Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najpierw pochwała od Busha, potem kradzież Xboksa 360

59 postów w tym temacie

Zaitsev

14-letni Lew Bennet w przeszłości był na ustach mediów po tym, jak zapobiegł szkolnej masakrze planowanej przez jego kolegę przy użyciu broni palnej. Teraz młodzieniec jest oskarżony o... włamanie i kradzież m.in Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Najpierw pochwała od Busha, potem kradzież Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale Ci ludzie w USA dziwni są ;)

Najpierw dostał pochwałę, za rzekome bohaterstwo (nie jestem pewien, czy ten jego kolega rzeczywiście by to zrobił), a teraz razem z innymi kolegami ukradł Xboxa 360. No cóż, trochę dziwne zachowanie z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej został rozpuszczony za bohaterstwo i myślał, że wszystko mu wolno...
(Błąd w tekście. Tematem rozmowy było Halo 3, a nie temat rozmowy było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak taka ilość pochwał nieco zamąciła w głowie nastolatka, tak przynajmniej twierdzi jego obrońca w sprawie... kradzieży."

Jasne, smarkacz jako były "bohater" wykręci się teraz od odpowiedzialności i pomyśli sobie że jest bezkarny :/ Rodzice powinni złoić dzieciakowi skórę, dać szlaban na konsolę/peceta itp a na grzywnę niech sam zarobi, wtedy może by się czegoś nauczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pochwała dla niego,że zapobiegł tragedii.
2.Zaraz zaraz.Teraz nieletni bohater oskarżony jest o kradzież Xboksa 360.Trochę to dziwnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak się czepiacie tej Ameryki. U nas nie kradną?

Dla obrońców moralności będzie kolejny dowód na to, że gry to zło wcielone.
Chodzi mi zarówno o chłopaka jak i Busha jr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońmy i się zapytajmy :)
Ja uważam, że nie powinien zostać potraktowany ulgowo. Powinien sobie zarobić na xboxa a nie go kraść... litości. To, że zapobiegł katastrofie okej... ale ta historia z kradzieżą podsuwa mi myśl że chłopak sam pewnie by brał udział w tym -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was tak najeżdża na Amerykę. A u nas jest inaczej? Pamiętam jak w Polsce nastolatek po przeszczepie serca zrewanżował się społeczeństwu za uratowanie życia wyrywaniem torebek staruszkom.

Ale faktycznie koleje życia ma chłopak dziwne. Od bohatera w kierunku zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący jest fragment na początku, mówiący o tym że tamten dzieciak chciał zastrzelić swoich dręczycieli, wychodzi na to że ci "psychole" którzy urządzają w szkołach masakry to nie żadni żądni mordu wariaci, tylko zadręczone dzieciaki doprowadzone do ostateczności (a że broń pod ręką... Ach słodka zemsto ^^)
Jeśli zaś chodzi o dzieciaka ?? Cóż mówi się Od Zera do Bohatera, teraz mamy też od Bohatera do Mniej niż Zeeeroooo, mniej niż Zeeroooooo <nuci sobie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować