Zaloguj się, aby obserwować  
Clicker

Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

73 postów w tym temacie

Z chwili na chwile gram.pl się rozwija. Już jest samodzielną spółką. Niedługo kto wie... Może i największym serwisem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, to fajnie, odmienny jestem, gdyż ja widzę problemy Wy nie, wiesz co Ci powiem, może zacząłbyś używać zwrotów grzecznościowych co? Najwyżej jestem problem, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:38, BukE napisał:

Ja jestem calkowicie za usunieciem tematow pokroju "masz czy nie masz", "zepsuj komus
marzenie", "quiz warcraft i inne". Dla mnie to kompletna żenada - tak samo jak wszystkie
gry forumowe. Typowy spam pod nieudolna przykrywka.
Poza tym ranga na forum nie swiadczy o czlowieku, bo cali przodownicy czy przewodniczacy,
to wiekszosci gowniarze calymi dniami siedzacy przed komputerem.

GET A LIFE.


TO jest forum również dla młodych jak ty to piszesz "gówniarzy", a gry forumowe... Pomyśl, nie było by trochę nudno gdyby na forum rozmawało się tylko o grach/sprzęcie? A tak siadasz, wchodzisz czasem na quiza sprawdzasz swoją wiedzę itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:40, Clicker napisał:

Taa, to fajnie, odmienny jestem, gdyż ja widzę problemy Wy nie, wiesz co Ci powiem, może
zacząłbyś używać zwrotów grzecznościowych co? Najwyżej jestem problem, trudno.


Zwroty grzecznościowe... sądzę, że moje pytanie będzie bardzo na miejscu. Co rozumiesz poprzez "zwroty grzecznościowe" skoro nie potrafisz dobrze sformułować tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Forum pasuje, zresztą dawno byłbym na forum cd action ale ten ich serwer ech... zgrzyt.
Co mnie tu trzyma? GramSajty, na czymś trzeba lay''e testować. Więc weźcie, nie gadajcie
bye, bye, na razie, pa itd. A zresztą ten wykrzyknik, ech, różnica jest ale bez przesady.
Wyrzućcie mnie siłą. Po prostu gram.pl jest na skraju staczania, jeszcze się nie stacza
ale już niedługo może być gorzej. I po raz enty mówię, skończmy te pyskówki, okey?

Czemu w każdym poście robisz z siebie ofiarę :/? Pyskówki? Gdzie ty tu widzisz pyskówki? Bo jeśli wypowiedź o lekko ironicznym zabawieniu odrazu odbierasz jako atak, to jest to już tylko i wyłącznie twój problem. Gramsajt - ok, prowadź go sobie, czy ktoś ci tego zabrania? Ale po co wiążesz tą usługę z forum, skoro ma się to jak piernik do wiatraka? Pozapraszaj znajomych i wymieniajcie się wspólnie komciami na sajcie, a forum zostaw w spokoju skoro tak ci nie pasi. I tak nic nie zmienisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:40, Clicker napisał:

Taa, to fajnie, odmienny jestem, gdyż ja widzę problemy Wy nie, wiesz co Ci powiem, może
zacząłbyś używać zwrotów grzecznościowych co? Najwyżej jestem problem, trudno.

Jeśli cię naprawdę uraziłem to przepraszam, ale chciałbym żebyś i ty widział swoje błędy. Jak na razie widzisz tylko cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:39, Yaevinn napisał:

Z chwili na chwile gram.pl się rozwija. Już jest samodzielną spółką. Niedługo kto wie...
Może i największym serwisem w Polsce.

heh do najwiekszego serwisu w polsce jeszcze troche gram.pl brakuje :D Jakies kilka lat i paredziesiat tysiecy aktywnych userow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Forum pasuje, zresztą dawno byłbym na forum cd action ale ten ich serwer ech... zgrzyt.

To poszukaj innego, co tam CDA, a innych nie ma?

Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Co mnie tu trzyma? GramSajty, na czymś trzeba lay''e testować.

To po co sie udzielasz na forum jak masz wąty (nie pretensje) do modów i calego swiata gramowego?

Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Więc weźcie, nie gadajcie bye, bye, na razie, pa itd.

Dlaczego? Masz problemy przez ktore nie przebrniesz a i tak nic nie wskórasz, to albo siedzisz cicho albo idziesz.

Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Wyrzućcie mnie siłą.

Lepiej dyplomatycznie, większa satysfakcja

Dnia 02.03.2008 o 21:36, Clicker napisał:

Po prostu gram.pl jest na skraju staczania, jeszcze się nie stacza ale już niedługo może być gorzej.

I co z tego? Zginiesz przez to? Rozuemiem chcesz być The Sjupermen i uratować biedne Gram przed upadkiem, ale po co? Powiedz po kiedy grzyba aż tak Cię obchodzi czy jest na wzroscie czy na pochyłej. Nie masz własnego zycia zeby nim się przejmować? Rozumiem spedza się tu czas, ale nie tak ze trzeba wszystko robić by to ratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... osoby, które mi odpowiadały na poprzedniego posta (mam następną stronę) mają szczególną rację. Są też takie osoby, niższe statusem (nikogo nie dyskryminuję oczywiście), MŁODSZE, które imponują swoją wiedzą o dzisiejszych realiach, grach, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:42, Rusell napisał:

> Z chwili na chwile gram.pl się rozwija. Już jest samodzielną spółką. Niedługo kto
wie...
> Może i największym serwisem w Polsce.
heh do najwiekszego serwisu w polsce jeszcze troche gram.pl brakuje :D Jakies kilka lat
i paredziesiat tysiecy aktywnych userow



Kwestia czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:48, Kerberos napisał:

eee... osoby, które mi odpowiadały na poprzedniego posta (mam następną stronę) mają szczególną
rację. Są też takie osoby, niższe statusem (nikogo nie dyskryminuję oczywiście), MŁODSZE,
które imponują swoją wiedzą o dzisiejszych realiach, grach, itp...


Nie wiem, jak ima się to do tematu, ale niech będzie.

-------------------------------

@Clicker

Cóż, mój Drogi Clickerze, pragnąłbym abyś zauważył, że jak dotąd z Twoim zdaniem zgadza się niemal 101% wypowiadających się. Czy to nie daje Ci czegoś do myślenia? Cały czas obrywasz na prawo i lewo za to, co robiłeś, robisz i - prawdopodobnie, nie chcę Cię skreślać - będziesz robił. I powiedz Ty mi, po cóż to? Naprawdę myślisz, że przez noc usłyszysz jakiś hiper-mega argument, dzięki któremu udowodnisz nam swoje racje? Nie łudź się. Chyba lepiej przyznać się do porażki (mam tu na myśli działanie na siłę... a może coś więcej?) i zaniechać tematu z twarzą, niż w kółko toczyć zupełnie bezsensowne dyskusje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:46, Clicker napisał:

Postanowiłem urządzić reaktywację tegoż oto tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32148&tpage=3
Do dziś nie rozumiem jakim wyjaśnieniem bronił się Wojman zamykając poprzedni temat,


Temat do dyskusji o gram.pl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8698&u=172

Za celowe zignorowanie moderatora zaś bonus w postaci -1 do statusu.

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować