Zaloguj się, aby obserwować  
Clicker

Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

73 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 21:09, Lord Matti napisał:

Temat schodzi z kursu... przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Zaraz zaczniecie sobie
do gardeł skakać :). Z sensownych sugestii można wymienić takie:
1. Wyeliminowanie gier forumowych w których niczym bezmózgie zombie użytkownicy piszą
tony postów.
2. Skuteczniejsze eliminowanie wrogów społeczeństwa :D Chodzi mi tutaj o osoby dla których
liczy się tylko zdenerwowanie innych.
3. już takie nie widzę...

Zobaczysz za kilka lat. Wtedy prawie wszyscy (od Delegata w górę i połowa Brygadzistów i Przodowników) będą Własnotytułowcami, Modami, Konsulami i im się znudzi, bo osiągnęli najwyższy status... Ale Ci co w przyszłości się zalogują - ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, Clicker napisał:

Nie, nie poprawia, wręcz psuje.

Tak, takimi tematami zdecydowanie.

Dnia 02.03.2008 o 21:15, Clicker napisał:

ten temat służy do rzeczowej dyskusji na temat "CZy gram.pl się stacza?". Ot co, całą
filozofia.

To powiem krótko: stacza się przez osoby, które dostają bany w sumie na własne życzenie a potem sfrustrowane zakładają nowe konto i piszą, jakie to wszystko jest ''be'' a moderatorzy źli. Było już tu takich paru, szczerze mówiąc, nie wyróżniasz się za bardzo...

A, co do gierek forumowych - czy Ty się nigdy nie dopisywałeś do takowych? Ja się przyznaję, pisałem w takich, przestałem, gdyż nie widzę w tym sensu (tzn żeby potem nie było że ''przewodniczący a pisze w zabawach, dla statusu'' itp).

*Patryk Mogilno
Nie masz co pisać, nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak stacza się przez osoby, najpewniej takie jak ja, bo to one spamują, są w ogóle be, gdyż śmią wracać na forum i wygłaszać swoje poglądy nie bojąc się przy tym opinii innych. Ot cała prawda, pewnie czas takowe osoby zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i tu masz absolutną rację... ;-) Szkoda tylko, że niektórzy wolą marudzić w takich tematach jak ten niż próbować cokolwiek zrobić (chociażby dając dobry przykład), by było lepiej... Nie da się stworzyć ideału, ale dlaczego do niego nie dążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker Ty to powiedziałeś "zlikwidować".
Jeżeli jesteś oburzony zachowaniem moderatorów to napisz do tego który Cię zdenerwował, porozmawiaj, grzecznie przedyskutuj tą sytuację a na pewno wszystko się wyjaśni. Moderatorzy rzadko się mylą dając bany, wiem to z doświadczenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, były osoby, które po jednym banie zauważyły swoje błędy i zaczęły pisać normalnie. Można się uczyć na błędach (o, taki Kuk - degrad na starcie prawie, teraz dorobił się WT). Niektórzy jednak w kółko robią to samo, nie wyciągając żadnych wniosków. Możesz w kółko robić to samo, tylko jaki jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawróciłem się i chcę walczyć o lepsze gram. Głupio powiedziałem, nie rozumiem czemu się tak uwzięliście na mnie, ja tylko temat założyłem, a tu nagle z widłami na mnie, no nic, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, Clicker napisał:

ten temat służy do rzeczowej dyskusji na temat "CZy gram.pl się stacza?". Ot co, całą
filozofia.

Oj nie Janku, oj nie. To jest Twoje narzekanie, nie innych, tylko Twoje. To ty zaczysz, bo przegrałeś i nie umiesz odejść z honorem. NIe podoba się, masz wąty bye :* i byebye :* na później nikt Cię nie trzyma. I to nie jest temat "Czy gram.pl sie stacza?" to jest temat "Gram.pl sie stacza?!" - widzisz różnicę, widzisz tą róznice w tym zdaniu? (to po co przepłacać). Jakby nazwyało się tak jak pierwszy przykład to byłby to temat do dyskusji, a to jak ty nazwałeś to jest przykład szoku, bulwersu i masakry. Chcesz na siłę ratować (po kiego grzyba) Gram. Tak samo kiedy zaczynało sie forum 2.6 zacząłeś tworzyć tematy które zakładali Konsule a ty chciałes być dżezi. Czy Prince Janek czy Clicker to to samo, rozumowanie to samo, te same przesłania. Powtarzam: nie pasuje...droga wolna, idź gdzie indziej szukać wad. "Drzazge w oku czymś zobaczy a belki w swoim nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:24, LordYoghurt napisał:

Tak, i tu masz absolutną rację... ;-) Szkoda tylko, że niektórzy wolą marudzić w takich
tematach jak ten niż próbować cokolwiek zrobić (chociażby dając dobry przykład), by było
lepiej... Nie da się stworzyć ideału, ale dlaczego do niego nie dążyć?

Tu też masz rację (świętą). Osoby dające dobry przykład to tylko osoby wyższe statusem i mody oraz Konsule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już założyłeś ten temat na swoim poprzednim koncie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32148&u=78

Nie wiem po co założyłeś ten temat drugi raz, skoro tamten został zamknięty.


Ale żeby nie odbiegać, powiem krótko:

Jeśli ci na gram.pl coś nie pasuje to możesz zawsze stąd iść, nikt nikogo nie trzyma tu siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko osoby wyższe statusem? Czytając posty wielu osób (nawet tych z tekstem Robotnik) spostrzegam, że przemawia za nimi kultura osobista (jest nią, choćby, przestrzeganie Netykiety) i szacunek dla rozmówcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już dajmy spokój temu co już się stało (działania Clickera) i albo kontynuujmy temat dotyczący potencjalnych wad gram.pl albo go ignorujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum pasuje, zresztą dawno byłbym na forum cd action ale ten ich serwer ech... zgrzyt. Co mnie tu trzyma? GramSajty, na czymś trzeba lay''e testować. Więc weźcie, nie gadajcie bye, bye, na razie, pa itd. A zresztą ten wykrzyknik, ech, różnica jest ale bez przesady. Wyrzućcie mnie siłą. Po prostu gram.pl jest na skraju staczania, jeszcze się nie stacza ale już niedługo może być gorzej. I po raz enty mówię, skończmy te pyskówki, okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, że co?
Moim zdaniem absolutnie tak nie jest, a wręcz przeciwnie - gram.pl się rozwija co raz bardziej.

Ostatnio gram.pl "odczepiło" się od CD Projektu i stało się samodzielną spółką. Dzięki temu nastąpiło wiele zmian - zmieniono nieco wygląd i układ forum, dodano nową zakładkę "Konsule" (moim zdaniem bardzo fajną) i stworzono im specjalne tematy, w których możemy ich bezpośrednio pytać o to, co robią. Ponadto co raz częściej administratorzy fundują nam bardzo fajne ''eventy'' - typu czaty z pracownikami, gdzie możemy nawet wygrać nagrody w postaci gier. Owszem, przyszło też parę minusów - na przykład reklamy, ale w dzisiejszych czasach to standard i musimy się do tego przyzwyczaić.
W ogóle według mnie poziom całego serwisu z dnia na dzień się podnosi, co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem calkowicie za usunieciem tematow pokroju "masz czy nie masz", "zepsuj komus marzenie", "quiz warcraft i inne". Dla mnie to kompletna żenada - tak samo jak wszystkie gry forumowe. Typowy spam pod nieudolna przykrywka.
Poza tym ranga na forum nie swiadczy o czlowieku, bo cali przodownicy czy przewodniczacy, to wiekszosci gowniarze calymi dniami siedzacy przed komputerem.

GET A LIFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie widzisz ze tylko ty masz ten problem. Reszta uważa że problemem jesteś albo ty albo twoje tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:32, Kerberos napisał:

Osoby dające dobry przykład to tylko osoby wyższe statusem

Pozwolę się nie zgodzić. Ktoś, kto ma wysoki status - to nie oznacza, że wie wszystko o forum. Mogli go moderatorzy np. przeoczyć. ;) Spotykałem się również z Obywatelami i prowadziłem normalną rozmowę z nimi.

Dnia 02.03.2008 o 21:32, Kerberos napisał:

i mody oraz Konsule

Konsule wypowiadają się na tyle rzadko, że ciężko powiedzieć o dawaniu przykładu. ;)

Clicker
>Tak nawróciłem się i chcę walczyć o lepsze gram.
E, nie widać... Na razie to chcesz sobie pomarudzić, bo coś Ci się nie podoba, bez zbyt dużej liczby argumentów przy okazji.

>mnie, ja tylko temat założyłem,
Trzeba było wybrać inną nazwę - tu widać jednoznacznie. Coś się nie podoba. A jeśli się nie podoba - czy ktoś tu Cię na siłę trzyma? Jesteś przywiązany do krzesła i nie możesz wyjść z gram.pl? ;]

>a tu nagle z widłami na mnie, no nic, trudno.
A gdzie tam, ja wideł nie mam. Co najwyżej z widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak a świstak siedzi bo sreberka były kradzione.
Clicker prorocy mówili podobne teksty na temat władców panujących w tamtych czasach setki lat temu.
Zapraszam do przeczytania mojego przedostatniego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować