji na xboxa360? Dużo jest tych kombinacji a ja nic nie kminie poza odebraniem piłki, wślizgiem i normalnym kopaniem.

Tak na marginesie. Grałem naszymi przyjazny mecz z Anglia i wygrałem 1:0, a teraz z Kazachstanem nie moge nawet jeden brammi strzelic, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować