Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - zapowiedź

88 postów w tym temacie

O żesz w morde! Jak ta gra będzie choć w połowie dobra jak ta grafika, to aż chyba pójdę do kościoła ;p Zakochałem się w Mafii gdy tylko zagrałem w demo. Musiałem więc kupić sobie pełną wersję! :D Wtedy jednak nie miałem problemu z czasem... Jeżeli ta gra wyjdzie przed wakacjami to chyba nie zdam matury ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do miasta, to pewnie (jak to kolega wyżej powiedział) będzie sie nazywało "Empire City" na screenie, który obrazuje miasto (screen na górze tej strony ;) ) jest napisane na autobusie "Empire City Transport" i jak tak patrze, to wydaje mi się, że będzie wzorowane na Los Angeles, choć mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 11:30, Don Zorro napisał:

Tylko oby wymagania nie były wysokie...


Skoro grafika ma byc na wysokim poziomie, to i wymagania nie moga byc zbyt niskie. Takze lepiej zeby pokazali cos ladnego, nawet kosztem wymagan... (oczywiscie bez przesady... nie roby z tego Crysis''a ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że będzie to lepsza produkcja niż Ojciec Chrzestny mam nadzieje, że chodziło o to, iż będzie to dużo lepsza gra;p. Ponieważ Ojciec, moim zdaniem, nie był grą wysokich lotów. Tak samo odwołując się do GTA mam nadzieje, że będzie bez porównania lepsza. Mafia biła na głowę i wszystko możliwe obie te gry, fabułą, specyficzną grafiką (mimo, że w Ojcu była dobra to Mafia miała to coś;p), no i samą grywalnością. Była i jest... hmm... wyjątkowa? Tak, to dobre słowo:D. A może być jeszcze lepsza:D. Miejmy nadzieje, że taka właśnie będzie Mafia II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że mafia 2 będzie nawet lepszana peceta niż na konsole

bo mówią że ma wyjść póżniej na peceta

a szybcie na konsole


i żeby był bo mówią że będzie gorsza


gdy ktoś będzie wiedział kiedy będzie dokładna premiera mafi 2 niech pisze tu lub na e-mail dino1295@wp.pl

za nadeśłane wiadomości z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czekamy na tą opowieść - to nie jest gra, to Masterpiece.

Przydałoby się poprawić film z YT :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować