Zaloguj się, aby obserwować  
Clicker

Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

73 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 20:42, AQ22 napisał:

(...). Zasady w nich często sie powtarzają ,niestety.



A niby na czym opierają się również gierki?
Też 99,99% opiera się na tej samej zasadzie (tak/nie) lub ujętej w nieco inny sposób.
Równie dobrze mogłaby istnieć jedna...
Poza tym dzięki temu syfowi newbies wybijają statusy xszybciej niżeli "uczciwi" forumowicze.
Co prawda dzięki modom proceder trochę przystopował, ale wrzód ciągle ostnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu, masz racje. Przejęzyczyłem sie ;]
Gry forumowe typu Zapomniane Krainy są dobrym pomysłem ale coś w stylu słownej zabawy, masz czy nie masz, kochasz czy nie kochasz to już porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl stacza się właśnie przez takie osoby jak ty, które pomimo kar i ogólnego znienawidzenia wraz powracają na forum i pieją, jak to tutaj źle itp. Pomyśl następnym razem i wstrzymaj się z zakładaniem wątków o podobnym tonie... A czemu już chyba pisać nie muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co Ci powiem, forum stacza się przez osoby takie jak Ty, które to nie umieją powstrzymać swojej złości, tylko wkurzają się i odreagowują na forum, jak to Janek odejść powinien, bo to zły chłop był i w ogóle, niech go diabli wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy ja lubię narzekać. A zresztą, spójrzmy prawdzie w oczy, gram.pl potrzebuje wątku w którym to można na nich pobluzgać (z lekka) i wyrazić swoją opinię lepszą lub gorszą. No co, taka rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:00, Clicker napisał:

/.../

To był atak z Twojej strony na gothicsheep''a. On tylko zwrócił Ci uwagę, że znowu popełniasz ten sam błąd, tworząc ten temat w sposób przyzwoity bez agresji słownej.
Właśnie zacząłeś wspomnianą przezCiebie "pyskówkę".
Osobiście uważam, że forum się nie stacza, oczywiście oprócz bezsensownych gier wspomnianych przez forumowiczów postujących wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:00, Clicker napisał:

A wiesz co Ci powiem, forum stacza się przez osoby takie jak Ty, które to nie umieją
powstrzymać swojej złości, tylko wkurzają się i odreagowują na forum, jak to Janek odejść
powinien, bo to zły chłop był i w ogóle, niech go diabli wezmą.

Lol, jakiej złości :D? A z tym odejściem, to prawdę najprawdziwszą napisałeś. Rozumiem, przyjąć karę z honorem, odczekać jakiś czas i wrócić na forum, spróbować kolejny raz. Ale ty chcesz wybitnie wszystkim ukazać, że wcale tu miło nie jest, zakładając takie właśnie wątki, czy krytykując modów przy nadarzającej się okazji. Skoro ci się tutaj nie podoba, to po co na siłę siedzisz?
Czekam na kolejne beznadziejne argumenty z twojej strony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:05, Clicker napisał:

kiedy ja lubię narzekać.

Dodajmy, że bezpodstawnie.
>A zresztą, spójrzmy prawdzie w oczy, gram.pl potrzebuje wątku

Dnia 02.03.2008 o 21:05, Clicker napisał:

w którym to można na nich pobluzgać

Tak jakby było na co narzekać. Daj sobie spokój...
Jeśli gram.pl się stacza, to chyba tylko dlatego że ty tak twierdzisz. Nie próbuj ludziom wmawiać jak tu źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, niech Ci będzie. Ja już z nim rozmowę zakończyłem i pyskówek nie będzie. A forum się stacza, tak ogólnie, te 300 dni było inaczej, lepiej... nie ma tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mogles sobie udpuscic reaktywacje, znowu zrobi sie cyrk i wszyscy beda po tobie jechac bo masz wiele na sumieniu. Ja tam nie wiem czy gram sie stacza bo forum juz prawie kompletnie olałem ze wzgledu na noobow ktorzy maja okres po awansie i dziesiatki glupich zabaw dla malo inteligentnych dzieciakow. Jesli nie podoba ci sie forum, zawsze mozesz je opuscic, chociazbys zalozyl 100 takich tematow to i tak nic nie zmienisz, a znajda sie i tacy ktorzy powiedza ze forum stacza sie przez takie watki jak ten.

Mistic

Dnia 02.03.2008 o 19:46, Clicker napisał:

Może moderatorów nie trzeba zmieniać, ale przydałoby się aby blokowali każde kolejne konto osoby
zbanowanej, tak dożywotnio. Z takimi zmianami można by spokojnie żyć :D


No niezly pomysl, ale IMHO powinno sie tez cos zrobic w sprawie forumowych transwestytow ktorzy udaja plec przeciwna, rzygac sie chce jak sie widzi kolejnych facetow z rozowymi znaczkami obok nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat schodzi z kursu... przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Zaraz zaczniecie sobie do gardeł skakać :). Z sensownych sugestii można wymienić takie:
1. Wyeliminowanie gier forumowych w których niczym bezmózgie zombie użytkownicy piszą tony postów.
2. Skuteczniejsze eliminowanie wrogów społeczeństwa :D Chodzi mi tutaj o osoby dla których liczy się tylko zdenerwowanie innych.
3. już takie nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:07, Clicker napisał:

Taa, niech Ci będzie. Ja już z nim rozmowę zakończyłem i pyskówek nie będzie. A forum
się stacza, tak ogólnie, te 300 dni było inaczej, lepiej... nie ma tego klimatu.

Nie ma klimatu bo go psujesz. Wracasz na gram.pl po banie (o którego prosiłeś) i robisz zamieszanie.
I nie mów że temat "gram.pl sie stacza" go poprawia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, ja do końca nie rozumiem po co ten temat jest. Żeby marudzić? A może zamiast marudzić coś zrobić? Nie podobają Ci się quizy, gry etc. - odhaczasz kategorię, masz spokój. Nie pasuje Ci odhaczanie kategorii - będziesz narzekał? A nie lepiej napisać do modów/adminów forum?

Modów się nie czepiaj, ja np. widzę, że są bardziej aktywni. Mod to człowiek, 24h na dobę przed komputerem nie będzie siedział...

Mistic -> jestem za, ale po uprzednim degradowaniu osób podających złą płeć ''żeby było fajniej'', bo ja nic takiego w tym nie widzę... Ale trudno, teraz będę do Ciebie mówił ''pani mistic'' jak tak bardzo chcesz. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie poprawia, wręcz psuje.

@Adham
ten temat służy do rzeczowej dyskusji na temat "CZy gram.pl się stacza?". Ot co, całą filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, Patryk Mogilno napisał:

Temat do bani!

Bynajmniej...

Jak już wcześniej wymieniłem nie ma wielu mądrości wynikających z tego tematu. Do zamknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować