Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - zapowiedź

88 postów w tym temacie

A pamiętacie "śnieżny" mod do jedynki. Super było pojeździć po mieście zimą. Uwielbiałem też, gdy wjeżdżałem do China Town tą muzyczkę "China Town, China Town...". Świetna Gra. Kontynuacja to must have (tym bardziej że teraz będę mógł pograć na dużym ekranie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Pierwsza część to była moim zdaniem wypasiona gra! Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekałem na jej kontynuację no i w końcu :D

Teraz nabrałem ochoty, żeby jeszcze raz przejść jedynkę :P

Oby tylko na obietnicach nowych twórców się nie skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 11:57, alfega vokov napisał:

Obawiam się że M2 będzie przerostem formy nad treścią z tego powodu że prawdopodobnie
będzie chciała graficznie dogonić inne gry.

''jedynka'' jak wychodzila to tez miala swietną jak na tamte czasy grafike, i mimo to gra byla genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi ciekła ślina jak nagłówek przecszytałem, widać będę musiał kupic nowego kompa żeby zagraćv w tą gre i tak zrobie, jedynke nie dawno znowu przechodziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością :) chciałbym żeby był już pre order to bym już sobie zaklepał i odliczał dni bo wierze ze sie nie zawiode lubie GTA ale Mafia 1 powala klimatem muzyką poprostu rewela uwielbiam tamte czasy i w filmach i w grach DAJCIE JUZ PRE ORDER :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka to będzie po prostu piła :D:D będzie wymiatać i będzie chyba jeszcze bardziej oczekiwana niż GTA IV czy Assassin''s Creed :D Mogę się założyć ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwodzić kobietę? Nigdy nie było takiej misji w Mafii! Owszem trzeba było jedną odprowadzić bezpiecznie do domu, inną szpiegować, a jedną to nawet zabić, ale nic nie było o uwodzeniu! Autor tego tekstu się chyba pomylił. Mafia była genialna! Czekam na dwójkę z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1 była najciekawszą grą tego gatunku z niezłą grafiką i naprawdę cudowną grafiką!!! Jeżeli Mafia 2 będzie chociaż w połowie tak fajna jak poprzedniczka to kupie od razu, nawet edycję kolekcjonerska. Oby wyszła jeszcze w tym roku, najlepiej by było na wakacje co jest pewnie niemożliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 14:15, shaggie napisał:

Akcja gry ma toczyć się na terenie innego miasta - "Empire City", a nie Lost Heaven.
Informacja ze strony T2.


Co z tego... Empire City i Lost Heaven to Nowy Jork, więc różnicy nazwa nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem pierwsza czesc tej gry 4 razy; jak dla mnie to pozycja obowiazkowa dla kazdego gracza, ba, nawet dla 60-o letnich milosnikow M. Puza. Takiej gry jak Mafia nie zrobil jeszcze nikt i watpie zeby mialo sie to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako wierny i oddany fan pierwszej części Mafii z niecierpliwościa czekam na sequela i z wielkim podnieceniem (:D) czytam co nowsze wiadomosci i nowe screeny i powiem, że bardzo mało mówią o grze. Powinni cos nam przyblizyc fabule, grafike etc. More screens, more screens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować