Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Lineage II - O życiu rodzinnym

21 postów w tym temacie

Curtiss

Na zakończenie naszego Weekendu z Lineage II proponujemy Wam tekst, w którym przedstawimy nieco bardziej zaawansowane opcje dostępne w tej grze. Dzięki temu dowiecie się, jak stworzyć miecz godny Dartha Vadera, skąd wziąć zwierzaka, do czego służą kamienne pieczęcie oraz co mają wspólnego farmerzy z łowieniem ryb.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Lineage II - O życiu rodzinnym" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem solidnego kopa, z wielka, ogromna wrecz checia pogralbym, chocby na probe... aEl wole sie nie wciagac w abonament, zostalo mi tyle rozsadku, ile zabawy trace :P.

Co do 20+, slyszalem, ze na niektorych prywatnych serwerach dochodzi nawet do 24, jednak wole glosno nie mowic, co sadze o ludziach, ktorzy graja na serwerach prywatnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w Lineage jakies dwa moze trzy lata, i gralem rowniez w WOW''a i musze stwierdzic ze Lineage niszczy ta gre... jest troche nie doceniana bo malo o niej slychac i nie jest tak promowana jak WOW ale naprawde jak ktos w to nie gral to bardzo polecam...o wiele szybsza akcja, lepsze lokacje ,grafika rodem z prawdziwych filmow i ksiazek fantasy,a WOW...jakos mi sie za bardzo nie podoba ale kazdy ma swoj gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:33, ashar napisał:

czy ktos wtajemniczony i obeznany moze zarzucic linkiem do screena tego swordzika +17? bylbym wdzieczny :)


Tutaj masz pojedynczy Samuraj Long Sword na +17, więc wyobraź sobie drugi ;)
http://img387.imageshack.us/img387/1272/17slswithmid49passiveauhw4.jpg
Może jest to screen z prywatnego serwera, ale miecz wygląda tak samo na offie. Trzeba dodać, że +20 to maksymalna granica ulepszania przedmiotów, a bronie na takim poziomie świecą na krwisto czerwony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ładny ten Sls na +17, tylko ze posiadacz tej postaci do Donat.

Na oficjalu tez trzeba zapłacić jak chce sie mieć +17, albo chyba dostać od GMa bo innego wyjścia nie widzę, a to przez to ze pewność enchantowania broni maleje wraz z większą liczbą zwojów używanych do enchantowania.

Jak enchantuje sie na +5 to pewności mamy 60 % a może i mniej nie pamiętam. W taki czy innym wypadku ja zawsze spalałem na +4.

Aha no i dzieki serdeczne gram.pl za weekend z L2, chociaż mógłby być tydzień...:)

pzdr/mochu4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chociaż obie gry są typu MMO i bazują na świecie fantasy nie można ich w ogóle porównywać! Kwestia tylko tego jaki klimat się woli.

WoW ma grafikę typowo fantasy czyli taka bajeczna i malownicza
Natomiast Lineage II ma typową grafikę anime

Jeżeli chcecie więcej screenshotów z Lineage II zapraszam do mojej galerii => www.procrocker.xt.pl

PS: W Lineage II gra więcej osób płci pięknej niż w WoWa ;] ale to tak na marginesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i z chęcią bym zobaczył jak to jest z tą grą.
Jeśli ktoś ma klucz do triala to bardzo chętnie bym przyjął ;)
Szukałem w necie i nigdzie nie znalazłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczak obłędna gra grałem w metin2 i powiem że lineage jest bardzo podobny do tej gry ale o wiele bardziej rozbudowany muszę spróbować tylko czy się w tym da połapać DO końca?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować