Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - zapowiedź

88 postów w tym temacie

Całkiem fajna ta zapowiedź, ale poza poznaniem głównego bohatera, niczego nowego się nie dowiedziałem. Swoją drogą pierwszą Mafię uważam za najlepszą grę w swoim gatunku, GTA przy niej to najwyżej średniak. Po kontynuacji tej wspaniałej gry spodziewam się naprawdę ciekawej fabuły (kilka zwrotów akcji też by się przydało :)), wielu samochodów i oczywiście specyficznego klimatu i całej otoczki pierwszej części. Oby Illusion Softworks, a raczej 2K Czech, spełniło wymagania fanów gry, bo jak nie, to nie ręczę za swoje czyny. ;)

@Tomek1120
Faktycznie podobni są podobni. Być może fabuła kontynuacji będzie się pokrywała z tą z Mafii I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... zapowiada się równie smakowicie co GTA IV, a może nawet bardziej... :) jakoś mi ten Nikko nie podpasował. ale nic to, pogramy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czytam tej zapowiedzi, ani żadnej innej. Jedynka była tak świetna że dwójkę biorę w ciemno. Mam nadzieję że wydawcą będzie cdp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:21, misioo napisał:

Nawet nie czytam tej zapowiedzi, ani żadnej innej. Jedynka była tak świetna że dwójkę
biorę w ciemno. Mam nadzieję że wydawcą będzie cdp ;)


I masz rację - nie warto. Wszystkie zapowiedzi od wakacji, opierają się na tych samych informacjach. Powiem szczerze, że mam już dość wałkowania tego samego w kółko... Niech 2K ogłosi jakieś konkrety... :(

Najbardziej rozbawił mnie Play, który napisał zapowiedź na podstawie trailera. Bez sensu imo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiemy za bardzo kiedy ma się ukazać, ale plusem jest to, że od razu powstaje też na PC, więc jak będzie, to zaraz kupujemy i gramy. Uuuuu, będzie się działo.
biorąc pod uwagę screeny i trailer to naprawdę zapowiada się cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:14, Adi_olsztyn napisał:

No, faktycznie. Mafia miala IMO najlepsza fabule w historii gier. Czekamy na 2 czesc
;)

widać od razu że w niewiele gier grałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...gracze niczym kanie dżdżu wypatrywali kontynuacji..."

HAHAHAHAHA :D :D :D :D :D :D

Co to?! Cyber Mycha? :D:D:D

POJECHAŁ ''KOLEŚ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super nareszcie mafia2 jedynka mi się bardzo podobała szkoda że to nie do konca seugel ale na pewno jakieś powiązania względem częśći pierwszej będą .to chyba największy konkurent GTA.już nie moge się doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:35, master962 napisał:

widać od razu że w niewiele gier grałeś


Ja gralem w cale mnostwo gier, ale faktycznie fabule Mafii uwazam, za jedna z najlepszych. Chociaz moze lepsza byla w KOTOR 1 np, ale Mafia to scisla czolowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mafia" echh, kocham tą grę, mam nadzieję że druga częśc nie będzie gorsza i nie zniszczy legendy tej gry. Żeby tylko nie zrobili z niej kolejnego klonu GTA, fabuła i klimat to najmocniejsze atuty "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Mafii... to była gra, jechałem w nią ile wlezie... mam tylko miłe wspomnienia z tej gry.. choć pamiętam, że się z wyścigiem chwile męczyłem =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, kiedy zobaczyłem intro do pierwszej Mafii. Wydawało się, że już lepiej wyglądających twarzy nie da się zrobić :-) Sama gra zaś była rewelacyjna, kiedy tylko człowiek przyzwyczaił się do zbyt wysoko zawieszonej kamery. A druga Mafia? Cóż, kolejny pewny zakup, kiedy już dorobię się PS3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować