Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - zapowiedź

88 postów w tym temacie

Curtiss

Kiedy sześć lat temu mało znane czeskie studio Illusion Softworks wypuściło grę opowiadającą o życiu włoskich gangsterów za czasów prohibicji, nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. Jak do tej pory żadna inna gra o mafii nie potrafiła zdetronizować tego tytułu. Być może uda się to jej drugiej części.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No, faktycznie. Mafia miala IMO najlepsza fabule w historii gier. Czekamy na 2 czesc ;)

Zbieram się z podłogi po nagłym ataku przeraźliwego śmiechu.
A słyszałeś kiedykolwiek o powiedzmy takiej grze jak Plancescape: Torment?

Pierwsza Mafia średnio mi się podobała, może do drugiej się przekonam. Ale jednak to nie moje klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi będzie brakować Tommyego Angelo. Ten koleś w tej grze wygląda na bezwzględnego gangstera który zabije każdego kogo będzie musiał. Taki Tommy ocalił życie 2 osób które miał zabić. Mam nadzieję że zachowają klimat ze starej mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no...
W jedynkę się zagrywałem i to nieźle! Klimat naprawdę świetnie oddany.
Oby dwójeczka była lepsza... zresztą i tak kupuję! Nie ma to tamto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a dla mnie również w kwestii fabuły Mafia bije Tormenta na głowę :) Nie przypadł mi do gustu, a Mafia wręcz przeciwnie, gram w nią do dziś. A co do Mafii II: kolejny must-have, bez dwóch zdań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zapowiedź bardzo fajna - choć tak wielu informacji to w sumie się nie dowiadujemy ;-)

W zasadzie nie ma się co dziwić, że 2K postanowiło zrobić drugą odsłonę Mafii. Pierwsza część była grą moim zdaniem świetną - bardzo rozbudowana fabuła, wręcz genialny klimat, dość duże miasta jak na tamte czasy no i swobodna jazda, w którą można grać non stop. Cóż, czekam z niecierpliwością na Mafię 2. Jak na razie mało co ujawniono - chciałbym zobaczyć jak prezentuje się miasto, jazda samochodem oraz strzelanie. Te elementy w pierwszej Mafii były bardzo dobrze, mam nadzieje że i w "dwójce" będą na wysokim poziomie.

P.S - na drugiej stronie obrazek "zakrywa" część tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:41, master matrox napisał:

P.S - na drugiej stronie obrazek "zakrywa" część tekstu.

Wystarczy odświeżyć stronę i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:39, Tomek1120 napisał:

Znalazłem gdzieś zdjęcie które porównuje postacie z Mafii 2 do zabójców Tommego Angelo


Nieee to nie mogą byc oni chociaż może ;) ? ale wątpie bo ten z prawej strony na dole to Vito a on jest głównym bohaterem i nie dawno dołączył do rodziny z tego co wiem wiec wątpie w coś takiego.
No a tak na temat to mam nadzieje że druga częśc będzie równie dobra co pierwsza częsc a nawet lepsza! chociaż trudno będzie ułożyć tak dobrą fabułę jaką miała pierwsza częsc no ale miejmy nadzieje że producenci nas nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia jest taką grą w której realizm był jej (według mnie...) dużym błędem przeszkadzającym w graniu... oby zmieniono to i wprowadzono taki realizm jaki przedstawiono w GTA czyli... prawie że zerowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:14, Adi_olsztyn napisał:

No, faktycznie. Mafia miala IMO najlepsza fabule w historii gier.

szczerze to trochę przesadziłeś ale fabuła była świetna to mogę potwierdzić, ale ta tam teraz czekam na Prototyp a nie Mafie 2 czy GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie Mafia II taka jak "jedynka" to od razu lecę i czekam aż przywiozą ją do sklepu znaczy się dwójkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realizm w pierwszej Mafii był dużym błędem przeszkadzającym w graniu????? Owszem, gra była dość wymagająca ale nie wyobrażam sobie żeby zrobić w Mafii taki realizm jak w GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Mafii to dzieło, po prostu majstersztyk, fabuła i sposób przedstawienia jej powalały, tą grę się "czuło"
Oby dwójeczka dorównała pierwowzorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować