Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - zapowiedź

88 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 18:03, 4exe napisał:

Pierwsza część Mafii... to była gra, jechałem w nią ile wlezie... mam tylko miłe wspomnienia
z tej gry.. choć pamiętam, że się z wyścigiem chwile męczyłem =P


Wyscig byl dla mnie przegiety, chyba ze 4h go meczylem ;-D Widac, ze to nie zabawa dla mnie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była i jest świetna. Gdy napadałem na bank czułem się jakby zaraz miała przyjechać policja bo w tej grze wszystko może się zdarzyć. Gdy zabijałem Sama, strzelałem do niego a potem dobijałem czułem się jak w filmie- mianowicie:miała świetny klimat a strzelaniny były cudne, w GTA gdy np. przejechało się na światłach nic się nie stało a tu: proszę poicja goni. Najbardziej mi brakowało tam tylko swobody takiej jak w GTA że mogłem jeździć po ulicach kiedy chciałem i gdzie chciałem we właściwej grze nie tylko w jeździe extremalnej. W mafii było fajne wychylanie się z wozu w czasie pościgów i strzelanie. Mój brat cioteczny wymyślił połączenie mafii, ojca chrzestnego(wiem, wiem, to tylko klon GTA w klimatach godfathera ale on za tym przepada i mówi że to jest lepsze od GTA XDD) i GTA. Miało się to nazywać mniej-więcej... MAOJGTA. Ale licze że M2 zachowa zalety jedynki i że będzie się grało równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:32, Kris_bla napisał:

Ja gralem w cale mnostwo gier, ale faktycznie fabule Mafii uwazam, za jedna z najlepszych.
Chociaz moze lepsza byla w KOTOR 1 np, ale Mafia to scisla czolowka :-)

ścisła czołówka a najlepsza fabuła w historii gier to drobna różnica :] poza tym seria Half-Life ma najlepszą fabułę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:54, master962 napisał:

ścisła czołówka a najlepsza fabuła w historii gier to drobna różnica :] poza tym seria
Half-Life ma najlepszą fabułę :P


To kwestia gustu ;-P

Dla mnie KOTOR i Mafia wlasnie, mialy najbardziej zaskakujace i ciekawe fabuly, ale fakt, ze ta z HL''ow tez jest niczego sobie. Oby ta z Mafii 2 byla chociaz porownywalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w jedynkę grałem, ukończyłem ją, i...
... i do tej pory nie wiem co ludzie w tej grze widzieli. Pod względem wolności, swobody, interesujących misji GTA (od Vice City wzwyż ) góruje pod każdym względem.
Fabuła ? Owszem, całkiem niezła, ale zakończenie można było łatwo przewidzieć. Bez problemu przewidziałem zdradę, i dobrze wiedziałem kto zabił kumpla głównej postaci. Jedynie ostatnia scena gry mogła trochę zaskakiwać.

Jedyna rzecz która mi się podobała, to całkiem spory realizm, jeśli chodzi o zachowanie policji (która była dosyć uciążliwa) oraz całkiem niezłą jak na te czasy grafikę.
Mam nadzieję że Mafia 2 będzie lepsza od pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mafie 2 czekalem 5 lat. NARESZCIE JEST !!! jes jes jes :P 1 przeszedle 8 razy :D, a przy zakonczeniu chcialem plakac oby nie schrzanili tej gry :] wieze w illusion softworks i 2K Games w koncu maja na koncie Bioshocka a tamci pierwsi Mafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco się tej nowej Mafii obawiam. A to dlatego, że pierwsza część była bardzo dobra, ba była świetna! A teraz druga część może nie spełnić oczekiwań, a na prawdę szkoda było by się rozczarować. Z drugiej strony jedynka nie była idealna. Sporo by można w niej poprawić...byleby nie przedobrzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać! Czekam od zakończenia pierwszej części gry.

Jestem prawdziwym fanem mafii. Przeszedłem ją 35 razy :) i znam prawie wszystkie jej tajemnice... prawie dlatego że ta gra potrafi zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tak mam, czy to celowy zabieg twórców? Otóż, jak dla mnie postacie z końcówki trailer''a są całkiem podobne do Tommy''ego, Paul''iego i Sam''a. Przypadek? Raczej nie, widać, to pewnie jakiś ukłon w stronę części I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia była to po prostu gra miodzio o wiele lepsza od serii GTA pod względem realizmu. Jeżeli w Mafii 2 będzie można podczas strzelaniny przyklejać się do ściany tak jak w Rainbow Six Vegas to gra będzie po prostu przecudna :) czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1 była niczego sobie :D, akcja w porcie, na lotnisku. Tak powiem ''miód z boczkiem'' xD... oj czekam czekam na Mafia 2 :D mam nadzieje że będzie z CDP i będzie miał jakąś kozacką EK :P ale bez przesady nie za 200 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat (zapalony fan M1) będzie prawdopodobnie zachwycony kontynuacją. Ale czy ja? Nie wiem, jeśli będzie przerośnięta grafiką (choć oczywiście ważną, ale bez przesady) to zapewne nie. Ja stawiałbym w M2 na scenariusz, który mnie w pierwszej części bardzo wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetna gra, z otwartym miastem, bez liniowości (te dwie rzeczy najbardziej dokuczały mi w Mafii 1), po prostu cudo :)

Laki.men - Mafię 1 wydaje Cenega, podobnie jak wszytkie gry T2 :) Więc możemy liczyć na jakąś EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Mafia2!!! Boże ja po prostu kocham Mafie! Przeszedłem ją milion razy i uważam, że to jest jedna z najlepszych gier na PC (scenariusz, klimat, muzyka, charakter bohaterów gameplay, free ride extreme itp.)! Tak! Jestem wielkim fanem Mafii i nie mogę się doczekac dwójki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować